İçeriğe Yönlendir

Bakimdan 1 Hafta Sonra Muayene

Yigit Deniz

Recommended Posts

Yigit Deniz

Arkadaslar merhaba. Aracimi gecen hafta genel bakima soktum far ayarlarini hava filtrelerini vb. Degistirdim rot ayarlarini yaptirdim. Ancak muayene gunleri dolu oldugundan bakimdan 1 hafta sonra goturecegim arabayi. Bir sorun olur mu ? Far ayarlari ror ayarlari o zamana kadar bozukur mu ?

Ayrica sormak istedigim bir soru daha var. Aracim kaza yapmisti sol fari degistirildi. Direksiyonun solundaki far ayar yerinden farlarla oynadigimda sag farin degistigini sol farin sabit oldugunu görüyorum. Muayenede bubhi sikinti cikarirmi

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Arkadaslar merhaba. Aracimi gecen hafta genel bakima soktum far ayarlarini hava filtrelerini vb. Degistirdim rot ayarlarini yaptirdim. Ancak muayene gunleri dolu oldugundan bakimdan 1 hafta sonra goturecegim arabayi. Bir sorun olur mu ? Far ayarlari ror ayarlari o zamana kadar bozukur mu ?

Ayrica sormak istedigim bir soru daha var. Aracim kaza yapmisti sol fari degistirildi. Direksiyonun solundaki far ayar yerinden farlarla oynadigimda sag farin degistigini sol farin sabit oldugunu görüyorum. Muayenede bubhi sikinti cikarirmi

Far ayarı yapılamıyorsa sıkıntı olabilir. Geri kalanda problem yaşamazsınız.

Muhtemelen yeni takılan fara eski fardaki motor takılmamış.

Yorum bağlantısı
Ali Ozan Yurtsever

Muayenede far ayarı kusuru Allahın emri. Standart yazıyorlar onu herkese. . 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Hüseyin Berberoğlu

HİÇ Bİ ŞEY OLMAZ GÖNÜL RAHATLIĞI İLE MUAYENEYE SOKABİLİRSİNİZ.SADECE MUAYENE ÜCRETİNİN 1 HAFTALIK FAİZİNİ ÖDERSİNİZ.

Yorum bağlantısı
Yigit Deniz

Hocam far orjinal degil yerli maliyla degistirildi. Sanirim dediginiz gibi motoru takmadilar

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Far ayarı yapılamadığı için sıkıntı olabilir.Bu ağır kusur mu emin değilim.. Rot ayarı bozulmaz.. Far ayarı bozulsa dahi hafif kusur ile geçersiniz.

Yorum bağlantısı
Semih Saner

sorun yok. girebilirsiniz..far ayarı %90 araçta kusurlu çıkıyor zaten; kötü yolda yada çukurlara sert giriş yapılmadıysa rot ayarı sorun çıkarmaz yeni yapıldığı için zaten sorun olmaz...

Yorum bağlantısı
Sedat Ünsal
(düzenlendi)

geçen sene, eski arabamda farı tutan plastik kırılmıştı. far sallanıyordu. kusur yazmadılar. geçti. far ayarı bozuksa eğer hafif kusurlu olarak muayeneden geçer. rot ayarlarından sıkıntı çıkmaz.

HİÇ Bİ ŞEY OLMAZ GÖNÜL RAHATLIĞI İLE MUAYENEYE SOKABİLİRSİNİZ.SADECE MUAYENE ÜCRETİNİN 1 HAFTALIK FAİZİNİ ÖDERSİNİZ.

mesajınızı küçük karakterlerle yazarsanız daha iyi olur.

tarihinde Sedat Ünsal tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Hüseyin bey forumda büyük harf kullanılmıyor. Bilgi vermek istedim....

geçen sene, eski arabamda farı tutan plastik kırılmıştı. far sallanıyordu. kusur yazmadılar. geçti. far ayarı bozuksa eğer hafif kusurlu olarak muayeneden geçer. rot ayarlarından sıkıntı çıkmaz.

mesajınızı küçük karakterlerle yazarsanız daha iyi olur.

Arkadaşlar;

Hüseyin bey ;

Forumda, iletinin tümünü büyük harf kullanarak göndermek bağırmak anlamına gelir. Lütfen bu şekilde tümü büyük harflerden oluşan iletiler göndermeyelim.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Yigit Deniz

far ayar motoru ağır kusur

peki bir ustaya mi goturmeliyim yoksa kendim de takabilir miyim
Yorum bağlantısı
Yigit Deniz

Far ayar motoru bozuksa agir kusur mudur ? Cevaplarsaniz sevinirim

Yorum bağlantısı
Sedat Ünsal

Far ayar motoru bozuksa agir kusur mudur ? Cevaplarsaniz sevinirim

far ayar motoru ağır kusur

:fiuw:

Yorum bağlantısı
Yigit Deniz

Su an acip baktim aracimin sag fari orjinal far ayar motoru var. Ama soldaki far yerli maliydi far ayar motoru goremedim

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...