İçeriğe Yönlendir

Gs1000 Araç Içi Kamera (Gps Yok)

Recommended Posts

Misafir

http://www.ebay.com/itm/131034278490?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649

Kamera 45 günde geldi. Ben aldığımda 29,90 dolardı. Şimdi ucuzlamış 1 dolar. Gece oda ışığında ve dışarıda bi test sürüşü yaptım. Sabah tekrar çekip ekleyeceğim.

Loop recording, auto power off, motion dettection, g sensör ayarları nasıl olmalı acaba. Ayrıca kamera üstündeki minik ledler için bi ayar gerekiyor mu ?

Kamera çekimi gayet iyi gibi. Aktarırken kalite düşmüş gibi sanki.

http://www.youtube.com/watch?v=uwWuBSXgOGo&feature=youtu.be

http://www.youtube.com/watch?v=C97ve6FiB_8

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Çipi ne, sürümü ne, mavi menü mü, turuncu menü mü Necati? Bana sahtesine yakalanmışsın gibi geldi.

Yorum bağlantısı
Misafir

Çipi ne, sürümü ne, mavi menü mü, turuncu menü mü Necati? Bana sahtesine yakalanmışsın gibi geldi.

Bilerek aldım abi zaten. GPS yok. O dediklerine nerden bakıyoruz.

Menü mavi abi, alt üst mavi ortalar gri.

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Bilerek aldım abi zaten. GPS yok. O dediklerine nerden bakıyoruz.

Menü mavi abi, alt üst mavi ortalar gri.

Sürüm numarası (version) menülerde bir yerde olacaktı. Çip aldığın yerde de yazar belki ama en güvenlisi içini açıp bakmak. Ambarella değilse sahtesini almış olabilirsin. Mavi menü ise, orijinal bile olsa eski zaten. GPS olmaması sahte olması demek değil çünkü bunlar iki model biliyorsun; oriijinalinde de GPS olanı var, olmayanı var. Turuncu menülü olan yenisi ama o bile eski turuncu ve yeni turuncu diye iki çeşit. ;)

Yorum bağlantısı
Misafir

Sürüm numarası (version) menülerde bir yerde olacaktı. Çip aldığın yerde de yazar belki ama en güvenlisi içini açıp bakmak. Ambarella değilse sahtesini almış olabilirsin. Mavi menü ise, orijinal bile olsa eski zaten. GPS olmaması sahte olması demek değil çünkü bunlar iki model biliyorsun; oriijinalinde de GPS olanı var, olmayanı var. Turuncu menülü olan yenisi ama o bile eski turuncu ve yeni turuncu diye iki çeşit. ;)

Sahte bile olsa güncelleme şansı var mı ? Güncellemeye değer mi ? Güncellese bile ne değişir. Abi bu ilk mesajda ayarları sordum bi english teacher olarak  cevaplayıver sana zahmet, söz haftaya geldiğimde gave ısmarlıycem :p

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Sahte bile olsa güncelleme şansı var mı ? Güncellemeye değer mi ? Güncellese bile ne değişir. Abi bu ilk mesajda ayarları sordum bi english teacher olarak  cevaplayıver sana zahmet, söz haftaya geldiğimde gave ısmarlıycem :p

Haftaya geldiğinde baksam ayarlara, gaave içerkene? ;) Menüler aklımda değil ki NEcati'm, nerden şeyttireyim şindi? :p Güncellemedeki değişikliklere göre değebilir de, değmeyebilir de. Bende yeni özellikler eklenmişti. Değdi yani. Ama benimki 2. nesil turuncu menü. Bak burada bu kameralar hakkında bilgi linki var: http://dashcamtalk.com/gs1000/

Yorum bağlantısı
Misafir

Haftaya geldiğinde baksam ayarlara, gaave içerkene? ;) Menüler aklımda değil ki NEcati'm, nerden şeyttireyim şindi? :p Güncellemedeki değişikliklere göre değebilir de, değmeyebilir de. Bende yeni özellikler eklenmişti. Değdi yani. Ama benimki 2. nesil turuncu menü. Bak burada bu kameralar hakkında bilgi linki var: http://dashcamtalk.com/gs1000/

Biliyorum abi orayı, indirdim ama cesaret edemedim. Ben böle şeyleri androidde çok yaparım. Şu süper çakma s4 ü kurcalarken öldürüyodum zaten zor kurtardım. Gave içerken bakarız gari inşallah. Madem çok ısrar ettin :p

Yorum bağlantısı
Misafir

Abi beğendim :good1:  senin videoyu eklemeni bekliyordum. :bravo:  1' er tane Erenle beraber biz alalım  :good1:

Güle Güle kullan.

Yorum bağlantısı
Misafir

Sabah çekeyim de gündüz gözüyle görün bide. Görüntünün iyi olacağı kanısındayım. 45 günde geldi o ayrı mesele :)

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Sabah çekeyim de gündüz gözüyle görün bide. Görüntünün iyi olacağı kanısındayım. 45 günde geldi o ayrı mesele :)

Oluyor bazen. Benim "dispute" açıp parayı geri aldıktan sonra ürün geldiği ve benim adama tekrar para ödediğim de oldu bir kaç kere. 2 ayda gelen ürün de var 15-20 günde de. Hatta bir keresinde İngiltere'den 7 günde gelmişti. :shok:

Yorum bağlantısı
Misafir

Oluyor bazen. Benim "dispute" açıp parayı geri aldıktan sonra ürün geldiği ve benim adama tekrar para ödediğim de oldu bir kaç kere. 2 ayda gelen ürün de var 15-20 günde de. Hatta bir keresinde İngiltere'den 7 günde gelmişti. :shok:

Hadi ben nöbetçiydim sen napıyon sabahın bu saatinde :)

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Hadi ben nöbetçiydim sen napıyon sabahın bu saatinde :)

Durumdan görev çıkardım ben, nöbet tutuyom ben de hadi. :crazy:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir
(düzenlendi)

İşe geç kalmışsın diyecektim ki baktım araç mıy mıy gidiyor yorgunluk belirtileri var sonradan farkettim pardon :D

tarihinde Murat Sağdaş tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ahmet Ekici

Havanın kapalı olması ve youtube'nin video kalitelerini düşürdüğünü göze alırsak, gündüz çekimi gayet güzel. Güle Güle kullanın.

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

Bu fiyata göre yaptığı iş iyi  :)

Yani satıcı zaten orjinal al diye satmamıştır bunu  :nazar: değmesin iyi günlerde kullanın.  :good1:

Yorum bağlantısı
Misafir

İşe geç kalmışsın diyecektim ki baktım araç mıy mıy gidiyor yorgunluk belirtileri var sonradan farkettim pardon :D

Ise gec kalma gibi bi luksum yok ki. Zaten ayni yerde :)

Nobetciydim zaten sabah cikip cekim yaptim.

Sanki on camdaki rezistanslar cekimi etkiliyor.

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Necati hayırlı olsun, ön cam rezistans sendede problem.

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

Necati hayırlı olsun, ön cam rezistans sendede problem.

Lokman abi seçtiği kameranın fiyatı ve performansı doğru orantılı iyi yani .) Ucuz yollu olaylar kayıt altında iş çözülmüş.  :yes:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...