İçeriğe Yönlendir

General Mobile Discovey Elite:yeni F/p Cihazı Olmaya Aday

Guest Mert Boran

Recommended Posts

Guest Mert Boran

zYS1O2m.jpg

General Mobile Discovery Elite Özellikleri

- 2.5GHz 4 Çekirdek Snapdragon 800ac İşlemci

- Adreno 550MHz Adreno 330 GPU

- 3GB Sistem belleği / 32GB ROM

- 5,5" Full HD JDI Gorilla Glass 3 Ekran

- 16MP arka, Optik odaklamalı 8MP ön kamera

- 2500mAh Batarya

- Wifi, Bluetoth 4.0, GPS - Glonass

Fiyat: 1199-1500 TL arası olacağı söyleniyor.

Elite Ön sipariş açıp martda sipariş verenlere ileticekmiş. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Semih İzgi

Bakalım kutu içeriği aynı olacakmı.. Gionee E3(discovery) ile gönüllerimizi çaldı. Eminim Bu E7'de çok satacak.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

1500 bandında bu alet, 2000 ve üstünde ise M8 ve Z2 gibi duruyor şimdilik...

Yorum bağlantısı
Onur Bulut

Aday değil bence ta kendisi tam bir f/p telefonu general mobile kutlamak gerek düşük fiyata yüksek performanslı telefon sattıgı için şuan discovery kullaniyorum zaten :) Ah bide garantisini saglayan telpa olmasaydi iyi olurdu :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

Nasıl olur bilmem ama bekleyeni çok. Hatta GM discovery'den sonra marka bağımlılığı da yarattı. Kullanıcısı az maliyetle maksimum faydayı başka modelde bulamayacağına inanıyor ve daha da önemlisi kalite algısını pahalılardan farklı görmüyor. GM bu anlamda zoru başardı, akıllı hareket ederse Türkiye pazarına hakim olur,

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Nasıl olur bilmem ama bekleyeni çok. Hatta GM discovery'den sonra marka bağımlılığı da yarattı. Kullanıcısı az maliyetle maksimum faydayı başka modelde bulamayacağına inanıyor ve daha da önemlisi kalite algısını pahalılardan farklı görmüyor. GM bu anlamda zoru başardı, akıllı hareket ederse Türkiye pazarına hakim olur,

Saygılarımla.

Nereye baksam GM Disco görüyorum. Herkesin elinde. Bizim kurumda bildiğim 25-26 kişide var. 

Yorum bağlantısı
Mustafa Erhan

GM discovery fiyat- performans olarak çok iyi ancak şarj soketi tam bir felaket. 1000lerce kişi bu nedenle Telpayla mahkemelik. Bende tüketici haklarından telpayı şikayet ettim. Paramı alacağım inşallah. Telpa berbat ne telefona bakıyorlar ne mesajlara cevap veriyorlar. Garanti konusunda Genpa ve Apple süper. Benim cihazda sorun vardı 3 günde değiştirdiler sıfırıyla. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

GM discovery fiyat- performans olarak çok iyi ancak şarj soketi tam bir felaket. 1000lerce kişi bu nedenle Telpayla mahkemelik. Bende tüketici haklarından telpayı şikayet ettim. Paramı alacağım inşallah. Telpa berbat ne telefona bakıyorlar ne mesajlara cevap veriyorlar. Garanti konusunda Genpa ve Apple süper. Benim cihazda sorun vardı 3 günde değiştirdiler sıfırıyla. 

Genpa konusunda ciddi olumlu görüş var. Müdürümüzün, iPhone 4 cihazı garantisinin son günlerinde servise girdi, konuşma sesi yankı yapıyor diye. Yenisini verdiler.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Semih İzgi

Nereye baksam GM Disco görüyorum. Herkesin elinde. Bizim kurumda bildiğim 25-26 kişide var. 

Aynen abi. Mesela telefonu çok tanımadan 1 adet patronuma aldım (yabancı uyruklu). Memnun kaldı ve tüm şirkete aldırdım :D (bende dahil)  Şuan şirket olarak hepimizde GM disco var. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Bende sesinden tanıyorum. Yoksa herkes kılıflara sarıp sarmalıyor. :D

Yorum bağlantısı
Özgür Turhan

Bunun da GM : Discovery gibi şarj soket yuvaları hatalıysa o fiyatlara satılma şansı yok :)

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

1500 gibi fiyatla gelirse zaten şansı yok, plastik gövde, armut gibi çıkık kamera lensiyle tipsiz lumialara benzemiş biraz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Genpa konusunda ciddi olumlu görüş var. Müdürümüzün, iPhone 4 cihazı garantisinin son günlerinde servise girdi, konuşma sesi yankı yapıyor diye. Yenisini verdiler.

Bunun genpa ile değil, Apple ile alakası var. Apple TR'de cihazların onarımına izin vermiyor, direkt değişim yaptırtıyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Semih İzgi

Bunun genpa ile değil, Apple ile alakası var. Apple TR'de cihazların onarımına izin vermiyor, direkt değişim yaptırtıyor.

Bu doğru olabilir.  Nişanlımın Ipad2 birgün çat diye kapandı ve daha da açılmadı. Satın aldığımız Vatan'a götürdük.(servis hizmetlerini çok başarılı buldum vatana güvenim tam) hemen ürünü apple servisine ulaştırdılar. Anında yeni cihaz geldi ve yeni gelen cihaz TR serisi değil GB yani ingiltere serisiydi.. Galiba bizim için üretilenlerde malzemeden çalıyorlar :D Yedik yedik, yemedik orjinalini gönderiyorlar :p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Emin Önal

Aynı dertten bizde muzdaripiz :angry:

Yorum bağlantısı
Mustafa Erhan

Durduk yere o kadar para verilmez. Ben artik sifir cihaz almaya karsiyim. Cihazimi temiz kullaniyorum ve herkese biraz daha ozenli kullanmasini tavsiye ediyorum. Benden sonrakiler de rahatlikla kullanabilir. Gm diger telefona servis hizmeti vermemekle cok buyuk hata yapti. Telpa benden cok laf yedi. Uzak durun derim. Samsung bile ayrilmis ordan.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...