İçeriğe Yönlendir

Ups Güç Kaynağı

Erdem Bozkurt

Recommended Posts

Erdem Bozkurt

masa üstü bilgisayarım için kullandıgım 1 kv güç kaynağı artık eskisi giib çok dayanmıyor normalde 1 saat dayanan sarj 5 dk bitiyor.yenisinimi alayım yoksa bataryalarınımı değiştireyim.orjinal batarya bulmak mesele.....

Yorum bağlantısı
Safak Acar

Akülerini değiştirin eski performansına dönecektir.. 12v 7ah olması lazim içindeki. 

Yorum bağlantısı
Erdem Bozkurt

Akülerini değiştirin eski performansına dönecektir.. 12v 7ah olması lazim içindeki. 

mesele ıcıne koyacagım aküde pıyasadakı akulerın orjınalını bulmak mesele 650v ıcın aldıgım akü cok dandık cıktı...soyle iyi marka bulmak lazım..

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

1kva lık ürünün içinde muhtemelen 12v 7a akü vardır. 12v 9a alırsanız daha uzun gidecektir.

Vision veya Yuasa markalara yönelin.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Emre Köksal
(düzenlendi)

1 saat gidebiliyorsa sistem baya baya az enerji çekiyormuş...

bende apc marka 1100v güç kaynağı var yaklaşık 3 sene olmuştur alalı...

aldığımdan beri yarım saat kadar gidiyor...

6 ayda bir şarjının tamamını boşaltıyorum...

ayrıca ups te 5+1 ses sistemi, 1 dect telefon, klavye için yaptığım led sistemi, modem, router ekran gibi şeyler bağlı :)

not pc tam güçte 600w civarları enerji çekiyor....psu ise 850w

asıl söyleyeceğimi unuttum...yeni bişey alacaksanız APC markalı ürünleri tavsiye ederim

tarihinde Emre K&#246ksal tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

ayrıca ups te 5+1 ses sistemi, 1 dect telefon, klavye için yaptığım led sistemi, modem, router ekran gibi şeyler bağlı :)

asıl söyleyeceğimi unuttum...yeni bişey alacaksanız APC markalı ürünleri tavsiye ederim

1- O tatlı köpeğin resimleri yok mu :)

2- KLavyeye led'in acil olarak foto'larını bekliyoruz.

3- İçinde kaç tane akü var? Tek akü ile bu kadar süre gitmesi imkansız. Muhtemelen 2 ya da 4 aküsü mevcut.

Yorum bağlantısı
Emre Köksal

1- O tatlı köpeğin resimleri yok mu :)

2- KLavyeye led'in acil olarak foto'larını bekliyoruz.

3- İçinde kaç tane akü var? Tek akü ile bu kadar süre gitmesi imkansız. Muhtemelen 2 ya da 4 aküsü mevcut.

1-benim 1.yaşımdan beri çekildiğim resim sayısından daha fazla fotosu var:P

2- klavye ledi dediğim pc masasının sürgülü klavye çekmecesinin üst kısmına komple şerit led çektim bi tane de adaptör kestim uçlarını bağladım tak çıkar yapıyorum :) anahtar yapabilecek kadar elektrik bilgim olaydı daha neler dökerdim:P

3- valla gidiyor genelde aküyü boşaltmak adına elektriği kesip bekliyorum ...o arada da çoğunluk film izliyorum yarım saati rahat görüyor:)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erdem Bozkurt

ısyerımde kullandıgım ıcın sadece kasa ve led ekran var gerı kalanları devre dısı bıraktım,asıl merak ettıgım hangı marka batarya alayım...yuasa vısıon onerdı arkadaslar...

Yorum bağlantısı
Emre Köksal

İçinde tek akü olduğuna emin smiiniz?

ben emin değilim akşam erinmezsem bi içini açayım :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Dere

masa üstü bilgisayarım için kullandıgım 1 kv güç kaynağı artık eskisi giib çok dayanmıyor normalde 1 saat dayanan sarj 5 dk bitiyor.yenisinimi alayım yoksa bataryalarınımı değiştireyim.orjinal batarya bulmak mesele.....

Yenisini al Erdem. Eskisini de bataryaları çıkarıp yolla bana. :seytan:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erdem Bozkurt

Yenisini al Erdem. Eskisini de bataryaları çıkarıp yolla bana. :seytan:

persembe gunu muglaya gelıcem dolap bakmaya lazımsa getıreyım 2-3 tane var hurda??  :tongue:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Dere

persembe gunu muglaya gelıcem dolap bakmaya lazımsa getıreyım 2-3 tane var hurda?? :tongue:

Olur tabii. Ayağa kaldırdıklarımı kullanırım. ;)

Yorum bağlantısı
Erdem Bozkurt
(düzenlendi)

Olur tabii. Ayağa kaldırdıklarımı kullanırım. ;)

sanayiye gelcem orda musaıt yere bırakırım abi begenmezsen sanayı coplugune atarsın  :D sonra agzına geldıgını soyleyebılırsın kötekliye  doğru 

tarihinde Erdem Bozkurt tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Murat Dere

sanayiye gelcem orda musaıt yere bırakırım abi begenmezsen sanayı coplugune atarsın :D sonra agzına geldıgını soyleyebılırsın kötekliye doğru

Gelince ara, müsait olursam görüşürüz. Sanayide kime gidiyorsun?

Yorum bağlantısı
Erdem Bozkurt

Gelince ara, müsait olursam görüşürüz. Sanayide kime gidiyorsun?

sanayide dolap ımalatı yapan birini buldum sis soğutma die bir firma dolap lazım işyerime yolum düşmüyor herzaman muğlaya,milastan muğlaya gecicem dolaplara bakıcam sonra simit alıp dönerim :bravo: .takrıben saat 10 gibi gelırım muglaya...ararım abi telını yazarmısın...

Yorum bağlantısı
Murat Dere

sanayide dolap ımalatı yapan birini buldum sis soğutma die bir firma dolap lazım işyerime yolum düşmüyor herzaman muğlaya,milastan muğlaya gecicem dolaplara bakıcam sonra simit alıp dönerim :bravo: .takrıben saat 10 gibi gelırım muglaya...ararım abi telını yazarmısın...

Özelden yazdık ya olm. :p

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Olmaz buradan yazman lazım :):p

Çoktan yazdıydım ben Erdem yazmadan da, o bakımdan şeyettiydim Ayhan'ım. Öğrenemek istiyorsan sana da numaramı vereyim karrşim. ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Ayhan abi, 2 kere düşün. Zaten konu sahibi arkadaştan ses kesildi. Artık ne yaptı, huniyle mi kovaladı nedir :crazy:

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Ayhan abi, 2 kere düşün. Zaten konu sahibi arkadaştan ses kesildi. Artık ne yaptı, huniyle mi kovaladı nedir :crazy:

Ben de seni seviyorum Sağğğğğğğni'ciğğğğim. :p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Dere

Erdem Bozkurt, az önce malları teslim etti. Çok teşekkürler Yalıkavaklı kardeşim. :)

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Erdem Bozkurt, az önce malları teslim etti. Çok teşekkürler Yalıkavaklı kardeşim. :)

Güle güle kullan hocam. Akü değişimini foto'la da, herkes faydalansın ;)

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Güle güle kullan hocam. Akü değişimini foto'la da, herkes faydalansın ;)

Olm ne var onda? İnsanlar o kadar "bilmez" değildir yahu. ;)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...