İçeriğe Yönlendir

Www.sikayetvar.com

Hakan Akdemir

Recommended Posts

Hakan Akdemir

Merhaba arkadaşlar,

Sayfada daha önce konusu açıldı mı bilmiyorum ama ben yinede nacizane haberi olmayan forumdaşları bilgilendireyim dedim. Gsm operatörümle yaşadığım sıkıntılar beni sayfaya yönlendirdi. İki gün boyunca derdimi çözemeyince sayfaya şikayet edeyim dedim, bir süre sonra önce şikayetime cevap verdiler, ardından da kendileri beni arayıp sorunumu çözdüler.

Gelmişken ford ne yapmış diye bakayım dedim ama kendi klasmanında müşteri memnuniyetinde ancak 7. olabilmiş. Fazla uzatmayayım forumda yeni araçlarında veya garanti sürecinde servislerle sıkıntıları olan arkadaşların isyanları duyuyoruz. Bu platformuda denesinler derim, belki seslerini forda duyururlar.

http://www.sikayetvar.com

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Bir ürün veya hizmet almadan önce  firma veya ürün ile ilgili bilgi aldığım bir site.Şikayetler, çözüm süreci, servis hizmeti gibi konularda kim ne kadar iyi çok rahat anlaşılıyor. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Maalesef bu site eski çizgisinden giderek uzaklaşıyor.Eskiden tüketici dostu olan site şuanda belli markaların yandaşı haline geldi. Yansızlığını benim gözümde çoktan kaybetti.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Semih İzgi

Bu site sayesinde Gold'da yaşadığımız büyük ihmal son bulmuş ve gereği ne ise yapılmış yeni ürün tahsis edilmişti. Tabi baya oldu şuan nasıl bilmiyorum :good1:

Yorum bağlantısı
Mustafa Yanar

Maalesef bu site eski çizgisinden giderek uzaklaşıyor.Eskiden tüketici dostu olan site şuanda belli markaların yandaşı haline geldi. Yansızlığını benim gözümde çoktan kaybetti.

Nasıl bir olay yaşadınız.Açıklama yaparsanız daha aydınlatıcı olur Ayhan Bey.

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Son zamanlarda kullananlar bilirler.Artık eskisi gibi şikayet edilen üzerine baskı kurmuyorlar.Cevap vermiş işte yapacak birşey yok diyorlar..Cevaplar klasik matbu cevaplar olsa bile şikayet edilen firma cevap vermiş oluyor ve hit sayısını yükseltiyor. Top bilmem kaç listesinde yukarılara yükseliyor.Oysaki ortada çözülen bir sorun yok..

Eskiden böyle miydi.. Firmaya verdiğiniz cevap tatmin edici değil diye kendileri baskı uyguluyorlardı..Şimdi kurumsal firmalar üye oluyorlar ve sanırım bunlardan site kazanç sağlıyor.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Misafir

Araştırmacı ruha sahip olmak her zaman iyidir...internetin en güzel yanıda bu olsa gerek....teşekkürler paylaşım için..

Yorum bağlantısı
Erhan Doruk

Cep telefonuma gelen reklam sms lerinin çoğundan bu site sayesinde kurtuldum. Tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
Onur Bulut

Bu site sayesinde Hızlıal.com dan aldığım ürün ertesi gün elime ulaştı. Oysaki hızlı kargo yazıyordu ve 8 gün olmuştu teslim edilmemişti.  :angry:

Yorum bağlantısı
Mustafa Özcan

Bu siteye bir alışveriş sitesi ile yaşadığım sorunu iletmiştim ama malesef çözüm bulamadım.. :i-ih:

Yorum bağlantısı
Ali Eren

Güzel bir sitedir. Birçok firmanın hakkında az çok bilgi sahibi olunabiliyor. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...