İçeriğe Yönlendir

Monitör Tavsiyesi

Mahmut Yıldız

Recommended Posts

Mahmut Yıldız

Evdeki emektar bilgisayarın monitörü emekli oldu. Şimdi yenisini arıyorum. Çok fazla bir beklentim yok, iş görsün yeter diyorum. 300-350 lira aralığında bir şey arıyorum. Aklımda 2-3 seçenek var, siz ne dersiniz.?

philips

asus

lg

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Mahmut bey,

Teknik servis bakımından Asus'u öneririm. Marka antipatiniz var ise, herhangi birini alabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Aksine Asus'u severim, içlerinde en sıcak olduğumdu. Siz söyleyince daha da iyi oldu. Bakalım başka fikri olan var mı?

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Evde işte heryerde philips 21 inç monitör var..Tv özelliği de var, hatta oturma odasında şu an hdmi den film seyrediyorum...Çok çok iyiler...

Yorum bağlantısı
Harun Aydın

Philips görüntü ve dayanıklılık bakımından güzel monitördür

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Asus monitörde başarılıymış. Samsung daha çok tv'lere yöneldiği için mi yoksa oyun dünyası Asus'a sempatik baktığından mı bilemiyorum ama ben de yeğenim Asus monitör sipariş verdiğinde inatla Samsung alalım dedim, Vatandaki satış temsilcisi Asus daha iyi bir seçim demişti. Asus aldım ben de.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Bekir Burak Aydos

viewsonic,samsung,hp,asus,lenovo sırasıyla tercih edilebilir.Ben LG nin renklerini beğenmiyorum, viewsonic ve samsung piyasadaki en iyi renklere sahip kanaatimce.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Bu arada internet kesildi, yazamadım. 

Evde işte heryerde philips 21 inç monitör var..Tv özelliği de var, hatta oturma odasında şu an hdmi den film seyrediyorum...Çok çok iyiler...

Philips görüntü ve dayanıklılık bakımından güzel monitördür

300-350 lira aralığıında önereceğiniz model var mı?

Asus monitörde başarılıymış. Samsung daha çok tv'lere yöneldiği için mi yoksa oyun dünyası Asus'a sempatik baktığından mı bilemiyorum ama ben de yeğenim Asus monitör sipariş verdiğinde inatla Samsung alalım dedim, Vatandaki satış temsilcisi Asus daha iyi bir seçim demişti. Asus aldım ben de.

Saygılarımla.

Evren Bey peki asustan memnun musunuz?

Yorum bağlantısı

Yeğenim memnun. Çok ciddi donanımlı bir oyun bilgisayarını topladık. Bu monitörden daha hızlı tepkime sağlayan yok diye okumuş, Vatan'daki arkadaş da doğruladı. Bizim ki biraz amaca yönelik tercihti ama Asus'un piyasada adı varmış öğrenmiş olduk Mahmut Bey.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Serkan abinin dedikleri var ama sizin isteğinize uygundur bu

Tabletten yazıyorum link atıyorum cıkmıyor nedense

Model adı yazmanız da yeterli aslında

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Harun Aydın

Anasayfa > OEM Ürünleri > Monitörler > PHILIPS

PHILIPS 21.5" 223V5LSB/62 GENİŞ EKRAN LED MONİTÖR

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tarım

Samsung diyenler samsung flicker problem diye aratsınlar internetten ve samsungların board sorunlarını araştırsınlar. Asuslarda bu tarz sorunlar neredeyse hiç yoktur. 

Nacizane tavsiyem Asus.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Uğur Samyeli

Samsung diyenler samsung flicker problem diye aratsınlar internetten ve samsungların board sorunlarını araştırsınlar. Asuslarda bu tarz sorunlar neredeyse hiç yoktur. 

Nacizane tavsiyem Asus.

Hakan,yıllardır Samsung satıyorum,daha bir tane bile bord sorunundan şikayetçi müşterim çıkmadı..

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Samsung düşünmüyorum, philips olabilir, belki lg de. Monitör favorim asus. Tv olsa idi lg. 

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Hakan,yıllardır Samsung satıyorum,daha bir tane bile bord sorunundan şikayetçi müşterim çıkmadı..

Evimde de Samsung kullanıyorum, müşterilerime de Samsung satıyorum. Çokça sattım, daha arızalanan çok nadirdir. Servisleri biraz ağır aksak ama çözülmeden gelen olmadı. Gerçi 1 kere oldu, serviste sorun çıkarmamış. Sorunu foto'ladık olduğunda, board değişmişti.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tarım
(düzenlendi)

BW serisinden hiç mi satmadınız? 6-7 tane yollim isterseniz, uğraşmak istemedim, gizli ayıptan...

3.5 yıl sonunda hepsi birden pörtledi. Garanti bittiği için de tanesine 500 lira masraf çıktı. NW larda bu sorun yok. Ama BW serisini hayatta tavsiye etmem. Tam bir bela...

tarihinde Hakan Tarım tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

BW serisinden hiç mi satmadınız? 6-7 tane yollim isterseniz, uğraşmak istemedim, gizli ayıptan...

3.5 yıl sonunda hepsi birden pörtledi. Garanti bittiği için de tanesine 500 lira masraf çıktı. NW larda bu sorun yok. Ama BW serisini hayatta tavsiye etmem. Tam bir bela...

İlk mesajdaki asusu alayım mı?

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tarım

İlk mesajdaki asusu alayım mı?

gözün kapalı al, teknik servisleri de adam gibidir. Kesinlikle yarı yolda bırakmaz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

gözün kapalı al, teknik servisleri de adam gibidir. Kesinlikle yarı yolda bırakmaz.

alıyorum ama gözüm açık. teşekkürler.

Yorum bağlantısı
M.Fatih Yüce
(düzenlendi)

Ips panel olsun göz sağlığınız için çok daha iyi. Ben tv'yide bu panelden aldım özellikle tam karşıdan bakmanız gerekmiyor...

Biraz pahalı olsada bu ürünü bir inceleyin. http://www.vatanbilgisayar.com/Televizyon/lg-22ma33d-22ma33d-22-56-cm,-hd-ips-panel-led-tv,-hdmi,usb/productdetails.aspx?I_ID=71334

tarihinde M.Fatih Yüce tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...