İçeriğe Yönlendir

Yedek Parça Sıkıntısı

Şensal Sak

Recommended Posts

Şensal Sak

İyi aksamlar arkadaslar 1 ay once arabama carptilar ve bende servise biraktim eksper gelip bakti hasar tespiti yapildi ama hala bi turlu parca gelmedi ne kargoysa artik cabuklastirmak icin bisey yapabilir miyim?

Yorum bağlantısı

Aynı sıkıntıyı bende denizli servisinde yaşamıştım bagarın çagırın başka türlü ellerini oynatmıyorlar..... :elisopali:  :elisopali:

Yorum bağlantısı
Yalçın Dağlıoğlu

Şanslısın benim gibi olsaydın ne yapardın acaba 28 aralıkta araca çarptılar eksper geldi parça tedarikçiden beklenmeye başlandı yıl sonu olduğu için sayımdan dolayı araç tam 20 gün sonra halledildi. Maalesef yapacak bişey yok tedarikçilerden parçalar gelecek bekleyeceksin belki tedarikçiyle görüşüp hızlandırabilirisin.

Yorum bağlantısı
Şensal Sak

Yarin sovup sayacam zaten yurtdisindan gelse bu kadar uzun surmez alti ustu tampon gelecek sadece nasil bi parcaysa bi turlu gelmedi...

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Ucuz olsun diye sanırım tedarikçilerden hepsinden almıyorlar..Ucuz olanı arıyorlar..

Yorum bağlantısı
Mustafa Kayaalp1
(düzenlendi)

İlk Focuslar'dan aracınız, belki orijinal tampon gerçekten zor bulunuyor olabilir. Yan sanayi ya da hurdacılardan da temiz bir şey bulunabilir sanırım.

tarihinde Mustafa Kayaalp1 tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Şensal Sak

Tamam da iki hafta surmez heralde bi parca getirmek ariyorum kargoda diyolar kargo artik nerden geliyosa bi gelemedi

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...