İçeriğe Yönlendir

Lancia Da Çekiliyor

Sani Gerşon

Recommended Posts

Uğur Samyeli

Yani artık Global Dünya da pazar payları daralan şirketler,yavaş yavaş bu tür kararlar alacak gibi görünüyor..

Yorum bağlantısı
Alper Keskin

Efsane delta hf integrale ve stratosun üreticisi... İpi çekilenler kervanına bir marka daha   :(

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Yeni yetişme bebe uçuk tasarımcıları işe alır elindekileri korelilere kaptırırsan olacağı bu.  Olay tamamen tasarım olayı. para bile değil. 

Lancia-Delta_HF_4WD_1986_800x600_wallpap

Lancia-Delta_HF_4WD_1986_800x600_wallpap

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Misafir
(düzenlendi)

Şaşırmadım.

tarihinde Oktay Toker tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Şimdi aslında LAncia çekiliyor demek hatalı. Çünkü Lancia zaten YOK. O bir FIAT.

O nedenle var oluyor gibi yaptı ama baktı ki kendini kesiyor. Gereksiz.  tek platforma odaklanacak sanırım jEEP/chrysler  FIAT ve  ferrari vesaireye bakacak. diğerleri butik hatta ortak platform isim bile haline gelir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Rıfat Çakar

Chevrolet sonrasi derken. Ben ne kacirdim? Bu bildigimiz gm in olan hani super sport car olan aveo yu cikaran mi?

Aynen o. Bunlar arabadan anlamıyor diyip gittiler.  :biggrin:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Aynen o. Bunlar arabadan anlamıyor diyip gittiler.  :biggrin:

Sen buralarda mısın yahu :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Kayaalp1

Yani Captiva ve Cruze de mi gidiyormuş?

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Yani Captiva ve Cruze de mi gidiyormuş?

Tabii ki.

Yorum bağlantısı
Erhan Doruk

Habere göre 2013 de 700 küsür satılmış. Neden çekildiğini bu rakam anlatıyor.

Yorum bağlantısı
Rıfat Çakar

Sen buralarda mısın yahu :)

Ara sıra gelebiliyorum işte. :) Bugün gelebilseydin keşke , görüşürdük.

Yorum bağlantısı
Hakan Gürsu

Fiat Punto'nun da üretiminide bitiriyormuş, geçen sen az daha dizelini alıyordum.

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Biz de bir araba tutulmazsa ağızıyla kuş tutsa tutulmaz.

Bence normal.

Yorum bağlantısı
Misafir
(düzenlendi)

Ekonomistler uzun vadede 3-5 otomobil üreticisinin kalacağını öngörüyorlar. Örneğin GM, Toyota, Renault, Ford kalacak. Diğerleri bunlar tarafından satın alınacak, batacak v.s.

Zaten bu sınıf bir otomobil, Türkiye'de 782 adet satılmışsa, şapkayı önüne koyup düşünmesi lazım. 

tarihinde özgür özuysal tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Misafir

Fiat Punto'nun da üretiminide bitiriyormuş, geçen sen az daha dizelini alıyordum.

Zaten oda Lancia tabanlı bir araç. Hatta birçok ülkede Fiat amblemini kaldırıp sormuşlar ilk çıktığında, herkes Lancia demiş.. Hayırlısı olsun ne diyelim.. 2011 model Lancia Delta ya bindim. %90 Fiat Bravo tabanlı bir araç.. F/P yi biraz abartınca bu oluyor işte..

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...