İçeriğe Yönlendir

6+ Yaş Için Gitar Tavsiyesi

Yılmaz Ertek

Recommended Posts

Yılmaz Ertek

merhaba,

kızım için gitar araştırıyorum. mart ayında 6 yaşına girecek, boyu 110cm.

sanırım 1/2 ölçülü gitar uygun.

geçici bir heves olabilir diye çok para vermek istemiyorum, ama kaliteli de olsun istiyorum :)

tavsiyeniz var mı ?

benim bulduğum : Valencia CG160 1/2 Klasik Gitar

Yorum bağlantısı
Barış Kalkan

Valencia iyidir, ara sesleri iyidir kulağa iyi gelir, tel yüksekliği ve perdeler iyi ayarlandığı için başlangıçta parmakları çok acıtmaz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Berberoğlu

kaliteli bir klasik gitar öğrenme hızını arttırır o yüzden daha iyi birşey alabilirsiniz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Taylan

1/2 hiç denemedim ama Valencia CG serisi genel olarak gayet iyidir. Başlangıç için ideal bir seçim, fazlası abartı olur gibi :)  Duruma göre bakıp ileride daha iyilerini alabilirsiniz. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Barış Kalkan

6 yaş için çok büyük paralar vermenizi önermem, daha kalitelisi yada el yapımı kandırmacası gibi Valencia en iyisidir öğrenci için  tecrübeyle sabittir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Doğan Can Demir

Valencia iyidi 60 70 lira verin alin bi gitar bakyiniz calmak istiyor ilerleyecek gibi o zaman yamaha ibanez fender felan bakarsiniz :)

Yorum bağlantısı
Yılmaz Ertek

İlginize teşekkür ederim.

Valencia iyidi 60 70 lira verin alin bi gitar bakyiniz calmak istiyor ilerleyecek gibi o zaman yamaha ibanez fender felan bakarsiniz :)

Yazdığım modeli en ucuz 130-160tl arası buldum. Daha uygun bir yer öneriniz var mı?
Yorum bağlantısı
Doğan Can Demir

Izmirde olsaydiniz tanidigim muzik magazalari var alirdik daha uyguna

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yılmaz Ertek

Izmirde olsaydiniz tanidigim muzik magazalari var alirdik daha uyguna

teşekkürler :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...