İçeriğe Yönlendir

2008 Ford Mondeo Anlık Tüketim

Gökhan Şen

Recommended Posts

Gökhan Şen

Arkadaşlar Merhaba 2008 Ford Mondeo Titanium serisi aracım var .Benim kafama takıla soru var titanium serisinde anlık tüketim göstergesi varmı .Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.Saygılar...

Yorum bağlantısı
Misafir

Var tabiki de, direksiyon üzerindeki butonlarla araç bilgisayarı kısmına girin görürsünüz

Yorum bağlantısı
Gökhan Şen

ben ekrana girdiğimde ortalam tüketim, hız ,bide kalan var .s

Yorum bağlantısı
Alper Taş

Ortalama tüketimin üstünde tüketim var. O anlık tüketimi verir. Tavsiyem kullanmamanız. Hızlanma ve yokuşlarda ağır kasa moral bozucu değerler çıkarıyor. Ben 33 u gördüm.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

2007 ye kadar olan dizellerde yok. 2008 modellerde olması lazım.

Yorum bağlantısı
Bahadır Akdemir

2008 mondeoda anlık tüketim maalesef yok.

Yorum bağlantısı
Serhat Çerçi

2008 mondeo titanium'da anlık tüketim var. Benim aracımın aynısı, yol bilgisayarı menüsünde tüketim kısmında.

Yorum bağlantısı
Serhat Çerçi

Menüde olup olmaması yazılım  güncellemesi ile ilgili. 2008 2.0 update ve sonrası  ile bu seçenek yol bilgisayarı menüsüne ekleniyor, update 5.0 'da tekrar çıkartılmış ama ondan sonra tekrar eklenmiş. (talkford.com)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serhat Çerçi

Eğer menünüzde görünmüyor ise servisinde konuyla ilgili  yazılım güncellemesi yaptırın.

Yorum bağlantısı
Gökhan Şen

Arkadaşlar ilginiz ve cevaplarınız için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim.Bir sorum olucak bu yazılım güncellemesini illa yetkili servistemi yaptırmak lazım yoksa izmir ustaeller gibi özel servislerde yapabiliyormu?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...