İçeriğe Yönlendir

Xiaomi Mi3 Bu Cihaz Türkiye Gelirmi Acaba

Uğur Çınar

Recommended Posts

Uğur Çınar

amerikada  330 dolar da satışı var özellik olarak baya iyi şu an 

http://www.xiaomi.com/en/mi3

It's fast.
NVIDIA Tegra 4
The world's first 1.8Ghz 
Quad-core processor.

The latest full-A15 architecture, equipped with 72 GeForce graphics processing core.

5-inch full-HD IPS Sharp/LG display
Standard 16:9 Full HD resolution

Bigger screen, finer resolution: 1920 x 1080 display, 441 pixels per inch. 
Use the touch screen without taking off your gloves! Full-screen anti-glare coating keeps content readable wherever you go.

Take beautiful pictures in low light
13-megapixel camera with dual LED flash

A Sony Exmor sensor, an F2.2 aperture, and a wide angle 28mm,
all complemented by a Philip's dual LED flash.

3050mAh lithium-ion battery

Optimized design integrated with software keeps the Mi3 going longer.

Find more ways to play!
with TD, NFC and dual-band Wi-Fi

Connect faster.
Supports TD-SCDMA: China Mobile users don't have to switch numbers to get 3G.

Engineered with elegance.
8.1mm body

Mi3: New inside and out.
It's durable: internal magnesium alloy structure incased in three layers of graphite.
Redesigned.

Even more power!
20 million users.
MIUI V5: Android redefined

The best OS powered by Android: brilliant apps + thousands of original themes.

MiCloud
The power of the cloud at your fingertips.

Sync and share messages, contacts, photos, maps, and apps across devices.

Just For Fans

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Şu sentetik test sonuçlarında hep 1. çıkar ama gelmez. Çin.de üretilen ve oraya özgü bir cihaz. MIUI romlar vardır mesela.

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

Gelince hemen alcan mı? :p

abi düşüemnebilriim  :D almayı almamak için inad ediyom telefon konusunda da :D bakalım 

Şu sentetik test sonuçlarında hep 1. çıkar ama gelmez. Çin.de üretilen ve oraya özgü bir cihaz. MIUI romlar vardır mesela.

zafer abi snapdragonu su an lg kullanıyor ram de iyi :D bide dahili 32 gelirse mis olur

Yorum bağlantısı
Misafir

MIUI romu google bile kabul etti artık. Adamların romunun alduğu android telefona izin verdi google. Gerisini sen düşün artık. Miui rom bambaşka bir şey. Note 2 ye kurdum ben afalladım. resmen farklı telefon kullanıyormuşum hissine kapıldım.

Yalnız şöyle bir sorun var, adamlar geriden gidiyor biraz. Android 4.1.2 kullanıyorlardı en son. İlerlettiler mi bilmiyorum.

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

MIUI romlar daha çok iPhone andırıyor. İkonlar, bildirimler vb.

Mesela yanılmıyorsam, yüklü tüm uygulamaları gösteren bir UYGULAMALAR ikonu yok onlarda. Telefonun uygulamalar menüsü yok. Tüm uygulamalar ana ekranlarda bulunuyor.

Ben pek sevmedim. Gerçi Sense 'li rom kullandıktan sonra tüm romlar yavan geliyor. 

Yorum bağlantısı
Cem Dilmen

Sony Xperia Z1 in compact modeli tanıtıldı bu hafta başında. Boyut ve donanım olarak harika. Tabi benim gibi büyük telefon sevmeyenler için. Bahsettiğiniz telefona göre çok daha maharetli gibi. Özellikle fotoğraf ve video çekimlerinde rakipsiz gibi 8 Nokia 1020 hariç tabi) . Bence bir inceleyin. Şubat ortası gibi türkiye ve avrupada satışı planlanıyormuş. Fiyat olarak ta 1500- 1700 arası deniliyor. Ne kadar doğru bilemem tabi. Avrupa satış fiyatı 550 Euro civarında.

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

Uğur sen buna para vermessin. Oyalama bizi :)

abi alacam da o kadar para vermek boş :D geliyor nedense :D :D telefona :D 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Semih İzgi

Bu cihaz şuan satışta mı Amerika'da abi?  Dubai'de 300 400 dolara bulursam getirtirim bizimkilere. :)

Yorum bağlantısı
Semih İzgi

Şu donanımda bir cihaz için 300 400 dolar şaka gibi.  GM discovery mantığı.  Aynı ürünü Samsung veya sony satsa 2000'den başlar.

Yorum bağlantısı
Semih İzgi

İlk mesajdakinden daha iyisi şu anda satışta. Dubai'de bulunur mu emin değilim Semih.

http://www.xiaomiworld.com/original-xiaomi-mi3-smart-phone-snapdragon-800-quad-core-android-4-2-5-inch-2-3ghz-2gb-ram-16gb-rom-13-0mp.html

Orda çok fena pazarlar var. Piyasaya düştüyse kesin bulunur orda. :) Umarım.. Benim ihtiyacım yokta, (Disco yeter bize :) ) Babama hediye almak istiyorum. Gitsin bulsun alsın kendisine.  :yes:

Bu arada şunu sipariş verdim. Bakalım n'oluyo? :p

Takip kodlu Çin postası ile birlikte fiyatı: 35,65 $

Bi rahat dur abi :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Bu pil işi beni bitirecek arkadaş :p Ama bu sağlam çıkarsa -ki markasından ziyade içindeki 4 pil LG ve Samsung markaymış- dertlerim son bulacak :p

Tabi gelirse :D

Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

Ugur discovery alsana, macera arama can cin con ile.

Kesinlikler, Erdem'e katılıyorum..

Tam bir f/p canavarı

Yorum bağlantısı
Semih İzgi

Discovery de en az bu telefon kadar Can Cin Con :). Pazara yakın fiyattan girerse Disconun adı şanı kalmaz. Bu asyalılar aynı kartlar ile marketinge reklama sponsorlara para harcamadan sadece cihaz satıyorlar. Biz bir samsung alınca reklamdaki messi'ninde parasını ödüyoruz. :).

Bence denemeye değer bir telefon gibi duruyor. Türkiye'ye girerse tabi..  Dışardan almak aynen dediğin gibi gereksiz bir macera olur :good1:

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

erdem gönlüm g2 veya note 2 de ama  :D biemiyorum

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

Bütçeyi söyle o zaman, yurtdışından gelmeyeceği için Discovery dedim, ayrıca alsan bile bu markaların adam akıllı desteği, muhattabı yok.. Disco'da yine var az cok ;)

bakalım nasip diyeli bi tane note 2 buldum ama pasaport kayıtlı para ayarla bilrisem alacam 32gb modeli de bakalım aslında pek telefon almaua nietim yokta :D :D 

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Zafer Ayvacı

Bu pil işi beni bitirecek arkadaş :p Ama bu sağlam çıkarsa -ki markasından ziyade içindeki 4 pil LG ve Samsung markaymış- dertlerim son bulacak :p

Tabi gelirse :D

Bu arada şunu sipariş verdim. Bakalım n'oluyo? :p

Takip kodlu Çin postası ile birlikte fiyatı: 35,65 $

Gönderilen Resim

Geliyoree :p

Gönderilen Resim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yılmaz Ertek

MIUI romlar daha çok iPhone andırıyor. İkonlar, bildirimler vb.

Mesela yanılmıyorsam, yüklü tüm uygulamaları gösteren bir UYGULAMALAR ikonu yok onlarda. Telefonun uygulamalar menüsü yok. Tüm uygulamalar ana ekranlarda bulunuyor.

Ben pek sevmedim. Gerçi Sense 'li rom kullandıktan sonra tüm romlar yavan geliyor. 

site bile apple'dan çakma :)

Yorum bağlantısı
Yılmaz Ertek

Geliyoree :p

beğenirsen ben de sipariş vermeyi düşünüyorum :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...