İçeriğe Yönlendir

Vodafone İnternet

Ebrar Tüfek

Recommended Posts

Ebrar Tüfek

Merhabalar. Vodafone faturasız kullanıyorum hiç bir yerde bulamadım aylık sınırsız internet paketi. Kendi sitesi 2012 de güncellenmiş ordada yoktu nerden bulabilirim, ve fiyatları nasıldır ?

Yorum bağlantısı
Misafir

vodafone de bildiğim kadarıyla aylık sınırsız yok.1gb haftalık sınırsız var 1gb bitince hızı düşüyor ama genede iş görür.işinize yararsa...

Yorum bağlantısı
Ahmet Ekici
(düzenlendi)

'Aşımsız paket' yazanları kullanabilirsiniz.  Paket dolunca 92 kbps'ye düşüyor.

tarihinde Ahmet Ekici tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek

Bana aylık lazım hızı önemli değil sadece araç takip applications için kullanılacak :)

Yorum bağlantısı
Güvenç Terzierol

sınırsız paket malesef yok. 

en uygun kontratlı olarak var. 12 ay kontratlı olarak 6gb yi 30 tlye kullanıyorsunuz.
onun haricinde

1gb/10tl

2gb/20tl

3gb/30tl

4gb40tl olarak yine taahütlü fiyatlarla kullanabiliyosunuz.

Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek

Abi sadece 2 gün boyunca yolculuk için lazım :) here drive. Radarları gösteren navi. Ve uydu trafik görüntüsü için kullanılacak 2 gün boyunca sürekli açık kalacak onun için kaç gb internet lazım olursa bana okadar lazım birdahaki cumaya kadar halletmem lazım

Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek

radarları gösteren navi. derken? :unsure2:

Windowsphoneler için Speed Cameras diye bir şey var mağazada. Onu indirince hareketli radarları hareketsiz radarları yol güvenlik kameralarını falan gorebiliyorsunuz

Günlük Cepnet alıcaksın ozaman 1.5 tL karşılıgında.

Günlük sınırsız mı ne yazıp gondercez ve kaç tl :)

Yorum bağlantısı
Misafir

Yazıyor ya Abdurrahim :) 1.5 tL Günlük ve sınırsız. 24 saat doldugunda bitiyor. Yenilemek için yeniden msj atmalısın.

Abone gunlukcepnet yazıp 3636 ya Sms Atıyorsun.  Fakat Kontorlü hatlarda da olurmu bilmem benim hattım sınırsız Faturalı. Ben Acil net lazım oldugunda bu sekılde yapıyorum.

Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek

Yazıyor ya Abdurrahim :) 1.5 tL Günlük ve sınırsız. 24 saat doldugunda bitiyor. Yenilemek için yeniden msj atmalısın.

Abone gunlukcepnet yazıp 3636 ya Sms Atıyorsun.  Fakat Kontorlü hatlarda da olurmu bilmem benim hattım sınırsız Faturalı. Ben Acil net lazım oldugunda bu sekılde yapıyorum.

Abi kusura bakma kafa kalmıyo bu saatlerde :) sabahtan beri ders yapıyorum. :) teşekkürler bu arada söylediğin için yarın Bi deneyim bakaln olcakmı

Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek

Abone gunlukcepnet yazıp 3636 ya Sms Atıyorsun.  Fakat Kontorlü hatlarda da olurmu bilmem benim hattım sınırsız Faturalı. Ben Acil net lazım oldugunda bu syekılde yapıyorum.

Abi bugun yaptım 30 dk radar bulucu kullandım programı kapatınca 5 tl gitti 500 k mgbt kullanmışım. 1.5 tl gitti paketiniz 23:59 a kadar kullanabilirsiniz dedi ama yarı yolda bıraktı bir kaç gun sonra yola gidicez başıma iş açar bu

Yorum bağlantısı
  • 4 ay sonra...
Mert Nazmi Serin

Ben 2 seneyi aşkın süredir, sınırsızını kullanıyorum. En son aylık 11 tl idi, yeni mesaj geldi 13 tl olmuş. 100MB yüksek hızda, sonra 90kbite düşüyor sınırsız devam ediyor. Hımm hımm tabi nasıl söyleyim torrent kullanımda pek te 90kbit değil :D 

Abi bugun yaptım 30 dk radar bulucu kullandım programı kapatınca 5 tl gitti 500 k mgbt kullanmışım. 1.5 tl gitti paketiniz 23:59 a kadar kullanabilirsiniz dedi ama yarı yolda bıraktı bir kaç gun sonra yola gidicez başıma iş açar bu

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
(düzenlendi)

Ben 2 seneyi aşkın süredir, sınırsızını kullanıyorum. En son aylık 11 tl idi, yeni mesaj geldi 13 tl olmuş. 100MB yüksek hızda, sonra 90kbite düşüyor sınırsız devam ediyor. Hımm hımm tabi nasıl söyleyim torrent kullanımda pek te 90kbit değil :D

torrent'i ölçemiyor mu vodafon yani?

bende de aynı paket var memnunum.

demek ondan kaldırmışlar.

tarihinde Mehmet G&#246ktürk tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...