İçeriğe Yönlendir

2014 ""416Hp"" Tesla Model S Elektrikli.

Rifat Şeker

Recommended Posts

Rifat Şeker

Elektrikli araçlar arasında tek geçilecek firma ve araçları :)

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Rifat Şeker

Bildiğim kadarı ile tek şarj ile 400 km civarında yapabileceği mesafe , ayrıca hızlı şarj cihazları gibi seçenekleri var. Aracı satın alırken yanlış hatırlamıyorsam pil bloklarını yapabileceği mesafelerine göre satın alabiliyorsunuz. 

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Telsa şu an dünyada ki belki de en trafiğe uygun elektrikli otomobil üreten firma sanırım.Geçenlerde belgeseli vardı.Tek göstermedikleri kısım aküler di :D 

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

araba güzelde ekran nasıl bişey öyle :D

adamlar televizyon koymuşlar.

Yorum bağlantısı
Aydın Akdeniz

adamlar televizyon koymuşlar.

aynen abi :) ekranda tek hoşuma giden yer navigasyon bölümü :D

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Paylaşım için teşekkürler... :bravo:

Türkiye'de bu araçları görebilmek çok uzun zaman alacak diye düşünüyorum... :(

Birde işin şarj tarafı var, inşallah ıphone gibi olmaz yoksa her gittiğimiz yerde priz ararız... :D

aypon gibi tırt değil, aramazsın merak etme  :D

Aynen yazdığın gibi, fakat burası Türkiye senelerce eksik donanım ve sıkıntılı modellerle uğraştık...

Menzil 500 km diye verirler...Antalya'ya tatile diye yola çıkarız, yolda şarj biter, Afyon'da kaplıca keyfi... :D  :D  :D

İnşallah ilerleyen yıllarda bu araçları alır ve bu pahalı akaryakıt belasından kurtuluruz...

2 batarya ve güneş paneli opsiyonel yalnız :)

Yorum bağlantısı
Hasan Hüseyin özdamar

bu araç için bagajda seyyar jenaratör taşımak lazım.

Yada bu aracı icat eden mühendisler araca şarj dinamosu koysalardı arac hareket ettikçe kendi kendini şarj etseydi  :)

Yorum bağlantısı
Hakan Gürsu

Parayı bastırınca tek şarjla 400 km gidilebiliyor demek.Çok manydar.

Yorum bağlantısı
Baran Ekici

Şu an para olsa bunu almak için zerre çekinmezdim, merak ediyorum nasıl bir şey, bize gelir mi ki  :)

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Alabilsek şuan piyasadaki arabaların alayı duman olur, ne vw ford kalırdı, menzili  güzel, donanım deli, tip süper, güç manyak, ivmelenme hiper, 2 vites oto şanzıman, canına okuyor vallahi, 200 e kadar nerdeyse ivmelenme sürekli :)

Yorum bağlantısı
Yasir Uslan

Akaryakıttaki tatlı vergiler ne olacak. Bir şekilde bindirirler bunlara da birşeyler. Kaçış yok.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Gerçekten harika birşey ama daha çok uzun zaman fiyatlar inmez aşağı .

Çankaya'da elektrikli fluence görüyorum,hergün akşam şarja takıyorlar arabayı :D

şarjlı ışıldak o, ha o ha marketlerde satılan ışıldak, zaten üretimdende kalktı, starter yakmış floresan diyorlar ona  :D

Yorum bağlantısı

Aracın yandığına dair çok fazla haber çıktı... Yanmadan öncede kabini terket diye uyarıda veriyormuş ne hikmetse :D

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Fatih YILMAZ

yanlız araç dolum alanlarında(hatırladığım kablosuz) 30-45 sn içinde full şarj edilebilir özellikte menzil 500km geçenlerde Elon Musk şarj süresi açısından şov yapmıştı :)

Yorum bağlantısı
Fatih YILMAZ

videoyu buldum 1dakika33.4 saniye imiş biraz yanlış hatırlamışım :D

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
H.Cenk Bayrakçı

Ya 5 dakikada şarj olsun önemli değil, temiz ve hızlı ulaşım. İstasyonlar da yaygınlaşırsa, çok güzel olur. Ama 114 bin euro çok fazla şu anda fiyat olarak...

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

150 bin yuroooo çok da 150 bine felan satsalar şekli için alınır :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...