İçeriğe Yönlendir

Gebzede Çocuk Doktoru Tavsiyesi

Misafir

Recommended Posts

Bizim ufaklık biraz rahatsızlandı, yarın doktora götüreceğim, tavsiye edebileceğiniz var mıdır?

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Hocam geçmiş olsun. inşallah önemli birşey değildir.

Yorum bağlantısı

Tesekkur ederim abilerim, gecende de olmustu, tikaniklik ve akinti var cocukta. Bu hengamede usuttuk herhalde. Korganda komurlu kaloriferin sicagina alisinca dogalgaz kar etmedi :) gecende zaturre baslangici oldugunu korgandaki doktorun gribal enfeksiyon teshisi yuzunden 1 hafta gec ogrenip gereksiz tedavi uygulandigi icin pesn pesin tavsiye alayim dedim. Yanlis anlasilmasin genel bir doktor tartismasi acmak icin yazmadim.

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

tekrar geçmiş olsun, Servet gebze'de konuyu görürse, bildiği varsa yazacaktır.

Yorum bağlantısı
Ali Eren

Geçmiş olsun Yunus Hocam, keşke çocuklar hastalanacağına biz büyükler hastalansak.  :(

Yorum bağlantısı

Yunus şimdi gördüm. Yarın sabah eşime sorayım

Tamamdır abi teşekkür ederim  :flowers:

Geçmiş olsun Yunus Hocam, keşke çocuklar hastalanacağına biz büyükler hastalansak.  :(

Sağolasın hocam, aynen öyle. Çocuk tıkanıklığını öksürüp bile atamıyor, psikolojik benim boğazımda akıntı başlıyor, gıcık oluşuyor o hırıltılı nefes aldıkça :(

Yorum bağlantısı
Serdar Göktaş

Pendik sifa hastahanesinde sevinç hanım vardi, çok iyi bir doktor. Benim oğlanin tüm hastalıklarını tedavi etti. 2 ay kadar oldu oradan ayrildi. Gebze medical diye bir yerde göreve başladı diye biliyorum. Tavsiye ederim. On Numara doktor

Yorum bağlantısı

Sordum. Tanıdık veya referans olacak bir isim akla gelmedi.

Tesekkurler abi.

Pendik sifa hastahanesinde sevinç hanım vardi, çok iyi bir doktor. Benim oğlanin tüm hastalıklarını tedavi etti. 2 ay kadar oldu oradan ayrildi. Gebze medical diye bir yerde göreve başladı diye biliyorum. Tavsiye ederim. On Numara doktor

Tesekkur ederim hocam, medical park var ama sevinc isimli bir cocuk doktoru yok.
Yorum bağlantısı
Serdar Göktaş

Tesekkurler abi.

Tesekkur ederim hocam, medical park var ama sevinc isimli bir cocuk doktoru yok.

2. dönem orada başlayacak diye duymuştum. demek ki daha başlamamış. bende bir an önce başlamasını bekliyorum. burdan kalkıp onun yanına gideceğim.

Yorum bağlantısı

Anladim hocam o kadar iyi demek ki. Bundan sonra burada ihtiyac olursa ona gidelim o zaman. Simdilik biraz daha iyi cocuk kendi doktoruna goturecegim galiba.

Yorum bağlantısı
Kadir Türkeli

Gecmis olsun, nasil oldu cocugun durumu?

Yorum bağlantısı
Kadir Türkeli

Sevindim hocam, Allah tum hastaliklardan korusun yavrularimizi.

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Geçmiş olsun..Bizim çocukta hastalandı. 6. hastalık denilen birşey oldu. Dün gece bizde acile gittik.Çocukta geniz akıntısı var ve öksürüğe sebep oluyor fakat boğulacakmış gibi öksürüyordu. Hiç bir şey yok hastalığın etkisi 2-3 gün içinde kendiliğinden geçer dediler.Şimdi her yeri kırmızı beneklerle doldu.3 gün yüksek ateş sonrasında benek 3 gün içinde tamamen geçecekmiş.Huzursuz ve mızmız sürekli..

Yorum bağlantısı

Geçmiş olsun..Bizim çocukta hastalandı. 6. hastalık denilen birşey oldu. Dün gece bizde acile gittik.Çocukta geniz akıntısı var ve öksürüğe sebep oluyor fakat boğulacakmış gibi öksürüyordu. Hiç bir şey yok hastalığın etkisi 2-3 gün içinde kendiliğinden geçer dediler.Şimdi her yeri kırmızı beneklerle doldu.3 gün yüksek ateş sonrasında benek 3 gün içinde tamamen geçecekmiş.Huzursuz ve mızmız sürekli..

Cok gecmis olsun abi, Allah acil sifalar versin. Rontgen cekildi mi abi?

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran
(düzenlendi)

Cok gecmis olsun abi, Allah acil sifalar versin. Rontgen cekildi mi abi?

Sağolasın.Hayır..Hiç birşeye gerek yok dediler.Ağzına falan baktılar normal dediler.

tarihinde Ayhan Onaran tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...