İçeriğe Yönlendir

Wrc Yayınları Ntvspor'da

Zafer Ayvacı

Recommended Posts

Zafer Ayvacı

http://www.tosfed.org.tr/haberler/3008/wrc-yayinlari-ntv-spor-da

Dünya Ralli Şampiyonası (WRC) televizyon yayın hakları, 2014 yılı itibariyle 3 yıllığına NTVSPOR tarafından satın alındı. Bu anlaşma ile önceleri yıllarda da uzun süre NTV’de yayınlanan Dünya Ralli Şampiyonası, yeniden Doğuş Yayın Grubu’na geri dönmüş oldu.

Bu haftasonu Monte Carlo Rallisi’yle başlayacak yayın programı, her ralli için 5 bölümden oluşacak.

Her yarıştan önce; 25 dakikalık WRC Magazin programı yayınlanacak. Programda; bir önceki yarışın özet görüntülerine ve ralli dünyasının güncel haberlerine yer verilecek.

Yarışın koşulduğunu 3 günün, gecelerindeyse, her zaman ki gibi 25 dakikalık gün sonun özetleri yayınlanacak.

Ve son olarak yarışın son gününden bir sonraki gün de, yarışın 52 dakikalık toplama özeti, NTVSPOR ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

İlk Dünya Ralli Şampiyonası yarışı yayını Monte Carlo Rallisi Magazin; 11 Ocak 2014 Cumartesi 01:40′ta ekrana gelecek. Program kayıtları yarışlardan sonra www.ntvspor.net üzerinden tekrar yayınlanacak. Monte Carlo Rallisi ve takvimdeki diğer yarışlarla ilgili yayın programı www.ntvspor.net/YayinAkisi adresinden takip edilebilir.

Ben Cuma günü biraz izledim canlı yayınla. Cumartesi akşam da yayın var. NTVSpor uzun zamandır bir işe yaramıyordu ama bu haber güzel oldu.

img965_191359.JPG

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Hakan Akdemir

Kadın programlarına alternatif olmuş. Günün o saatleri tv o kadar sıkıcı ki zap yaparken görünce  :kutlama: aynen böyle sevindim.

Yorum bağlantısı
Sercan Eskin

İyi olmuş bu gerçekten. İzlemesi, yaşaması ve oynaması kadar eğlenceli oluyor.. :)

Yorum bağlantısı
Murat Bal

En son izlediğimde Carlos Sainz Türkiye rallisini kazanmıştı, tekrardan izlemeye başlamak güzel olacak  ;)

Yorum bağlantısı
Fatih Mehmet Uslu

Cumartesi akşam yok galiba ama pazar günü yarışın 3. gününün özeti 15:30 da galiba.

Yorum bağlantısı
Misafir

Cumartesi akşam yok galiba ama pazar günü yarışın 3. gününün özeti 15:30 da galiba.

şuanda izliyorum ben, monte carlo rallisinde yağış hakim :)

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Şimdi baktım sonuna denk geldim ama gelecek programı kurdum saat 22.00 de

Yorum bağlantısı
Güvenç Terzierol

En son ciddi anlamda takip ettiğimde gronholm, rovanpera hirvonen falan vardı. Şimdi baya değişmiş. Eskiden araçlara standara benzerdi, şimdi baja gibi olmuşlar

Yorum bağlantısı
Mahmut Sayar

Şu yayın hakları yüzünden F1'den, NBA'den ve de WRC'den soğuttular, Euroleague kenarda köşede güzelce duruyor gözümüz gönlümüz şenleniyordu onu da D-smart'a verdiler. Tamam yayın hakları diye bir şey var bu gelir kulüplerin hoşuna gidiyor ama bir spor sever süper lig, Avrupa ligleri, NBA, F1, Avrupa şampiyonaları falan filan derken evinde en az iki uydu alıcı bilmem kaç paket, 100-150 lira fatura ödemek zorunda mı? Tabi 3-5 yılda bir ihale sonucu bunlar değişecek, taahhütler baş yiyecek. Keşke devlet bu işe el atsa tüm bunlardan elde edilen geliri TRT vergisi gibi bir adla bizden alsa her evde herkes istediğini gönlünce izlese...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Caner Kırmacı

Uzun zamandır wrc yi veren yoktu artık nasip İsveç rallisine 08/02/2014

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
  • 4 hafta sonra...
Volkan Doğrular
(düzenlendi)

Özellikle fiestacılar kaçırmasın .

tarihinde Volkan Doğrular tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mert Üçkaleler

Bende açtım hemen izliyorum. Teşekkürler..

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Konunuz aynı içerilikli başlık altına taşınmıştır.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...