İçeriğe Yönlendir

Operatör Telefon Kampanyaları.

Hüseyin Kuvvet

Recommended Posts

Hüseyin Kuvvet

İyi günler.
Evde bulunan interneti kapattırmayı düşünüyoruz.
TTNET şubesine gittim. 2 yıllık bir sözleşme varmış. Daha 1.yılı dolmuş. 1 yıl kalmış ve kapattırırsam 300TLden fazla masraf çıkacakmış. Orada çalışan Ulustaki TTNET yerine falan giderseniz indirim yaptırabilirsiniz dedi. 

1.Sorum; elemanın dediği gibi indirim yaparlar mı?
2. Asıl sorum bu operatör cihaz kampanyaları nedir ? ne değildir ? Vodafonede aylık 19TLye falan Iphone var. Mesela faturam 80TL geliyor cihazı aldıktan sonra 19TL ilave mi ekleniyor nasıl oluyor ?

Teşekkür ederim şimdiden yorumlarınız için. 

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Genelde yapıyorlar tamamen ilgilenen elemanın ruh haline bağlı :D 

Yorum bağlantısı
Hüseyin Kuvvet

Genelde yapıyorlar tamamen ilgilenen elemanın ruh haline bağlı :D 

O halde bir ziyaret etmek lazım. Deriz ya maddi durumumuz çok kötü falan. İflas ettik.. :D 

Ama abi cidden çok para 300TL. Resmen eski müşterimi kazıklayım yenisi kazanayım falan :)

Yorum bağlantısı
Misafir

19 tl lik telefon için, Vodafone nin en yüksek tarifesini ödemeniz gerekiyor. Yaklaşık 150 Tl üzerinde bildiğim kadarı ile. Vodafone sitesine girerseniz kampanya detayları var.. 

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

hiç bulaşma derim :D dün avedan geldiler s4 için 2256 lira dedi 24 ay için :D normalde 1530 lira :D :D :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sedat Ünsal

24 ay boyunca aylık 150 tl fatura ödemeyi kabul ederseniz 18 tl lik ekstra ödeme karşılığında cihaz sizin olur. hesabı size kalmış.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tahir İlter

O halde bir ziyaret etmek lazım. Deriz ya maddi durumumuz çok kötü falan. İflas ettik.. :D 

Ama abi cidden çok para 300TL. Resmen eski müşterimi kazıklayım yenisi kazanayım falan :)

Yok öyle deme. Tarifeleriniz çok yüksek değiştirmeyi düşünüyorum, kimseye tavsiye edemiyorum falan de ;) 

Yorum bağlantısı
Hüseyin Kuvvet

2.sorumun cevabını almış bulunmaktayım  :biggrin: 

Yorum bağlantısı
Hüseyin Kuvvet

TTNETi aradım. İndirim falan yapamayız diyorlar. 300tl cidden çok ya.

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Diğer net sağlacılarla görüş cezayı öderseniz size geçeceğim de ;) 

Yorum bağlantısı
Hüseyin Kuvvet

Diğer net sağlacılarla görüş cezayı öderseniz size geçeceğim de ;) 

Cidden öyle bir şey yaparlar mı ki? :D 

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Cidden öyle bir şey yaparlar mı ki? :D

Bazen yapıyorlar.Şuan kampanyaları var mı bilmiyorum ama görüşmek lazım.Şu var yanlız; 300 lira ceza çıktı diyelim sen bunu ödüyor ve diğer firmaya geçiyorsun sana 300 liralık indirim yapıyorlar.

Yorum bağlantısı
Hüseyin Kuvvet

Bazen yapıyorlar.Şuan kampanyaları var mı bilmiyorum ama görüşmek lazım.Şu var yanlız; 300 lira ceza çıktı diyelim sen bunu ödüyor ve diğer firmaya geçiyorsun sana 300 liralık indirim yapıyorlar.

dediğin gibi bi araştırma yapmak lazım abi..

Hüseyin kardeşim bende TTNET zedeyim :( karaktersizler bana 2 yıllık tahhüttüm bitti 1 yıllık sınırsız 8mb.adsl int.+ttnetalo konuştukca öde buların normal fiyatı 63tl+15tl telefonun sabit ücreti artı konuştuğun her dakika için 0.10 kuruş'tu toplamda 80 lirayı buluyordu bana 1 yıl daha uzatın kampayayı size 49 ötv+kdv dahil şeklinde size tanımlayayım dedi bende tamam dedim kampanyaya dahil etti sonra kapatmadan öncede beyfendi dedi ilk faturanız yüksek gelebilir bazen tanımlamalarda sıkıntı oluyor tekrar dönersiniz faturanızı düzeltiriz dediler eyw. dedik kapattım. sonra fatura dönemleri geldi ben bu 49 tl den bir tanesini göremedim TTNET müşteri hizmetlerini arıyorum dahada indirilmiş değil faturam bu konu hakkında 4 kişi ile görüştüm hepsi birbirinden farklı kelimeler ve cümleler kullandılar ama hala indirim yapamadılar malesef :( en son BTK ya şikayette bulundum bakalım hakkımda hayırlısı :)

ondan sözün kısası aman diyeyim uzak dur TTNET'ten diyorum  git 3 lira 5 lira fazla olsun başka birşey al derim 

diğer net sağlayıcılarıda cezanı ödemiyorlar kampanyanız bitsin öyle gelin diyorlar bu arada :)

umarım bi indirim yaparlar abi :( bu ttnetin çok şikayetcisi var gerçekten..

Yorum bağlantısı
Gökhan Tongay

superonlıne aldık. cezamızı ödedik faturamızı süperonline a gönderdik miktarı kadar indirim aldık.hem 20 mb hızı var hem de diğerleriyle aynı fiyat.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...