İçeriğe Yönlendir

Aracıma Lastik Önerisi ?

Alper TÜTÜNCÜ

Recommended Posts

Alper TÜTÜNCÜ

Arkadaşlar merhaba . Aracıma 195 / 50 / 15 Lastik alıcam öneriniz nedir yardımlarınızı bekliyorum .

Aracım 2005 model ford fiesta 4*108 15 jantım var

Yorum bağlantısı
Ali Eren

Benim Focus'ta Michelin Energy Saver var aldığımdan beri. Ben de lastik almayı düşünüyorum ama marka konusunda kararsızım.

michelinden çok memnun değilim. Sessiz falan ama yanakları çok hassas en ufak bir sürtmede yaralanıyor. 

Ben de konuyu takip edeceğim. 

Yorum bağlantısı
Ayhan Şentürk

Goodyear Efficientgrip'ten memnunum. Sessiz, konforlu ve yol tutuş güzel.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Uğur Samyeli

Benim Focus'ta Michelin Energy Saver var aldığımdan beri. Ben de lastik almayı düşünüyorum ama marka konusunda kararsızım.

michelinden çok memnun değilim. Sessiz falan ama yanakları çok hassas en ufak bir sürtmede yaralanıyor. 

Ben de konuyu takip edeceğim. 

Ali Hocam,kesinlikle size conti öneririm.Sessiz ve mükemmel lastikler,tecrübeme binaen yazıyorum size.Pişman olmazsınız..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

aracıma 1 aylık arayış sonucu yokohama c drive 2 aldım.youtube dan videolarını izleyin derim.eğer o olmazsa lassa phenoma da olabilir.

Yorum bağlantısı
Sedat Ünsal

alıp eskitirim diyorsan kaliteli al. seneye arabamı satarım 20-25 bin km yi zor görürüm diyorsan gir bridgeston veya michelin bayine aynı fabrika üretimi ama farklı marka ( BFGoodrich - debica vb... )  uygun yollu lastik al.

Yorum bağlantısı
Alper TÜTÜNCÜ

Cevaplar çok kafamı karıştırdı :( Alıp kullanan arkadaşlardan öneri bekliyorum

Yorum bağlantısı
Ali Eren

Ali Hocam,kesinlikle size conti öneririm.Sessiz ve mükemmel lastikler,tecrübeme binaen yazıyorum size.Pişman olmazsınız..

Geçenlerde Emmi de conti diyordu abi. Senin önerdiğinin tam modeli ne abi? Continental'ın hangi serisi. 

Yorum bağlantısı
Zeki Güler

Yazlık alacaksanız mahkul fiyata Hankook alabilirsiniz. Siz aslında bütçe aralığı belirlemeniz lazım ki bizde ona göre şeçenekler üretebilelim. 

Yorum bağlantısı
Cihan Yaşar

195 50 15 contı lastık premıum contact  mı ? fıyatı nedır?

Yorum bağlantısı
Turgut Ünal

bütçe kısıtlı ise Petlas,bütçe yeterliyse Michelin.Ben aracımda yaz ve kış lastiği olarak Michelin kullanıyorum,memnunum.

Yorum bağlantısı
Ayhan Şentürk

En çok continental ve petlas tavsiye edilmiş. Bütceye göre ikisinden birine karar verilebilr.

Yorum bağlantısı
Uğur Samyeli

Geçenlerde Emmi de conti diyordu abi. Senin önerdiğinin tam modeli ne abi? Continental'ın hangi serisi. 

ContiEcoContact3  ben tanesini 160 tl den almıştım

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Berk Yalçın (REZULTEO)

Arkadaşlar merhaba . Aracıma 195 / 50 / 15 Lastik alıcam öneriniz nedir yardımlarınızı bekliyorum .

Aracım 2005 model ford fiesta 4*108 15 jantım var

Merhaba Alper Bey,

Birçok kişi insan lastik seçimi gerçekten çok zor, bunu görüyorum.

Bütçenizi belirtmişsiniz ancak, size yardımcı olabilmem için bana lastikten beklentilerinizi yazabilir misiniz? Mesela, tasarruf, kuru zeminde frenleme gibi...

Onun dışında lastiklerinizi kullanacağınız yol tipi nasıl?

Bir de aracınızın versiyon ve motor tipi nedir?

Teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Safak Oral

uzun araştırmalarımdan sonra Goodyear eff. performans aldım. lastik çok sessiz, yanakları yumuşak olduğundan şehiriçi daha konforlu. yakıtta B sınıfı frenlemede A sınıfı, şuan en iyisi bu.

Yorum bağlantısı
Yaşar Balcılar

Sifir fiesta da gelen hankook 185 50 15 ventus s1 evo 4 lastigi satiyorum. 20 km lik.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Emrah Uludağ

Ben de aynı ebat Continental almak için gittim, goodyear efficent grip performance aldım.

Zaten Rezulteo da bu lastiği tavsiye etmişti. 2. sırada Continental vardı. Islak zemin performansında berabere, ama sessizlik ve yakıt tasarrufunda goodyear önde. Continental'in avantajı ise uzun yıllar diş derinliğini koruması. Böyle deyince diğerleri şeker gibi eriyor demiş gibi oluyoruz ama o kadar değil. Goodyear da nerden baksan 40 bin km sorunsuz gider. sonrasında zaten hangi lastik olursa olsun değiştirmesen de rahat binemezsin.

Bence arabayı yakın zamanda satmayı düşünmüyorsan bütçeyi arttır daha kaliteli bir lastik al. Ben tanesini 175'ten aldım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Berk Yalçın (REZULTEO)

Ben de aynı ebat Continental almak için gittim, goodyear efficent grip performance aldım.

Zaten Rezulteo da bu lastiği tavsiye etmişti. 2. sırada Continental vardı. Islak zemin performansında berabere, ama sessizlik ve yakıt tasarrufunda goodyear önde. Continental'in avantajı ise uzun yıllar diş derinliğini koruması. Böyle deyince diğerleri şeker gibi eriyor demiş gibi oluyoruz ama o kadar değil. Goodyear da nerden baksan 40 bin km sorunsuz gider. sonrasında zaten hangi lastik olursa olsun değiştirmesen de rahat binemezsin.

Bence arabayı yakın zamanda satmayı düşünmüyorsan bütçeyi arttır daha kaliteli bir lastik al. Ben tanesini 175'ten aldım.

Lastikleriniz hayırlı olsun. Sitemizin işinize yaradığını görmek beni gerçekten çok mutlu ediyor, gururlandırıyor :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...