İçeriğe Yönlendir

Jetta , Passat Vs Mondeo

Murat Yalçın

Recommended Posts

Arda Bülent Güzel

İnsanlar passatı marka değeri için alıyorlar ikinci elde değer kaybetmez diye. Ben 1.5 sene 1.6 tdci mondeoya bindim ve sattım ve ikinci elde zarar etmedim. 61000 tl sıfır aldım 62000 tl sattım. Ve tekrar söylüyorum eger 1.6 tdci otomatiği çıksın bir dakika düşünmem audimi satar mondeo alırım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Yalçın

İnsanlar passatı marka değeri için alıyorlar ikinci elde değer kaybetmez diye. Ben 1.5 sene 1.6 tdci mondeoya bindim ve sattım ve ikinci elde zarar etmedim. 61000 tl sıfır aldım 62000 tl sattım. Ve tekrar söylüyorum eger 1.6 tdci otomatiği çıksın bir dakika düşünmem audimi satar mondeo alırım.

Mondeo ikinci  elde  o kadar prim yapıyor mu ?  :rolleyes:  şaşırdım gercekten  bulent  bey  , gayet iyiymiş eger dediginiz gibiyse ...

insignia bunlara rakip olabilir mi?

Bahadır Bey , Insignia da  guzel arac ama  Opel neden se uzun suredir  durgun forumdaki arkadasların da genel  gorusu  opel'in sorunlu bir arac oldugu  yonunde ama insignia kullanan bir tanıdıgım var alet canavar diyor ...

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Mehmet Eren

Passatın boşunu almayın ben denedim keyifsiz itici ruhsuz bir arabaydı. Dolusunun yerine de cc nin boşu daha mantıklı :) Donanım beklentiniz yoksa jettanın kasası çok güzel, boşu bile alınır. Ama ben araba istiyorum ben performans istiyorum diyorsanız abisi olan mondeo tercih edilmeli. (Bence)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...