İçeriğe Yönlendir

Buda Benim Makina- Fiesta 1.4 Trend (Titanium Görünümlü)

Cengiz Katuk

Recommended Posts

Cengiz Katuk

buda benim aracım küçük evrimi..

ilk alındığı halini

Kq3r9R.jpg

xEbZbz.jpg

cam filmi ve far kaplamaları

wbjWlm.jpg

titanium tampon ve sis farları

xVAb6j.jpg

16 inç ford fiesta titanium jant ve 195/45/16 spor lasitkler

KlLV1B.jpg

siparişte olan ön ek ve yan marşpiyellerde yolda hafta sonu onları da taktırıp resimleri ekleyeceğim. birazda arabayı alçaltmayı düşünüyorum ama kararsızım.

yorumlarınızı ve önerilerinizi bekliyorum.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Misafir

Maşallah  :nazar:

çok yerinde uygulamalar olmuş, ekleyeceğiniz body kit'i aman fiber yaptırmayın piyasadaki çoğu kit fiber ve en ufak tıklamada dağılır

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez
(düzenlendi)

çok güzel olmuş, ancak far filmi biraz tehlikeli bir şey.

tarihinde Hüseyin Sönmez tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Cengiz Katuk

arkadaşlar değerli yorumlarınız için çok teşekkürler. siparişteki ürünler fiber piyasadada genelde fiber ürünler satılıyor. yanlış mı yaptım acaba

Yorum bağlantısı
Uğur Samyeli

arkadaşlar değerli yorumlarınız için çok teşekkürler. siparişteki ürünler fiber piyasadada genelde fiber ürünler satılıyor. yanlış mı yaptım acaba

Maalesef Cengiz Bey,en ufak darbede dağılı gider.. :(

Yorum bağlantısı
Cengiz Katuk

ben 250 tl verdım sag sol marşpiyel ve ön ek için (boya montaj dahil) yani bi yere vurmadıkça birşey olmaz heralde  değil mi? yoksa o kadar mı dandik oluyorlar  :(  halbuki baya hevesliydim ben yav  :(

Yorum bağlantısı
Ali Ozan Yurtsever

Çok güzel olmuş maşallah  :nazar:  Yalnız farlardaki film aracı çok yaşlı yıpranmış göstermiş sanki. 

Yorum bağlantısı
Alper Keskin

:nazar:  :bravo:  ellerinize sağlık ama far filmi olmamış ama yahu  :unsure2:  Onun yerine far içinde karartma işlemi uygulansa daha tatlı durur.Aracın farları 10 yıl sonra hava şartlarından nasibini almış gibi duruyor...

Yorum bağlantısı
Onur Bulut

Maşallah. :nazar:  Titanium modelinin bi-xenon farları oldumu mükemmel durur kanaatindeyim. Farlara film olmamış. :good1:  

Yorum bağlantısı
Cengiz Katuk

jantları ve sis nikelejlarınıda siyah kaplatıp kapılara siyah uzun serit sticker yapmayı dusunuyorum aslında. şerit i hiç biryerde bulamıyorum gerçe nerden alabılırm onu

Yorum bağlantısı
Kubilay Evis

Piyasa'daki bütün Fiestalar şu jantla olmuş olsa idi eğer, şuan her yer Fiesta ile dolu olurdu ki ben buna %100 eminim...  :nazar:

Yorum bağlantısı
Engin Kırtay

Maşallah.. :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  Far filmi haricinde güzel bir görüntüsü var..

Yorum bağlantısı
Muharrem Karagülle

Maşallah. Kazsız, belasız güle güle kullanın.

Yorum bağlantısı
Oktay Demirağ

Allah kaza bela göstermesin, far filmi ve tampondaki çok renk farkı haricinde güzel duruyor.

Yorum bağlantısı
Serhat ipeksoy

Maşallah. :nazar:  Titanium modelinin bi-xenon farları oldumu mükemmel durur kanaatindeyim. Farlara film olmamış. :good1:  

onlar bi-xenon değil mercekli far (bende var ordan biliyorum) ayrıca bi-xenonları anca d segmentinde bulursun c segment te bile nadir var

hayırlı olsun

satmak istediğinizde, tampon değişti diye "değişen parça takıntısı" olanlara takılabilir..

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...