İçeriğe Yönlendir

Aöf Sinav Sonuçlari Açiklandi

Yalçın Dağlıoğlu

Recommended Posts

İbrahim Can

Kesinlikle gecemem dedigim matematiksel iktisattan gecmisim cok sukur bu donemden ders birakmazsam sadece yarim donem uzamayla okulu bitirecegim ins.:)

CC dersler direk geçer nottur.. FF olanları tekrar almak gerekir, CC altı olanlar ortalama 2 değilse kalır, 2 ve üzeriyse geçer..

Bu sene DD, DC gibi dersleri almasak sene sonunda ortalama 2.00 olunca geriye dönük kalan dersler geçmiş oluyor değilmi ? Yani genel not ortalaması bunun için var, bulunduğu döneme bağlı değil bu dersler..

Erdem donemlik degerlendiriliyor diye biliyorum sene sonundaki ortalama bu donemide etkiliyorsa cok iyi ancak oyle oldup olmadigini bilmiyorum.
Yorum bağlantısı

Kesinlikle gecemem dedigim matematiksel iktisattan gecmisim cok sukur bu donemden ders birakmazsam sadece yarim donem uzamayla okulu bitirecegim ins.:)

Erdem donemlik degerlendiriliyor diye biliyorum sene sonundaki ortalama bu donemide etkiliyorsa cok iyi ancak oyle oldup olmadigini bilmiyorum.

etkiliyor ibrahim yani 2. Donem sonunda genel ortalama 2.00 a çıkarsa 1. Donem deki ff harici olan cd dc dd gibi dersler gidiyor yani geçmiş oluyor.
Yorum bağlantısı
İbrahim Can

etkiliyor ibrahim yani 2. Donem sonunda genel ortalama 2.00 a çıkarsa 1. Donem deki ff harici olan cd dc dd gibi dersler gidiyor yani geçmiş oluyor.

Bi arkadasimin bu donemki dersleri oyle ancak ortalama dusuk bu donem ikinin ustune cikarsa kurtulur ozaman iyi bsey bilmiyordum bunu.
Yorum bağlantısı

Bi arkadasimin bu donemki dersleri oyle ancak ortalama dusuk bu donem ikinin ustune cikarsa kurtulur ozaman iyi bsey bilmiyordum bunu.

aynen genel ortalama iki tum donemleri kapsiyor. Total da 2.00 yakalamak yeterli
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...