İçeriğe Yönlendir

İzmir'de A Rh (+) Kan İhtiyacı (Acil Değil)

Murat Dere

Recommended Posts

Murat Dere

Benim diğer bacanağımın (eczacı olan), babasının kalbi besleyen damarlardan biri yüzde yüz, ikisi yüzde seksen tıkalı olması sebebiyle olacağı by-pass ameliyatı için Pazartesi günü A+ kana ihtiyacı olacaktır. Verebilecek olan forumdaşlarımın isteklerini beyan etmeleri rica olunur. Olması mümkün gelişmelerden sizi haberdar ederim. Bu ameliyatı olanlardan öğrendiğimiz kadarıyla, bulunan 8 kişinin ancak üçünden alınabilmiş kan. Ne kadar çok, o kadar iyi yani. ;)

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Geçmiş olsun hocam.. Hastane, ilgili, telefon vs detay verebilirsen Face den de yayalım..

Çok teşekkürler Kerem'cim, unutmuşum. :blush: Ege Üniversitesi, Kalp-Damar Cerrahisi olsa gerek. Hastanın adı Ömer Tezcan, bir de Hüseyin vardı galiba. Mustafa'nın numarası: 0 505 635 36 38

Yorum bağlantısı

Çok teşekkürler Kerem'cim, unutmuşum. :blush: Ege Üniversitesi, Kalp-Damar Cerrahisi olsa gerek. Hastanın adı Ömer Tezcan, bir de Hüseyin vardı galiba. Mustafa'nın numarası: 0 505 635 36 38

Mission is complete. Sanırsam 5-10 asker gelir pazartesi  ;)

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Mission is complete. Sanırsam 5-10 asker gelir pazartesi  ;)

:shok: Ne askeri olm ya? "Lojistik" derken askeri lojistik miydi? Aboo... :biggrin:

Geçmiş olsun. Allah acil şifa versin.

Allah razı olsun kardeşim. :)

Allah şifa versin hocam...

Sağ olasın Hakan'cım, amin. :)

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Geçmiş olsun.Normalde bu tarz ameliyatlarda 5 ünite kan ve ameliyat sırasında da 2 kişinin beklemesi istenir.En azından aranılan kan oldukça fazla bulunabilecek bir grup.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Dere

Geçmiş olsun.Normalde bu tarz ameliyatlarda 5 ünite kan ve ameliyat sırasında da 2 kişinin beklemesi istenir.En azından aranılan kan oldukça fazla bulunabilecek bir grup.

Sağ ol Akan. Kan grubu sebebiyle ben de rahatım ama bulunmadı mı da bulunmuyor mübarek.

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Sağ ol Akan. Kan grubu sebebiyle ben de rahatım ama bulunmadı mı da bulunmuyor mübarek.

Orası öyle.Ben bu grup kan olmadığı için ameliyatına onay verilmeyen birçok vaka biliyorum.Ne kadar kötü bir durum olduğunu gösteriyor aslında bu durumun ülkemizde maalesef

Yorum bağlantısı

:shok: Ne askeri olm ya? "Lojistik" derken askeri lojistik miydi? Aboo... :biggrin:

..

:biggrin: Kıdemli kademeli rütbeli başçavuş kankam var  :biggrin: Telden konuştum, asker gönderilemiyormuş ta, rütbeli binbaşı, albay, yarbay marbay ne bulursa söyleyecek  :biggrin:

Yorum bağlantısı
Murat Dere

:biggrin: Kıdemli kademeli rütbeli başçavuş kankam var  :biggrin: Telden konuştum, asker gönderilemiyormuş ta, rütbeli binbaşı, albay, yarbay marbay ne bulursa söyleyecek  :biggrin:

Allah razı olsun kardeşim. :bravo:

Yorum bağlantısı

Allah razı olsun kardeşim. :bravo:

Sırf turunç reçeli hatrına yapıyorum, yaza hazırla şimdiden kavanozumu  :biggrin:

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Sırf turunç reçeli hatrına yapıyorum, yaza hazırla şimdiden kavanozumu  :biggrin:

Gel ye olm. :p

Abi büyük geçmiş olsun...

Abi geçmiş olsun...

Buyuk gecmis olsun abi...

Allah razı olsun arkadaşlar. :)

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Geçmiş olsun abi.Rabbim tez zamanda şifasını verir İnşallah.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Dere

Geçmiş olsun abi.Rabbim tez zamanda şifasını verir İnşallah.

Amin kardeşim, sağ ol Tahir. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Dere

Arkadaşlar, Pazartesi gidip de ha deyince kan almıyorlarmış, Cumartesi ya da Pazar gidip tahlil yapılması gerekiyormuş. Benim kanım da A+ olduğundan yarın bacanakla İzmir'e gidip tahlil yaptıracağım. Gelecek arkadaşlar için bilgi olması açısından söyleyeyim dedim.

Yorum bağlantısı
Murat Dere

geçmiş olsun Murat. Allah'tan acil şifalar diliyorum.

Çok teşekkürler Sadık Abi. :)

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Şu anda İzmir'de Ege Üniversitesi'ndeyim. :)

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Kan ihtiyacımızı hallettik arkadaşlar. Ben pazar akşamı tekrar gidiyorum İzmir'e, pazartesi günü hazır olacağız gerekirse kan vereceğiz. İlgilenenlere çok teşekkür ederim. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hayrettin Bahadir

Hocam konuyu yeni gördüm, İhtiyac anında her daim hazırım bilginize.
0555 609 62 95.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Dere

Pazar akşamı gittiğimiz İzmir'den iyi haberlerle döndük; kan ihtiyacının tamamı karşılandı, iki arkadaş sıcak kan için gitmiştik, ihtiyaç oldu ve aldılar kanımızı. Dün ameliyattan çıktı Ömer Amca. Başarılı geçen ameliyatta 3 damar değişmiş, akşam saatlerinde kendine gelmiş. Bugün yoğun bakımdan çıkabilirmiş duruma göre. :)

Bu arada, bacanağın Focus'una da bakım yapıldı. Bilin bakalım kim tarafından?... Nerden bildiniz yahu? :unsure2: Allah razı olsun Sabri Usta hem bize baktı, hem de arabaya. Mustafa'nın en çok hoşuna giden ise, o şikayetlerini söyledikçe Sabri Usta'nın nokta atışı yapmasıydı. Erdoğan Abi de geldi, aramazsak kızıyo, biz de aradık. Sağ olsunlar çok ilgilendiler bizimle. Yakında Mustafa yine gidecek Usta Eller'e çünkü o da öğrendi artık; ellerse Usta Eller. :D

Hocam konuyu yeni gördüm, İhtiyac anında her daim hazırım bilginize.
0555 609 62 95.

Çok sağ ol Hayrettin'im, bitti Allah'a şükür. Önümüzdeki kısa süreyi de atlattı mı tamamdır. Ondan sonra çok dikkatli yaşaması gerekecek tabii. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...