İçeriğe Yönlendir

Lpg Sorunu

Gökhan Tekinaslan

Recommended Posts

Gökhan Tekinaslan

Merhaba , bende 2006 model focus hb var.Aracımda brc lpg mevcuttur.Aracımda motor arıza ışığı yanıyor.Bu sorunu gidermek için sizin yardımlarınızı rica ediyorum...

Yorum bağlantısı

LPG kiti markanızın servisine gidin. Ve ustadan araç yürür halde, giderken kalibrasyon yapmasını isteyin. Çoğu usta, uğraşmak istemediği için, dükkanın içinde, rölanti devrinde kalibrasyon yapıyor. Oysa çeşitli devir aralıklarında yapılmalı.

Yorum bağlantısı
Murat Gök

Ne kadar zaman araliklarinda yapilmasi gerekir bu kalibrasyonun?Hic ariza vermese de yapilmasi gerekir mi?Ehil usta oldugu surece heryerde yapabilir miyiz?

Yorum bağlantısı
Semih Saner
(düzenlendi)

Işığınız yanmıyorsa hiç yapılmaz....sorun varsa ayar yapılır. ben 2, 3 kez motor ışığından gittim geldim..sonunda ayarı tutturduk 60bin km oldu sorun yok Allaha şükür

tarihinde Semih Saner tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Gökhan Tekinaslan

Aracımda BRC marka LPG bulunmaktadır.Ankarada bu sistemi halledebilecek iyi bir usta var ise sizden ricam bana bilgilerini ulaştırmanız.Konu hakkında dönüşleriniz için teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Sedat Ünsal

fs otogaz (kocaeli) da brc taktırdıktan sonra bilgisayara bağlamışlardı. artık ayarlamayı yeni programla bu şekilde yaptıklarını ve yol testine gerek olmadığını söylemişlerdi.aracımı 2000 km dir kullanmaktayım.arıza ışığı yakmadı.

Yorum bağlantısı

Aracımda BRC marka LPG bulunmaktadır.Ankarada bu sistemi halledebilecek iyi bir usta var ise sizden ricam bana bilgilerini ulaştırmanız.Konu hakkında dönüşleriniz için teşekkür ederim.

mocan oto gaz, tavsiye ederim.

gitmek istemezzeniz ; akü kutup başını sökün, 15 dk bekleyip takın, 50 km benzinde kullanın, muhtemelen düzelir.

Yorum bağlantısı
Gökhan Tekinaslan

Mocan oto gaz nerdedir?

Sizin söylemiş olduğunuz sistemi ben denedim fakat gene aynı oldu.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...