İçeriğe Yönlendir

Internetten Ceza Ve Mtv Oderken Hata Aliyorum

Yigit Deniz

Recommended Posts

Yigit Deniz

Arkadaşlar merhaba. Internet uzerinden kartlarimla daha once bir cok mtv ve ceza odedim. Bugun 1 cezami oderken sistem kartimi vir turlu tanimadi. Finansbankin ogrencilere verdigi cardfinans go kart var elmde. Kart numarasini yaziyorum ama her seferinde gecersiz kart diyor.

Bunun sebebi ne olabilir? Kartim odemeye tanimli mi degil? Daha once internetten alisveris yapmistim kartla. Daha once basina boyle bir sey gelen varsa ve beni bilgilendirirse sevinirim . Teşekkürler

Yorum bağlantısı
Birol Şahingöz

Kardeşim son dönemde internet vergi dairesinin internet sayfasının aynısını tasarlayıp ödeme ya da dolandırıcılık amaçlanıyor,sitenin tam adını kontrol et ya da sitenin doğru olduğuna emin ol çünkü birebir kopyası fark edemiyor insan.

Yorum bağlantısı

Kardeşim son dönemde internet vergi dairesinin internet sayfasının aynısını tasarlayıp ödeme ya da dolandırıcılık amaçlanıyor,sitenin tam adını kontrol et ya da sitenin doğru olduğuna emin ol çünkü birebir kopyası fark edemiyor insan.

+1

MTV de ve TUV dede aynı çakallığı yapan (dolandırıcılık değilde para ile rezervasyon vs komisyon alan) siteler var. Resmi site olduğundan emin olunmalı..

Yorum bağlantısı
Murat Gök

Arada sorun olabiliyor sistem cekmiyor bilgileri.Tekrar deneyin.Olmadi beyanli odemeyi deneyin.

Yorum bağlantısı
Devrim Kara

kardeş sayfayı mozilladan açıyorsan hata veriyor aynı sorun bende de oldu sayfayı explorer den açarak denersen tahminimce düzelecektir

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...