İçeriğe Yönlendir

Bu Tablet Alınır Mı? Exper?

Serhan Gürbüzol

Recommended Posts

Serhan Gürbüzol

Arkadaşlar aşağıda link'ini vermiş olduğum EXPER Easy Pad H7G markalı tablet için yorumlarınızı alabilirmiyim. ( Fiyat olarak bayağı bir uyguna denk gelen bir tane var da okey derseniz alacağım birde bunlarda Microsoft Office yüklenince kullanılabiliyormu acaba ? ) Yorumlarınız için teşekkürler şimdiden......

http://www.exper.com.tr/urunler/tablet-pc/easypad-h7g

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

Abi teknik servisi berbat güncelleme gelirmi gelmezmi bilmem ben almıştım zamanın da  teknik servisten anlayan eleman yok ekran kalite si o  kadar iyi dğeil

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

samsung tab3..... gerisi cenaze, 2 adet prc tablet leşim oldu, pahalı bir ders....

katalog verilerine kandım muhtelif markalarda

• Beğen 7
Yorum bağlantısı
Misafir

Ofice programlari zevk vermez abi tablette. Mouse ve klavye baglaman gerekebilir. Fiyat ne acaba ?

www.sahibinden.com/ilan/alisveris-bilgisayar-tablet-pc-emrah-iletismdn-turkcell-alinma-faturali-kutulu-2-aylik-temizzzz-150415315/detay

Abi sunu kacirma derim. Kapida kontrollu odeme yada yerinden tanidik vasitasi ile. 500 e sifiri var ayni sitede bi suru. 

Yorum bağlantısı
Sertaç Karginer

Ben samsung galaxy tab 10.1 kullanıyorum çok memnunum tavsiye ederim...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Arkadaşlar aşağıda link'ini vermiş olduğum EXPER Easy Pad H7G markalı tablet için yorumlarınızı alabilirmiyim. ( Fiyat olarak bayağı bir uyguna denk gelen bir tane var da okey derseniz alacağım birde bunlarda Microsoft Office yüklenince kullanılabiliyormu acaba ? ) Yorumlarınız için teşekkürler şimdiden......

http://www.exper.com.tr/urunler/tablet-pc/easypad-h7g

Uygun derken ne kadara geliyor abi? 

150-200?

Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Uygun derken ne kadara geliyor abi?

150-200?

130 tl Zafer
Yorum bağlantısı
çetin kılıç

Tablet alacaksan eğer biraz tuzluda olsa samsung'dan şaşma derim. 

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

130 tl Zafer

Sıfırı da 200 TL görünüyor hepsiburada'da. Bu modeli midir değil midir bilmiyorum ama aynı fiyatta (200 TL) satın alınmış 2 tane exper marka tablet ölü durumda şu anda. Birisi arkadaşımda, birisi akrabamda. İkisi de ne tamir oluyor, ne çalışıyor. Belki önceki modelidir, bu gelişmişidir bilemiyorum ancak bence "exper" markasına güvenerek alacaksan alma. 

Tableti ciddi işlerde kullanacaksan en azından Tab3 7" alman gerek. 350-400 civarı fiyatı var. Yok "yapabildiği kadar oyun oynar, internete girer, lazım olursa diye taşırım" diyorsan al abi.

Office'i tablet üzerinden klavye ile kullanırım dersen, tabletin OTG desteği olması gerekiyor. Bu exper'de olduğunu hiç sanmıyorum. Tab3 7" 'te de yok. En az 8" 'lik Tab3 alman gerek.

Son olarak, tablet almış olmak için değil, ciddi şekilde kullanmak için alacağım dersen; önereceğim: Tab3 10.1 http://www.hepsiburada.com/liste/productDetails.aspx?productId=bd600372&categoryId=3008012

OTG destekler,

MHL (adaptör ile HDMI bağlantı) destekler, 

Uzaktan kumanda olarak kullanılmak için IR (kızılötesi gözü) var,

SD kart takılabilir,

Çözünürlüğü ve ekran kalitesi iyi. Sağlam.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

10.1 ekranlısı var bende garantili talep eden olursa 150 den vereyim :seytan: 2 aylık

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Uğur Samyeli

Sakın Exper ve Casper bu ürünlerden uzak durun,sorunları bitmez..Tekniğimize en fazla gelen iki ürün,tecrübeyle sabittir..

Yorum bağlantısı
Mehmet Gülle

Bende çağlar abiye katılıyoruum süper online kampanyasıyla aldım tab3 ü 150 200 arasında bir fiyata denk geldi ben bu şekilde veriyorlarsa kötü bir üründür diye bekliyordum ama çok memnunum fırtına gibi alet kendi hafızasının 5 gb gibi bir bölümü dolu donma gibi bir sorun yaşamadım ekran kaliteside çok güzel şiddetle tavsiye ederim hatta kampanya devam ediyorsa yararlanın bence.

Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar, işin aslı tablet ihtiyacım yok ama fiyat biraz cazip gibi geldi artı cihaz henüz ambalajında açılmamış bile olunca değerlendirmek istedim ama anlaşılan değecek bir cihaz değilmiş, tekrar ilginize teşekkür ediyorum.....

10.1 ekranlısı var bende garantili talep eden olursa 150 den vereyim :seytan: 2 aylık

Exper'mi farklı bir markamı anlayamadım  :unsure2: farklı veya tavsiye ettiğin bir cihaz ise düşünebilirim Çağlar teşekkürler şimdiden.....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Çağlar abiye ve zafere katılıyorum.

Ben de tab3 kullanıyorum. Bana da katıl.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

Ben de tab3 kullanıyorum. Bana da katıl.

Sanada katiliyorum abi.

Katilimci olduk yine :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

Tab 3 her ama her bakımdan dayanıklı ve hızlı bir tablet. Benim oğlan 2ayda 3 tablet yedi. 4aydan fazla oldu ekranda boş yer yok oyundan. Ve internet hala fişek gibi.katı sıvı gaz her türlü dış etkene maruz kaldı.onlarca kez düştü hala kaporta yerinde.Kasko yaptım diyemi bozulmuyor nedir.Kısacası tab 3 gerisi boş...

Yorum bağlantısı
Metehan Özçelik

Ufak tefek ihtiyaçlarımı karşılaması için bende bu sınıfta bir tablet arayışına girip 250tl'ye Casper 7 inç tablet alarak 2 ayda 4. kez servis maceramı başlatmış olacağım. Böyle bir tablet alacağınıza tabletsiz kalın başınızı ağrıtmayın. Samsung tab3 veya tab2 derim ben...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Misafir

tablet = ıpad

Koyu bi zamzungcu olarak katılıyorum. Tab 3 var bende 8 inç, ipad bi başka.

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

Ufak tefek ihtiyaçlarımı karşılaması için bende bu sınıfta bir tablet arayışına girip 250tl'ye Casper 7 inç tablet alarak 2 ayda 4. kez servis maceramı başlatmış olacağım. Böyle bir tablet alacağınıza tabletsiz kalın başınızı ağrıtmayın. Samsung tab3 veya tab2 derim ben...

aynen katılıyorum servis çok önemli bu ürünlerde bide gelişebilirlik 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Tekrar hepinize yorumlarınız için teşekkür ediyorum, zaten akşam yazılanlardan sonra direk cihaz sahibi arkadaşa olumsuz cevabını verdim. Nasip olursa haftaya bu gün sömestir tatili için Avusturya'ya gideceğim uygun bir şey bulursam oradan alırım.....

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

samsung tab3..... gerisi cenaze, 2 adet prc tablet leşim oldu, pahalı bir ders....

katalog verilerine kandım muhtelif markalarda

LG g2 gibi mi abi :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...