İçeriğe Yönlendir

Mng Kargo Ücreti

Murat Dere

Recommended Posts

Murat Dere

Bilmiyorum iyi mi ettim kötü mü ama internetten 23 TL'ye aldığım bir ürün için sayın(!) MNG Kargo 25 TL istedi benden. Almadım, geri gönderdim. Böyle şey olur mu ya? Siteye de yazacağım paramı iade etsinler. Aynı ürün başka bir sitede 25 TL idi. Kargoya 3.5 TL istiyorlardı. Malum şu günlerde ne kadar az harcarsak o kadar iyi diye gittim ucuz olan yerden aldım. "MNG ile çalışıyoruz."muş, böyle mi çalışıyorsunuz? İnsanları kazıklamak üzerine? Kutu da öyle büyük bir kutu değil, ürün desen yarım kilo ya var, ya yok. Çok kızdım ama ya.

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Muhammed İkbal Dübek

Sanal tuzak da denilebilir mi bilmiyorum ama pes dedirten bir olay.. 

Yorum bağlantısı
M.Fatih Yüce

Geçenlerde ekran kartım vardı sattım 1,6 kg.lık paketti, kargoya gittim 18 lira istedi hadi len dedim.Ptt 'ye gittim 7 lira dedi. Eskiden Ptt daha pahalıydı özel kargolar ile yollardım.İşler artınca bu kargocularında ayranı kabarmış anlaşılan. Çok moktan bir ülke olma yolunda hızla ve emin adımlar ile ilerliyoruz.  Acaba kargoyada ötv koydularda haberimizmi olmadı :D

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Fatih Öztürk27

Daha neler demeyin... Hani şu her tv de reklamı çıkan çakma telefonlar varya. İşte ondan alıyorsunuz kargo geliyor açıyorsunuz kutuyu içi boş :) Biri boş değilmiş ondan saklama kabı çıkmış. :D  Ne hale geldik. :(

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Dere
(düzenlendi)

ürün ne

Sana ne? :punish:

Tam yazıyordum ki ürünün ne olduğunu "2 mesaj geldi" dedi ukela forum. :p Ürün şu: http://www.peribebe.com/ergo-klozet-adaptoru-,U1221.html

Ürüne bakıp geldikten sonra gülen olursa topuklarına veda etsin. :crazy:

Daha neler demeyin... Hani şu her tv de reklamı çıkan çakma telefonlar varya. İşte ondan alıyorsunuz kargo geliyor açıyorsunuz kutuyu içi boş :) Biri boş değilmiş ondan saklama kabı çıkmış. :D  Ne hale geldik. :(

Tuhaf yanlardan biri; ben ürünü PeriBebe diye bir yerden aldım, kargo Kale İnşaat'tan geliyor. "Yuh lan, o ne?" durumu yani. Bir de Muğla'da bir Murat DERE daha var. (Gerçekten) Ve adam mimar. İnşaat deyince önce karıştı sandım. Sonra siteden baktım ki Peri Bebe gerçekten Kale İnşaat'mış. Eneee, o ne ooğluuum? :i-ih::D

tarihinde Murat Dere tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Fatih Öztürk27

Şirket iş değiştiriyor herhalde. Demir, çimento derken sıkıldılar demekki. :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Öztürk27

Aboooo.. Ben siteye bakmadım peri de mi varmış? :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Dere

abi kaç peri puanı kazandın ? :sandalye:

Sen gelsen şöyle içeri, dükkanın arkasına geçelim bi... Gel, gel, korkma. :spiteful:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Öztürk27

Ben peri falan görmedim. Hatta hemen forumdan çıkıyorum. :D:moto:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yasir Uslan

Muğlaya iki Murat Dere çok. Birini İstanbul'a ihraç edelim. Kel gözlüklü ve 2 metre olanı kalsın, diğerini gönderelim. :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sercan Eskin

Bencede kesinlikle 2 Murat Dere fazla diğerini bulup nasıl bir eşinin olduğunu anlatsak zatem kendisi kaçar zannımca Muğla'dan :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

65 TL'ye aldığım ana kucağını mondeoyu Ankara'ya almaya giderken elimde götürmeyeyim diyerekten (Gebzeye hanımı çocuğu almaya geçip buraya dönecektim) kargoyla göndereyim dedim. Bilgisayar işi yapan arkadaşım ben %60 indirimli gönderiyorum, bir şey tutmaz dedi ve yırtıcı karga ile gönderdik. Ücret ne dedim. Bana ay başında toplu fatura gelince belli olur dedi. Ürün 3-4 kilo bir şey. Kargo ücreti 65 tl çıktı  :shok:  İtiraz falan etti ama değişen bir şey olmadı paşa paşa ödedik :) Velhasılıkelam forever PTT kargo :) 

Yorum bağlantısı
M.Fatih Yüce

Ürün çok güzelmiş bir tane bende alayım diye düşündüm ama benim toto buna sığmazki :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

tam da ihtiyacım olan şey, jant kadar kutu vardır bunda, taş mı yesin kargocu

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

Bende zamanında 3 liralık adımsayar almıştım, 10 lira kargo bedeli çıkarttılar. Geri iade ettim.. Maalesef astarı yüzünü geçiyor bazen...

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Koskoca laptopa 15 tl ödedim. Bence mng coşmuş. Yurtiçi daha makul. 

Yorum bağlantısı
Serkan Ünsalan

kargocular soyguncu olmuşlar artık.küçük zarftan 7.5 tl aldılar istanbula gönderdiğim.elden vereydik daha iyiydi dedim napalim abi diyorlar sonrada.

Yorum bağlantısı
Ali Eren

En güzel kargo otobüs kargosu. Ankara'dan bizim okula gelecek olan 4 koli ansiklopediyi bir velimizin çalıştığı otobüs firmasıyla bedava getirteceğiz.

MNG'den fiyat istesek herhalde okulun tapusunu isterlerdi bizden.  :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar

En uygunu ptt kargo.Önceki gün İstanbul'a ufak bir halı gönderdim.Ptt kargo 19 tl fiyat çıkardı.Ancak 2 gün sonra teslim olur dediler.Acelem vardı.Yurtiçi kargo ile 37 tl ye gönderdim.Aras kargo 41 tl fiyat verdi.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...