İçeriğe Yönlendir

Videodan Resimleri Ve Müzikleri Ayırma

Bedri Baki

Recommended Posts

Bedri Baki

Arkadaşlar bir konuda yardıma ihtiyacım var. Düğün fotoğraflarının aslını ne yaptıksak fotoğrafçıdan alamadık. Tüm fotoğrafları video şeklinde slayt yapıp verdi. Ben bu video dosyasını nasıl resim ve müzikleri ayırabilirim. Bunu yapan bir program var mı acaba. Video dat dosyası şeklinde.

Yorum bağlantısı

Bu konudan bende müzdaribim. Parayla bile vermedi bizimki de. Albümde sadece fotoğraflar. Size yine video vermiş  :bravo:

Yorum bağlantısı
Bedri Baki

Bizim toplamda 100'e yakın poz vardı. Bunlardan ancak 25 tanesini seçip albüme koyabildik. Tüm fotoğrafları da slayt şeklinde veririm dedi. Slayt olarak verdi. Ama bunu ayırabilen bir program olmalı.

Yorum bağlantısı

Bizim toplamda 100'e yakın poz vardı. Bunlardan ancak 25 tanesini seçip albüme koyabildik. Tüm fotoğrafları da slayt şeklinde veririm dedi. Slayt olarak verdi. Ama bunu ayırabilen bir program olmalı.

Ayırsa bile fotoğraf çözünürlüğü düşmez mi peki ?

Yorum bağlantısı
Bedri Baki

Onu bilmiyorum ama en kötü ihtimal başka bir fotoğrafçıya gidip soracağım. Onların çalıştığı profesyonel fotoğraflar vardır.

Yorum bağlantısı
Hüseyin Kuvvet

Bence abi videodan prt sc yaparak fotoğrafları çekebilirsiniz ? :) az çok elbet kalitede düşüklük olacaktır..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

o videolar hazırlanırken fotoğrafların kalitesi zaten düşüyor. Üstüne bir de siz videodan fotoğraf almaya çalışırsanız tekrar bir kayıp olacaktır.Yani uğraştığınız da sonuç pekte iç açıcı olmayabilir. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Ayan

valla ben şanslıymışım.böyle bişeyide ilk tafa duydum.benim foyoğrafcım albümü verdikten sonra aslını diğer fotoların getir filaşına atayım dedi hepsini ama henüz gidip yükletmedim.7 aygeçti aradan =)

Yorum bağlantısı
Mustafa Yenigün

Bu programı deneyebilirsiniz. Ayarlar kısmında kaç saniyede bir fotoğraf yakalaması gerektiğini girerseniz, o sürelerde ekran görüntüsünü yakalayıp JPG olarak kaydedecektir.

http://www.aoamedia.com/extract_images.htm

Alternatif olarak :

http://www.dvdvideosoft.com/products/dvd/Free-Video-to-JPG-Converter.htm#.UwtvTYX3TTo

Ancak DAT formatını destekliyorlar mı bilemiyorum. Desteklemiyorlarsa, öncelikle DAT formatını AVI formatına çevirmeniz gerekebilir.

Yorum bağlantısı
Murat Gök

Bende yeni duydum bu foto vermemeyi,bizde almistik aslini artini flasha atmistik hepsini,tuhaf geldi bana vermemesi,neden boyle ugrasayim ki sonucta.. :unsure2:

Yorum bağlantısı
Yalçın Dağlıoğlu

Arkadaşlar bir konuda yardıma ihtiyacım var. Düğün fotoğraflarının aslını ne yaptıksak fotoğrafçıdan alamadık. Tüm fotoğrafları video şeklinde slayt yapıp verdi. Ben bu video dosyasını nasıl resim ve müzikleri ayırabilirim. Bunu yapan bir program var mı acaba. Video dat dosyası şeklinde.

Ses olmayacak değilmi sadece videodaki slayt ta sessiz resim olacak 

Any video converter la istediğiniz video yu içine atarsınız istediğiniz formata dönüştürüp kırpma kesme gibi işlemleri yapabilirsiniz

Yorum bağlantısı
Mustafa Kayaalp1

Aşağılık, ucuz esnaf çamurluğu bu başka bir şey değil!

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Safak Acar

Kimin resmini kime vermiyon demezler mi?  adama..  :crazy:

Bunlar tam sopalık..  

Yorum bağlantısı
Uğur Samyeli

Bildiğim kadarıyla Ulead video studio  bu programlada dediklerinizi yapabilirsiniz.Benim video çekimi yapan müşterilerim sürekli bu programı kullanıyolar..

Yorum bağlantısı
Dogucan Tastan

Merhaba arkadaslar slayt dosyasini farkli ac diyip ordan power point movie maker gibi programlari secerseniz slaytin hazirlanisina göre resimleri alma olanaginiz mevcut bide slayti izlerken bazi slaytlarda oluyo sag tik yapip farkli kaydet diyip html olarak masaustune kaydederseniz resimleri masaustunde html nin yaninda explorer olarak görebilirsiniz daha cok kod cözücü olarak bakildiginda ve öge denetlenmesi olarak bakildiginda resimleri tek tek görebiliyosunuz ve kaydedebiliyosunuz 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Bedri Baki

Fotoğrafları vermemesinin sebebi yarın öbür gün gidip oradan çıkarttırmak için. Aslını verdiği zaman bir daha benden para kazanamayacak çünkü. Ama 2 yıl oldu birkaç fotoğraf dışında çıkarttırmadım, çıkartmayacağım da. Ama adamlar bunu anlamıyor. Bilgisayarda yeterince fotoğrafımız var zaten. Neden boşuna bir dünya para verip çıkartayım. Zaten albüm, video çekimi vs vs.. 1000 tl'ye yakın verdik.

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Bedri bsplayer kur, videoyu aç, izlemeye başla :) Her fotoğrafta klavyeden P harfine bas. Orijinal boyutunda fotoğrafı kaydetsin. Çözünürlük elbet düşecektir ancak işini görür. 

BSPlayer: https://www.dropbox.com/s/vyfrx6ujj5jt0bf/bsplayer266.1075.exe

Yönetime Not: Program sitesinde de ücretsiz paylaşılmaktadır. Lakin resmi siteden indirildiğinde, yükleme ek bir program ile gerçekleştiği ve bu ek programda toolbar yükleme talebi olduğu için, esas BSPlayer yükleme dosyasını çıkartarak Dropbox hesabıma yükledim. Korsan değildir.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...