İçeriğe Yönlendir

Osram Ledambient

Selçuk Keleş

Recommended Posts

Birde şu var plekside olsun fiber de olsun bu tip aydınlatmada orjinal hali ile ışık sadece iç kısımdan alınabilir dış kısmlarından ışık almak için puslandırma tarzı işlem yapılması şart.Bu orjinal parçalarda bu işlem makinada yapıldığı için her noktasında aynı ışığı almak mümkün.Elde yapıldıgında hüsrana uğranması yüksek ihtimal olur.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Ürün hakkında bilgi geldi.3-4 haftaya ürünler burda olucak fiyat konusunda net bir bilgiye sahip değiliz.Ürün hakkında görüşmeler sürüyor,arkadaşımın tuning sitesinde tam bilgiler gelince ön sipariş ile liste fiyatından baya ucuz olucak tam bilgiler gelince bilgilendireceğim.

tarihinde Misafir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 8 ay sonra...
  • 3 hafta sonra...
Övgü Gürşen

bence sonraki nesil beklenmeli osram'ın. öyle velcroyla filan çok kullanışlı değil. ayrıca çok şık gelmedi bana.henüz ilk nesil çözü

Yorum bağlantısı
Gürçay Hüseyin

Enteresan ve guzel bir urun bence. Amazon.de'de 130 euro civari fiyati var.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Ali Cihangiroğlu

Şu ışığı ileten fiber kablomudur nedir, ondan bulamazmıyız acaba, bu olsa zaten olay bitecek.

Yorum bağlantısı
Doğan Can Demir

Şu ışığı ileten fiber kablomudur nedir, ondan bulamazmıyız acaba, bu olsa zaten olay bitecek.

Neon yap Ali abi en kolayı
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Neon yap Ali abi en kolayı

Kullanıyorum zaten, kötü yanı, nazik olması, fazla bükmeye gelmiyor, kaplama zarar görürse ışık her noktada aynı olmuyor, dikkatli uygulama lazım.

Ama bu osramın kullandığı şey neyse ondan olsa, ver ucuna tek ledi olay bitsin, süper olurdu.

Yorum bağlantısı
Doğan Can Demir

Kullanıyorum zaten, kötü yanı, nazik olması, fazla bükmeye gelmiyor, kaplama zarar görürse ışık her noktada aynı olmuyor, dikkatli uygulama lazım.

Ama bu osramın kullandığı şey neyse ondan olsa, ver ucuna tek ledi olay bitsin, süper olurdu.

Abi neon varsa fotoğraf istiyorum senden yapmak istiyorum cunki elektrik işini nasıl yaptın birde onu sorayım sana
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Abi neon varsa fotoğraf istiyorum senden yapmak istiyorum cunki elektrik işini nasıl yaptın birde onu sorayım sana

ZSP884H.jpg?2

öylesine yaptım, hoşuma gitti şimdilik duruyor bakalım, akımı sigorta kutusundan sağ yada sol parkların sigortasından aldım, çok kolay oldu, sürücüyü oraya koymakta basit,  bu neon kablo 5m. ve 1 sürücü 5 m. ye yetiyor, parçalayarak ta kullanabilirsin, çok parçalarsan ışık az düşüyor, 5m. den fazlası için 2. sürücü almalısın.

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Elöver

ZSP884H.jpg?2

öylesine yaptım, hoşuma gitti şimdilik duruyor bakalım, akımı sigorta kutusundan sağ yada sol parkların sigortasından aldım, çok kolay oldu, sürücüyü oraya koymakta basit, bu neon kablo 5m. ve 1 sürücü 5 m. ye yetiyor, parçalayarak ta kullanabilirsin, çok parçalarsan ışık az düşüyor, 5m. den fazlası için 2. sürücü almalısın.

Eski apacilerden bi sen kaldin Ali Modlayanboğa

kb_1950_scrn-1.jpg

68 bgcik boyle zalim zulmü gormedi, habire biseyler monte ediyorsun garibana motor yanacak

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Eski apacilerden bi sen kaldin Ali Modlayanboğa

kb_1950_scrn-1.jpg

68 bgcik boyle zalim zulmü gormedi, habire biseyler monte ediyorsun garibana motor yanacak

Ford bu, bu alemde bir Ford birde Merso banamısın demez kardeş, Modlayanboğa da bizim sülaleden, üstte sağdakinide tanırım, büyük büyük büyük dedem Tokatlayantilki mesela  :D

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

ZSP884H.jpg?2

öylesine yaptım, hoşuma gitti şimdilik duruyor bakalım, akımı sigorta kutusundan sağ yada sol parkların sigortasından aldım, çok kolay oldu, sürücüyü oraya koymakta basit, bu neon kablo 5m. ve 1 sürücü 5 m. ye yetiyor, parçalayarak ta kullanabilirsin, çok parçalarsan ışık az düşüyor, 5m. den fazlası için 2. sürücü almalısın.

Aksaray pavyonlarına servis mi çekiyon abi :D

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Aksaray pavyonlarına servis mi çekiyon abi :D

Yok vw argeye fikir veriyom  :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Elöver

Sen bırak artık almanca ayakları git fransızca öğren dci MOTOR ile lazım olur :D

Ben coupe gercek mercedes kullaniyorum, sen onu a b serisi kullananlara de, meksika veya çin mali plasiyer arabana bin bir de gomlek gravat ohhh tam ilac firma representi olarak dolan gebze semalarinda :seytan:
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Ben coupe gercek mercedes kullaniyorum, sen onu a b serisi kullananlara de, meksika veya çin mali plasiyer arabana bin bir de gomlek gravat ohhh tam ilac firma representi olarak dolan gebze semalarinda :seytan:

Doğru söyle iki kapıyı hangi sanayide hangi ustaya kestirdin

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...