İçeriğe Yönlendir

Lastik Tavsiyesi

Onur Bulut

Recommended Posts

Ali Eren

Ben de almak üzereyim bu aralar. Yokohama c drive 2 bakıyorum fiyatı yüksek olduğu için alternatif olarak ise nokıan düşünüyorum 205 55 16 da fiyatlar 185 civarı.  

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

741 in 18" olanını Ilteber abi kullanıyor ymnda diye biliyorum gayet memnundu. Ben de yaza doğru 195/45/16 lastiklerimi yenileyecegim bakalım

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

pirelli nero zero öyle birşeydi, rakam sormadan diğer dandik markalara bakmayın sakın

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Onur Bulut

741 in 18" olanını Ilteber abi kullanıyor ymnda diye biliyorum gayet memnundu. Ben de yaza doğru 195/45/16 lastiklerimi yenileyecegim bakalım

İlteber abi kullanıyorsa vardır bir bildiği 741 modeli benimde aklıma yattı aslında :)  

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

pirelli nero zero öyle birşeydi, rakam sormadan diğer dandik markalara bakmayın sakın

nette 270-300 arası :)

Yorum bağlantısı
Onur Bulut

Abi Pirelli Pzero Nero Gt diye geçiyor 230-250 arası tek lastik.

KZ5VEZ.jpg

Yorum bağlantısı

Şuan aracın üstündeki lastikler. Süha abi de pek memnun değilmiş ben de pek memnun kalmadim hemen abs giriyor devreye viraj iyi lastikler eski olmasına rağmen ama frenler vasat

Yorum bağlantısı
Emrah Uludağ
(düzenlendi)

rezulteo'da marka model ve lastik ölçülerini girince güzel bir yorum eşliğinde seçenekleri sunuyor. 2006 fiesta 195 50 15'e goodyear efficent grip performance önerdi. Tanesini 175'ten buldum aldım. Sessiz ve konforlu.

Aldığımdan beri dün ilk kez ıslak deneme şansım oldu. Bridgestone turanzlarımın önden hafifçe saldığı virajda en küçük bir kopma yapmadı. Freni de baya iyiymiş. Kızaklasın diye baya zorladım ama yumuşak olduğundan mıdır nedir araba iki büklüm eğiliyor da salmıyor, daha da kuvvetli basmadım artık frene. Şahsen bu kadar beklemiyordum. Tavsiye isteyen herkese gözüm kapalı öneririm.

Düzenleme: 195 45 16'sına 270 tl civarı fiyatlar çıkıyor. Kendi aldığım fiyattan düşünmüştüm ama sizin ölçüler biraz tuzluymuş. kolay gelsin...

tarihinde Emrah Uludağ tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

rezulteo'da marka model ve lastik ölçülerini girince güzel bir yorum eşliğinde seçenekleri sunuyor. 2006 fiesta 195 50 15'e goodyear efficent grip performance önerdi. Tanesini 175'ten buldum aldım. Sessiz ve konforlu.

Aldığımdan beri dün ilk kez ıslak deneme şansım oldu. Bridgestone turanzlarımın önden hafifçe saldığı virajda en küçük bir kopma yapmadı. Freni de baya iyiymiş. Kızaklasın diye baya zorladım ama yumuşak olduğundan mıdır nedir araba iki büklüm eğiliyor da salmıyor, daha da kuvvetli basmadım artık frene. Şahsen bu kadar beklemiyordum. Tavsiye isteyen herkese gözüm kapalı öneririm.

195 60 15 ini kullandım.  sessiz lastikti. energy savera iyi bir alternatif ve yeni ürün diye almıştım. ama 10 bini geçince niyeyse frenleme performansı energy saver gibi düşüyordu.

Kormoran nedir abi ? Yazdığım boyut ve ölçude lastiği mevcut mu ?

michelin yan ürünü sırp üretimi  195 65 15 i var bende runpro2 mi ne modeli. kötü asfaltta ve stabilizede iyi kaymak asfaltta biraz sesli.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Kubilay Evis

Benim arkadaşın Polo Gti'n da Hankook var ve ben çok beğeniyorum o lastikleri. Islak zeminde panik freni çok az kaçırıyor diğerlerine göre. O da bana normal geldi...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Onur Bulut

Düzenleme: 195 45 16'sına 270 tl civarı fiyatlar çıkıyor. Kendi aldığım fiyattan düşünmüştüm ama sizin ölçüler biraz tuzluymuş. kolay gelsin...

Abi dediğin siteye baktım da benim yabancı bir forumda gördüğüm değerlerle aynı neredeyse Hankook lastiğine verilen yıldız bu sitedeki bu testler ne kadar güvenilir ?

Şu kafama yattı görünce; Hankook Ventus S1 Evo K107

KdL26V.jpg

wOrBJZ.jpg

wOrB2Z.jpg

eNLWVO.jpg

Yorum bağlantısı
Onur Bulut

etiketlemeye göre iyiymiş

Etiketlemede Petlas 741 modeli daha iyi ama Hankook'ta kafamı karıştırıyor. 2 si arasında seçim yapıcam büyük ihtimal fiyatlarda hemen hemen aynı sayılır.

Yorum bağlantısı

Hankooklardan pek memnun olan duymadım fabrika çıkışı ucuz lastik genelde araclarda tabi modelden modele de değişir

Yorum bağlantısı
Onur Bulut

Hankooklardan pek memnun olan duymadım fabrika çıkışı ucuz lastik genelde araclarda tabi modelden modele de değişir

Ozan kardeşim nero zerodan bile memnun değilsin ne alcaz biz.  :D  :D Senin aklındaki lastik ne yada çevrende su lastik süperdir diye hangi lastiği diyorlar. :biggrin:  

Yorum bağlantısı

Ozan kardeşim nero zerodan bile memnun değilsin ne alcaz biz. :D:D Senin aklındaki lastik ne yada çevrende su lastik süperdir diye hangi lastiği diyorlar. :biggrin:

Valla çok muamma bu lastik konusu ben de şimdiden araştırıyorum yaza doğru almak için ama kafam karma karışık :D

Şuan ustundeki nerolar 40bin km civarında sanırım önler orta halli ancak arkalar bitik malum Süha abi pistlerde aglatmis lastikleri :D eskimesinden dolayı sertlesti belki de benimkiler ama Suha abi de pek iyi çıkmadı dedi kendi kullanırken

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

suhanin kiler Gt değildi, fark var aralarında

aynı piste focusla çıktım, virajda z4 geçtim :f1:

Yorum bağlantısı
Mustafa Kayaalp1

Michelin, Goodyear, BF Goodrich, Bridgestone,Dunlop, çok bilinen markalardan şaşmamak lazım. Petlas ucuz ama yol tutuşu ve ıslak zemin performansı iyi değil. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...