İçeriğe Yönlendir

Çakma App Plaka Yapımı :)

Hakan Türkoğlu

Recommended Posts

Hakan Türkoğlu

app plaka isteyipte mühürsüz olduğundan dolayı ceza korkusu olan arkadaşlar, maddi durumu olmayıp app hastası olan arkadaşlar, plakası zamanla deforma olan boyası silinen arkadaşlar ve aracıyla uğraşmayı sevip aracına en ufak katkı sağlayıpta mutlu olan arkadaşlar tam size göre bir iş laugh.gif
malzemeler :
  - Bir adet kalın uçlu (M) siyah cd kalemi
  - Bir adet temiz bez (beyaz olması tavsiye) parçalamak şartı ile
  - bir şişe selülozik tiner ( sentetik olan çıkartmaz uğraşmayın)

wzgEQY.jpg

w14njA.jpg

wzgEEY.jpg

wL2ooj.jpg

wMXlPg.jpg

x3NR1M.jpg

sonuç bu belki sizin ki biraz  daha güzel olabilir bazı harflerde sıkıntı oluyor M harfi mesela 3  4 ay sonra kalemin boyası ufaktan çıkabilir tekrar rötuş yaparsanız sıkıntı olmaz

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Hakan Türkoğlu

tam app olmamış ama güzel :)  :nazar:

tam app nasıl oluyor ki :)  birsürü çeşitleri var fransız app düz app beşiktaş app bizimkiside tukish app olsun :)

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Ergin Ertuğrul

Uzaktan bakıldığında patlıcan moru gibi bir renk parlıyor mu ?

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
İlker Uslu

çok güzel olmuş emeğinize sağlık. Tineri nerde kullandınız onu anlamadım. Hata felan yapılır da silmek için felan mı lazım tiner. 

Yorum bağlantısı
Hakan Türkoğlu

Uzaktan bakıldığında patlıcan moru gibi bir renk parlıyor mu ?

evet hocam dediginiz gibi oluyor

çok güzel olmuş emeğinize sağlık. Tineri nerde kullandınız onu anlamadım. Hata felan yapılır da silmek için felan mı lazım tiner. 

siyah çerçeveyi silmek için

Yorum bağlantısı
İlker Uslu

evet hocam dediginiz gibi oluyor

siyah çerçeveyi silmek için

:good1:  yeni fark ettim. 

Yorum bağlantısı
Burak Kuşçu

tek siyah çerçeveyi silmek bile farklılık yaratacaktır güzel olmuş emeğinize sağlık

Yorum bağlantısı
Uğur Samyeli

Emeğine sağlık ama bu app değilde harf kalınlaştırma çalışması gibi geldi bana.Genede emeğe saygı diyorum...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Muhammed İkbal Dübek

İşçilik fena değil :good1: ancak app farklı bir olay kalınlaştırma farklı bir olay.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hakan Türkoğlu

İşçilik fena değil :good1: ancak app farklı bir olay kalınlaştırma farklı bir olay.

App Plaka, eski ve standart plakasından sıkılanlar için değişik yazı ve kenar tipi seçenekleri ile plakaların modernize edilerek yeniden tasarlanmasıdır.App Plaka; daha düzgün,daha büyük, daha kalın ve daha şık yazıtipi olan plakadır. (diye biliyorum)

Yorum bağlantısı
Mustafa Karaaslan

App mi değil mi takılmaya gerek yok herkesin aklına ilk gelen tabiki plaka kalınlaştirma bence gayet başarılı elinize sağlık ;)

Yorum bağlantısı
Muhammed İkbal Dübek

Emek var tabi ki eline sağlık Tartışmada mı tartışmıyaağğ  :biggrin: abi mesela ben app leri taktım kalınlaştırılanı bagaja sıkıştırdım. 

z2xi.jpg

Yorum bağlantısı
Hakan Türkoğlu

benimde canım sıkıldı yaptım öyle sonrada bagaja koydum hiç takmadım  ama araçla uğraşmak hoşuma gidiyor sadece fikir vermek istedim kalınlaştırma olayı özellikle siyah araçlarda çok güzel görünüyor

KdoWRX.png

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Muhammed İkbal Dübek

Güzel tespit koyu renkli araçlarda çok daha güzel duruyor. Açık renkteki araçlarda sırıtıyor. Bende Forumun mankeni YMN den esinlendim şu İstanbul basım denilen plakalara havalı gösteriyor. 

Yorum bağlantısı
Misafir

Bence de cd kalemi yanlış olmuş. Çıkmadan önemlisi mor görünür. Akrilik boyalı kalem tercih edebilirsiniz onlar tutunur yanılmıyorsam

Yorum bağlantısı
Sertaç Karginer

Ben de bu şekilde yapmıştım yanlız cd kalemiyle boyadığım yerlerin üzerini tırnak cilası ile geçmiştim bir senedir hiçbir atma veya ağarma olmadığı gibi siyah bir görüntü olarak duruyor... :)

Yorum bağlantısı
Oğuzhan Sonata

Cd kalemindense hepsiburadada olan plaka kalınlaştırma kalemi daha kullanışlı.

Dün yaptığım uygulama,

Gönderilen Resim

Noki paint marker diye aratsanız çıkar.

Yorum bağlantısı
Muhammed İkbal Dübek

Bence guzel durmuyor kalem ile, gereksiz kalinlik var. Cemiyet yapiyor 50 liraya, ne akma ne solma yapar. mugyha2u.jpg

Cokda guzel oluyor  :biggrin:

Yorum bağlantısı
Onur Doğan

En güzelide az maliyetle ortaya güzel şeyler çıkarabilmekte.. Tebrikler :)

Yorum bağlantısı
Hüseyin Kuvvet
(düzenlendi)

Bence guzel durmuyor kalem ile, gereksiz kalinlik var. Cemiyet yapiyor 50 liraya, ne akma ne solma yapar.

cemiyet ne abi? :/

tarihinde Hüseyin Kuvvet. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...