İçeriğe Yönlendir

Ofis Malzemesi Önerisi (Yazıcı-Fotokopi)

Fatih Öztürk27

Recommended Posts

Fatih Öztürk27

Kullandığım hp renkli yazıcı vadesini doldurdu. Ayrıca elimin altınde çok fonksiyonlu bir yazıcı olsun istiyorum. Fotokopi, tarayıcı hatta faks... Çok sık olmasa da renkli çıktı da almam gerekiyor. Mürekkep püskürtmeliler sürekli kullanılmazsa kartuş sıkıntı çıkarabiliyor. Renkli lazerler ise sarf malzemesi pahalı olduğu için acaba dedirtiyor. (4 toner her biri ortalama 135 tl.) 2 ayrı makine mi almalı yoksa işi mi görecek tek makine tavsiyeniz varmı. ( Bütçe sıkıntı değil ama çok pahalı birşeyde düşünmüyorum) Şimdiden teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Mehmet Gürcüoglu

hocam, epsonun mürekkep tanklı modelleri var çok övgü alıyor.

Yorum bağlantısı
Eray Alicikoğlu

kesinlikle tanklı veya dolabilen alın epson ben de kullandım memnundum ama arada sırada kullandığım için kartuş içindeki mürekkep kuruyodu ben de sattım gitti okulun ordan sayfası 10 kr çıkarıyorum :D

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Bitmeyenkartus. Com a bi bakmanizi oneririm

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Uğur Samyeli

Şu bitmeyen kartuş terimi hala geçerli mi yaaa.Bu  tür yazıcılarda (tank sistemi deniyor) Epson un fabrikasyon olan yeni ürününün dışında bişey kullanmamanızı tavsiye ederim.Yoksa sorunlarından kurulamazsınız..

Yorum bağlantısı
Fatih Öztürk27

Hocam tam olarak model ismi verebilir misiniz?

Yorum bağlantısı
Ali Eren

YİBO ve faydaları desem ne anlarsın Fatih Hocam  ;)  :good1:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Öztürk27

YİBO ve faydaları desem ne anlarsın Fatih Hocam  ;)  :good1:

Kesinlikle.. Kimseden para istemek zorunda değilsin. İhtiyaç varsa alınıyor. Keşke her okulun ödeneği bütçesi olsa.

Siz yazınca bende bu modeli gördüm. Fena değil gibi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Eren

Kesinlikle.. Kimseden para istemek zorunda değilsin. İhtiyaç varsa alınıyor. Keşke her okulun ödeneği bütçesi olsa.

Siz yazınca bende bu modeli gördüm. Fena değil gibi.

Aynen öyle abi, YİBO'da çalışmak yorucu ama bir o kadar da keyiflidir . Senin adına çok sevindim. 

Yorum bağlantısı
Serkan Ünsalan

hocam direk tanklı olan sistemlerden al rahatına bak.biz zamanında kendimiz yapıyorduk alıpta tabi ben hiç yapmadım pis iş diye.şuanda kurumda bir tane canon tarayıcılı faxlı olan modelinden var kullanan arkadaş çokta memnun suyunu falan öğrenince kullanmasıda kolay oluyor.2 tane yazıcı almak boşa masraf.epson modelini yeni gördüm mürekkebi aktarma kablolarını gizlemişler gördüğüm kadarıyla birazda estetik gelmiş :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...