İçeriğe Yönlendir

2006 Mondeo Ghia Muğla Servis Önerisi

Mesut Armağan Ada

Recommended Posts

Mesut Armağan Ada

2006 Mondeo Ghia 2.0i düz vites olan aracımı yeni satın aldım. Orjinal 86 bin km'de ve bakımları yetkili servisin bilgisayarlarında tam gözüküyor. Bakım kilometreleri ve tarihleri tuttuğundan içim rahat bir şekilde sahiplendim. 75 bin km'ye kadar İzmit'te yetkili serviste bakılan araç, 80 bin de olması gereken büyük bakımı 75 bin km de İzmit'te görmüş. Daha sonrasında Muğla'ya gelen araç, el değiştirmiş ve 83 bin km'debakımları Özel Serviste yapılmış. Araç şuanda 87 bin km'de. Bakım için önerilerinizi bekliyorum. Muğla'da da bakabilecek iyi bir servis önerisi de bekliyorum.Teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Serdar Güngör

2006 Mondeo Ghia 2.0i düz vites olan aracımı yeni satın aldım. Orjinal 86 bin km'de ve bakımları yetkili servisin bilgisayarlarında tam gözüküyor. Bakım kilometreleri ve tarihleri tuttuğundan içim rahat bir şekilde sahiplendim. 75 bin km'ye kadar İzmit'te yetkili serviste bakılan araç, 80 bin de olması gereken büyük bakımı 75 bin km de İzmit'te görmüş. Daha sonrasında Muğla'ya gelen araç, el değiştirmiş ve 83 bin km'debakımları Özel Serviste yapılmış. Araç şuanda 87 bin km'de. Bakım için önerilerinizi bekliyorum. Muğla'da da bakabilecek iyi bir servis önerisi de bekliyorum.Teşekkürler.

Öncelikle aracınız hayırlı-uğurlu olsun kazasız belasız sürüşler diliyorum.Kısa süre önce bende aracıma alttaki konuda mevcut oraya götürdüm ve memnun kaldım,sizde aracınızı götürebilirsiniz.

http://www.otoclubturkiye.com/forum/topic/249620-triger-kay%C4%B1%C5%9F%C4%B1-de%C4%9Fi%C5%9Fimi/page-6

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Armağan, yetkili servis olarak Helvacıoğlu var istersen ama yetkisiz servisler de var tabii. ;) Otomar var mesela. Ancak benim motorcu, kaportacı ve elektrikçim de var doğal olarak. ;) Bakım yaptıracağın zaman gel, hallederiz kardeşim. :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...