İçeriğe Yönlendir

Focus 3 Style Xenon Kit

Gökhan Ateş

Recommended Posts

Gökhan Ateş

Merhabalar focus 3 style donanım aracıma arıza yapmayacak xenon kit arıyorum eski aracımda çok sorun yaşadım sağlam bir ürün arıyorum 55watt xenon alımması gerekiyormuş piyasada var ama yazdığı gibi gerçekten aynı watt değeeini karşılıyormu güvenemiyorum öneri ve yardımınızı bekliyorum

Yorum bağlantısı
Gökhan Tongay

Aracınızda mercek yoksa xenon kullanmanızı önermiyoruz.Piyasadaki 55w olanların çoğu role ya da entegre (ismini tam bilmiyorum) kullanılarak 35 w tan 55 w a çıkartıldığını okumuştum bir yerlerde.

Yorum bağlantısı
Gökhan Ateş

mayıs ayında yurtdışından mercekli ledli farım geliyor onun için xenon araştırması yapıyorum eğer herhangi bir arıza yanıp sönmeme gibi sıkıntı olmayacaksa 55w almayı düşünüyorum ama yinede kafamda soru işareti yok değil çünkü hiçbir satıcı olur ya da olmaz diye garanti veremiyor kutusu açılan ürünüde iade almıyorlar birnevi risk yani aracın akım tablosunda kısa farlar için 55watt yazıyor ....

Yorum bağlantısı
Gökhan Ateş

mercekli farın şuanki değeri 1500tl yalnız o zamanki kur değerine göre aşağı yukarı değişebilir.... dediğiniz kitlere örnek verebilirmisiniz çok araştırdım 55watt yazanıda buldum ama piyasada az olan arıza yapmayan bir kit 100-140tl arası olması çok şüphe verici inandırıcı değil pek...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...