İçeriğe Yönlendir

Lumia 720 Ses Sorunu

Ebrar Tüfek
Çözüme git Selçuk Keleş tarafından,

Recommended Posts

Ebrar Tüfek

Telefon Wp Nokia lumia 720. Sesi yükseltme, düşürme düğmesine basıyorum ekranda işaret çıkıyor ama ses kısılmıyor. En yüksek seviyede kaldı sesi sonuna kadar kısıyorum ekranda mute olarak gözüküyor ama ses sonda çalıyor, fikri olan varmı

Yorum bağlantısı

Telefon Wp Nokia lumia 720. Sesi yükseltme, düşürme düğmesine basıyorum ekranda işaret çıkıyor ama ses kısılmıyor. En yüksek seviyede kaldı sesi sonuna kadar kısıyorum ekranda mute olarak gözüküyor ama ses sonda çalıyor, fikri olan varmı

Acil androide geçiş  ;)  :biggrin: Geçmiş olsun..

Yorum bağlantısı
  • Çözüm
Selçuk Keleş

Telefonu kapatıp açıp denedin mi ? :)

Yorum bağlantısı
Alper Taş

Böyle problemde telefon mu değiştirecez. Android hastalığı nedir. Bir sistemin diğerinden daha iyi olduğunu düşünmek için ikisinide kayda değer zaman zaman kullanmak icab eder. Program yukledikçe yavaşlayan bir sistem mi iyi

Yorum bağlantısı

Yok öyle demeyelim, Nokia ya karşı marka soğukluğu diyelim  :biggrin:

Böyle problemde telefon mu değiştirecez. Android hastalığı nedir. Bir sistemin diğerinden daha iyi olduğunu düşünmek için ikisinide kayda değer zaman zaman kullanmak icab eder. Program yukledikçe yavaşlayan bir sistem mi iyi

Yorum bağlantısı
Alper Taş

Nokia ya bende antipatiğim. Ancak windowsun yeni sistemi iyi. Hız ve kararlılık çok iyi. Biraz kullanın bana hak vereceksiniz. Sistem doldukça yavaşlama olmuyor.

Yorum bağlantısı

Nokia ya bende antipatiğim. Ancak windowsun yeni sistemi iyi. Hız ve kararlılık çok iyi. Biraz kullanın bana hak vereceksiniz. Sistem doldukça yavaşlama olmuyor.

Daha yeni sayılabilecek bir Sony Xperia Ion aldım (pişman gibiyim) O sebeple şuan kulaktan dolma bilgilerle yorum yapabiliyorum maalesef..

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Öyle bir sistem yok, sadece marka var yalnız :)

Yorum bağlantısı
Serkan Önder

soft reset,işlemini deneyin faydası olacaktır.

ses kısma ve açma kapama düğmesine aynı anda basılı tutun telefon kapanıp açılana dek.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Kapatıp açtım düzeldi :)

Pes diyorum  :shok:

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş

Kapatıp açtım düzeldi :)

Kapatıp açmak iyidir. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

E Windows abi. Neye şaşırdın? Bilgisayar sapıtınca aynı şeyi yapıyoruz ya  :D

O da doğruya  :D

Yorum bağlantısı

Öyle bir sistem yok, sadece marka var yalnız :)

İşte donmayan, program yükledikçe yavaşlamayan bir cihaz (sistem aynı sistem olunca cihaz tırt olabilir gerçi) En azından onlar öyle diyor. Siz cihazı değil, cihaz sizi bekleyecekmiş  :D Kimbilir kaç paradan gelir.. 2.500-3.000  :D

Xperia™ Z2

Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek
(düzenlendi)

Kapatıp açmayı konu açmadan yapsaydın bugün ülke bu seviyede olmazdı.:s

Neymiş turkiyenin seviyesi ? Bu konuyu açmadan önce iki gün uğraştım konuyu açmadan once açıp kapatmak aklımıza gelmedi mi yani ? Yeni güncelleme yapıldı ondan sonra açıp kapatınca düzeldi. Yaşımız küçük olabilir o kadarda cahil değiliz. tarihinde Abdurrahim Tüfek tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş

Neymiş turkiyenin seviyesi ? Bu konuyu açmadan önce iki gün uğraştım konuyu açmadan once açıp kapatmak aklımıza gelmedi mi yani ? Yeni güncelleme yapıldı ondan sonra açıp kapatınca düzeldi. Yaşımız küçük olabilir o kadarda cahil değiliz.

Türk insanları bile kendi ülkesinin seviyesini kuçumsuyorsa fazla bir şey beklememek gerekir...

Benim yazdığımı "en iyi cevap" seçmeliydin çözümü ben buldum :p

Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek

Benim yazdığımı "en iyi cevap" seçmeliydin çözümü ben buldum :p

Hemen yaptım abi :p

Yorum bağlantısı
Alper Taş
(düzenlendi)

Yaşınızı bilmiyorum. Ancak latifemi anlamamışsınız. Bu yüksek alınganlık, sözü başka anlamlara getirmeler hoş değil. İlla bir yerme gerekiyorsa söyleyeyim. Kullanma klavuzu var orada yazılımsal problem sırasında açma tuşu ve ses alçaltma tuşuna aynı anda basılı tutarak resetleme bilgisi var. Gerek yok böyle fevri çıkışlara.

tarihinde Alper Taş tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek

İşte bende onu diyorum yani o reset vs herşeyi yaptım ve sonunda düzeldi ama açıp kapattıktan sonra düzeldi :) zaten yazdığınız şeyin birazda olsa espri olduğunu anladım, kallbinizi kırdıysam özür dilerim bazen düşünmeden konuşuyorum

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

İşte donmayan, program yükledikçe yavaşlamayan bir cihaz (sistem aynı sistem olunca cihaz tırt olabilir gerçi) En azından onlar öyle diyor. Siz cihazı değil, cihaz sizi bekleyecekmiş  :D Kimbilir kaç paradan gelir.. 2.500-3.000  :D

Xperia™ Z2

One al alayını tokatla ve bekleme kardeşim  :tongue:

Yorum bağlantısı

One al alayını tokatla ve bekleme kardeşim :tongue:

2000 tl çıkarsan destek olarak, hemen yarın alıyorum abicim :p:D
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...