İçeriğe Yönlendir

Dünyanın En Sağlam Arabası Volvoymuş :) :)

Sertan HIRÇIN

Recommended Posts

Sertan HIRÇIN
(düzenlendi)

Arkadaşlar geçen gün aracıma arkan vurdular,ben trafikte duruyordum aynaya bi baktım arkadan volvoyla doblo birbirlerini geçmeye çalışıyorlar sağdan yanımdan geçmeye çalışırken sağ köşeden vurdu :)

Resim 1: http://i.hizliresim.com/wL3anZ.jpg
Resim 2:  http://i.hizliresim.com/wMJEa1.jpg

Volvoda hasar :4500 TL
Benim focusda hasar:300 TL tampon boyandı :)

wL3anZ.jpg

wMJEa1.jpg

tarihinde Mehmet Kaya tarafından düzenlendi
Avatarınız ve mesajınız kural dışı olduğu için düzenlendi.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

Bu tarz hasarlarda saglamlik kiyaslamak yanlış olur volvo daha alcak kalmış o yüzden kaputa kadar çıkmış hasar haliyle hasar değeri yüksektir ancak sağlamligi bu göstermez

Yorum bağlantısı
Misafir

Volvo şase olarak çok sağlam diye biliyorum büyük bir darbede maximum can güvenliği.Ufak tıklamalarda maximum cüzdan gideri. :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Burada çarpma notkası çok önemli. Tampon esnek bir nokta ve tamponda demir koruma var.

Volvo en hassas nokta farı ve kaputu vurmuş.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Sertan HIRÇIN

Volvo bir aracın en sağlam noktasına çarpmış. Bu olaydan çıkarak sağlamlık kıyaslanamaz. Arkadaşlarında dediği gibi kafa kafaya gömelim ozaman sonuç daha iyi olur.

Burada çarpma notkası çok önemli. Tampon esnek bir nokta ve tamponda demir koruma var.

Volvo en hassas nokta farı ve kaputu vurmuş.

Volvo şase olarak çok sağlam diye biliyorum büyük bir darbede maximum can güvenliği.Ufak tıklamalarda maximum cüzdan gideri. :)

Bu tarz hasarlarda saglamlik kiyaslamak yanlış olur volvo daha alcak kalmış o yüzden kaputa kadar çıkmış hasar haliyle hasar değeri yüksektir ancak sağlamligi bu göstermez

Aslında doğru diyorsunuz  tam takozun ordan vurmuş en sağlam yeriymiş orası galiba :)

Yorum bağlantısı
Misafir

Dün ben bir çıkmaz sokağa girdim kustepede haliyle azcık tirstim geri gelirken biraz acele ettim tamponun tam ayni noktasini cok sert şekilde yüksek bir kaldırıma çarptim tamponu aldik elimize dedik. Korka korka bi indim cizik bile yok :) en sağlam noktasidir orasi

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Aslında doğru diyorsunuz  tam takozun ordan vurmuş en sağlam yeriymiş orası galiba :)

Benim mondeoya geri geri arka tampona pejo406 vurdu ben tamponun içeri girip geri çıktığını gördüm. sensör şeridi dağıldı geri taktım tamam. Ama  tampon orjinal olmasaydı benim aracın arka tampon haşat olurdu. Adamın vurduğu yerde şasenin demir koruması varmış :D

Yorum bağlantısı
Misafir

Focus da Sağlamlık konusunda Volvodan aşagı kalıcagını sanmıyorum. Canlı 2  örnek yaşadım bi tanesi 8 bi tanesi 14 takla attı ne direk eğildi ne burunları kanadı çok şükür.

Yorum bağlantısı
Ahmetcan Yiğit

Hayır dünyanın en sağlam arabası Lada. :p

Araba okunmuş Abi :D

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Sertan HIRÇIN

Benim mondeoya geri geri arka tampona pejo406 vurdu ben tamponun içeri girip geri çıktığını gördüm. sensör şeridi dağıldı geri taktım tamam. Ama  tampon orjinal olmasaydı benim aracın arka tampon haşat olurdu. Adamın vurduğu yerde şasenin demir koruması varmış :D

evet adam şaşırdı zaten :)

ladanın passatı kağıt yaptını gördüm :D adam sarhoş 110 la bi çarpıyo park halindeki passata passat ön cama kadar kağıt oldu :)

Yorum bağlantısı
Ümit Mavigöz

lada oraya sonradan konmuştur hocam  :p

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

ladanın passatı kağıt yaptını gördüm :D adam sarhoş 110 la bi çarpıyo park halindeki passata passat ön cama kadar kağıt oldu :)

Evet Lada sağlamdır. Hem samara hem vega kullanıcısıydık bir zamanlar. Hala özlerim.

Yorum bağlantısı
Sertan HIRÇIN

:D  :D  :D

Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Yok, Volvo sonradan konmuş, pardon kondurmuş. :p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sertan HIRÇIN

Evet Lada sağlamdır. Hem samara hem vega kullanıcısıydık bir zamanlar. Hala özlerim.

hiç kullanmadım ama güzel araba :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sertan HIRÇIN

Volvo çok talihsiz bi yerden çarpmış.

herkes şaşırdı zaten :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...