İçeriğe Yönlendir

Aöf Sinav Sonuçlari Açiklandi

Yalçın Dağlıoğlu

Recommended Posts

Yalçın Dağlıoğlu

Arkadaşlar AÖF sınav sonuçları açıklandı.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Onur Bulut
(düzenlendi)

eşim bu durumda geçti mi, kaldı mı anlayamadık bu yeni sistemi. var mı bileniniz?

hi9zL16.png

FF Kalır abi. İngilizceden kalmış fakat diğer ders notları yüksek olduğu için geçmiş. FF olan dersten tekrar sınava girip vermesi gerekiyor o dersi.

tarihinde Onur Bulut tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
eşim bu durumda geçti mi, kaldı mı anlayamadık bu yeni sistemi. var mı bileniniz?

Yeni sisteme göre söylüyorum.geçmiş. FF olan dersi seneye bir daha alacak.

Kısacası Alttan bir dersle geçmiş .

Bizim hanım da derece yapmış 4ders A. Diğerleri BC BC CD

Yorum bağlantısı

hanım memur ve ingilizceyle hiç işi yok, olmaz da. bunca yıl bekledikten sonra nereden aklına estiyse ön lisansı lisansa tamamlamak istemişti ve bu sene 4. senesi. daha önceki senelerde ingilizce dersi yokmuş, geldi şanssızlık bizi buldu. :(:angry:

anladığım kadarıyla geçmiş olmasının bir anlamı kalmamış. :(

Ne yazıkki.
Yorum bağlantısı

ben sevmedim bu sistemi. peki bunun bütünlemesi falan yok mudur?

4.sınıfta tek dersten büt olması lazımdı diyo hanım.ama Bi araştırın derim.yeni sistem çok karışık.
Yorum bağlantısı
Yalçın Dağlıoğlu

Tek dersi kalanlar için bitirme sınavı yapıldı geçen sene

Yorum bağlantısı

neden bu kadar karışık bir sistem yapmışlar anlayabilmiş değiliz. çok af edersiniz adama kendini aptal hissettiriyorlar. bir kaç bilinmeyenli denklem gibi.! :gazete:

Tek güzel tarafı çan eğrisi.millet düşük aldımı geçer not ortalamasında düşüyor.
Yorum bağlantısı
Serkan Ünsalan

tek ders sınavı  olması lazım sene sonunda

benimde 4 sınıf 4 ders vardı geçmişim hepsini

Yorum bağlantısı
Yalçın Dağlıoğlu
(düzenlendi)
Ucu ucuna geçmişim

tarihinde Yalçın Dağlıoğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Hasan Sancak

benimde 3 dersim en azı CD yazıyor ama durum başarılı diyor kalan dersim yok demek mi bu :s

BC HUK101U HUKUKUN TEMEL KAVRAMLARI 4.0 35.000 - - - - - - 45.000 42.000 CD İKT103U İKTİSADA GİRİŞ I 5.0 45.000 - - - - - - 50.000 48.500 CB İŞL105U İŞLETME İLKELERİ 5.0 35.000 - - - - - - 45.000 42.000 CD MAT105U MATEMATİK I 4.0 90.000 - - - - - - 70.000 76.000 BA MUH103U GENEL MUHASEBE I 5.0 55.000 - - - - - - 40.000 44.500 CD SOS113U DAVRANIŞ BİLİMLERİ I 4.0 55.000 - - - - - - 35.000 41.000 CC

Düzeltme: Kötü olmuş kopyala yapıştır ben öyle olsun istememiştim 

Yorum bağlantısı
Korhan Şenörer

Hasan, genel not ortalaman 2.00 dan yüksekse tamamından geçmiş oluyorsun, 2.00 dan düşükse ortalaman CD ve CC olan dersleri tekrar alman gerekir.

Yorum bağlantısı
Hasan Sancak

Hasan, genel not ortalaman 2.00 dan yüksekse tamamından geçmiş oluyorsun, 2.00 dan düşükse ortalaman CD ve CC olan dersleri tekrar alman gerekir.

Tamamdır abiciö teşekkürler güzel haber hepsinden geçtik o zaman :)

Yorum bağlantısı
Korhan Şenörer

Tamamdır abiciö teşekkürler güzel haber hepsinden geçtik o zaman :)

Tebrikler, benimde 7 ders vardı, 5 tanesinden direkt, 2 tanesinden not ortalaması sayesinde geçtim, hepsinden geçmek gerçekten güzel oldu. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hasan Sancak

Tebrikler, benimde 7 ders vardı, 5 tanesinden direkt, 2 tanesinden not ortalaması sayesinde geçtim, hepsinden geçmek gerçekten güzel oldu.

Kesinlikle öyleymiş :)
Yorum bağlantısı
Mustafa Göçenoğlu

Sınav sonuçları açıklanmış ama hala bizim sınav görevi ücreti yatmadı

Yorum bağlantısı
Mehmet Emin Taşdelen

Sınav sonuçları açıklanmış ama hala bizim sınav görevi ücreti yatmadı

Biz de bekliyoruz vallahi.
Yorum bağlantısı
Hüseyin Uzun

benimde 3 dersim en azı CD yazıyor ama durum başarılı diyor kalan dersim yok demek mi bu :s

BC HUK101U HUKUKUN TEMEL KAVRAMLARI 4.0 35.000 - - - - - - 45.000 42.000 CD İKT103U İKTİSADA GİRİŞ I 5.0 45.000 - - - - - - 50.000 48.500 CB İŞL105U İŞLETME İLKELERİ 5.0 35.000 - - - - - - 45.000 42.000 CD MAT105U MATEMATİK I 4.0 90.000 - - - - - - 70.000 76.000 BA MUH103U GENEL MUHASEBE I 5.0 55.000 - - - - - - 40.000 44.500 CD SOS113U DAVRANIŞ BİLİMLERİ I 4.0 55.000 - - - - - - 35.000 41.000 CC

Düzeltme: Kötü olmuş kopyala yapıştır ben öyle olsun istememiştim

Gördüğüm kadarıyla ff yok .eğer ortalamanız 2.00 ki üstünde gibi duruyor sınıfı geçersiniz :)

Hayırlı olsun

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Şimdi benim 4 ders vardi 4. Sinif genel muh ab

Iktisat cb

Denetim dc

Uluslararası işletme bc

Yalniz ortalama 1.99 yaziyor 2.0 olsaydı dc olan dersi vermiştim simdi tekrar olacak o ders. Ikinci dönem ortalama 2.0 olursa bu ders geçer mi yoksa her dönemin ortlamasi o döneme mi etki ediyor?

Yorum bağlantısı
Yalçın Dağlıoğlu

Tekrar alacaksın denetim dersini, eğer 2.00 olsaydı sorumlu gecerdin ancak genel not ortalaması 2.00 altına düştüğü anda tekrar almak zorunda kalırsın. Benim 2 dersim sorumlu gecer durumda ortalama 2.71 önümüzdeki dönem 2.00 altına düştüğü anda tekrar 2 dersi almak zorunda kalacam.

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Burdan birşey sorayım kafam allak bullak oldu.Ben geçen sene labaratuvar ve veteriner sağlık bölümüne kayıt yaptırdım.İlk dönem harcınıda yatırdım.Ancak hiç sınava falan girmedim.Öyle kaldı yani.Saolsunlar bu bölüme yeni sistemde staj koydular 6 hafta.Zaten bu bölümü okuyanlar neredeyse sadece sağlık sektöründe çalışanlar.Bu kadar süre nasıl staj yapacağız o belli değil.Sonuçta çalışan insanlar bu kadar süre izin alma şansı zaten yok.O işin farklı bir tarafı.İlginç şekilde sadece bu bölüm üst öğrenim sayılıyor bizde.Birde sağlık kurumları işletme bölümü.

Bu sene yeniden sınavsız geçişe başvurdum.Sağlık kurumları işletme bölümü için.Kayıt zamanında acaba geçen senenin yatırmadığım dönem parasını da alacaklarmı benden.Yoksa sadece yeni kayıt yaptırdığım bölüm için mi para alırlar acaba

Yorum bağlantısı
Korhan Şenörer

CC dersler direk geçer nottur.. FF olanları tekrar almak gerekir, CC altı olanlar ortalama 2 değilse kalır, 2 ve üzeriyse geçer..Bu sene DD, DC gibi dersleri almasak sene sonunda ortalama 2.00 olunca geriye dönük kalan dersler geçmiş oluyor değilmi ? Yani genel not ortalaması bunun için var, bulunduğu döneme bağlı değil bu dersler..

Erdemcim, haklisin CC direkt geçer, ben notu 41 gorünce yanilmışım, bağıl not ortalaması varya o yüzden 41 almış ama CC olatak geçmis. Senin sorunun cevabini tam bilemiyorum.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...