İçeriğe Yönlendir

Opel Insignia

Ahmetcan Yiğit

Recommended Posts

Ahmetcan Yiğit

İyi akşamlar öncelikle herkese :) Bugun bir resim gördüm açıklama yapmayacagım direk resimlere bakmanızı istiyorum.

Yorum sizin :D

Gönderilen Resim

Gönderilen Resim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erhan Doruk

Sazanlıkta son nokta olmuş:) benim eski focus ta durduğu yerde 220 ile gidiyordu

Yorum bağlantısı
Misafir

Adam kadran testi yapmış ne var bunda :D :D :hohoho: Kardeşim sende adamı bozmasaydın :D

Yorum bağlantısı
Ertuğrul Yenilmez

Pek inanasım gelmiyor ....Neden diye sorarsınız mk3 mondeomda rölantide sonuna kadar bastım bir kaç defa ama devir saati sonuna geldiğinde 1-2 saniye içinde otamatik azaltıyor kesiyor yani 2001 model araçta var ise muhakkak resimdeki araçtada vardır diye düşünüyorum yanlışsam düzeltin lütfen...

Sanki gage menüde kadran testi gibi .......

Yorum bağlantısı
Eray Eski

daha 648 km de sıfır araba hararet yapmış yazık :biggrin: . bizim fordlar el freni çekik ibrenin sonunu görebiliyor  :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmetcan Yiğit

Adam kadran testi yapmış ne var bunda :D :D :hohoho: Kardeşim sende adamı bozmasaydın :D

Abi ama başını göndermedim adam İzmir otobanda 270 km/s yazmıs ya :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

Abi ama başını göndermedim adam İzmir otobanda 270 km/s yazmıs ya :D

ben girip baktım twitter dan. Gördüm fotoyu :) birde ben üstüne gitmeyeyim dedim :D

Yorum bağlantısı
Ahmetcan Yiğit

Gönderilen Resim

:D

Hayır yani eniştemin şirket aracıda Insignia idi. Onun elfreni oldugunu gayet iyi biliyorum. Gelmiş bana hararet işareti diyor :p

Yorum bağlantısı
Ahmetcan Yiğit

Bende dahil oldum. :p

Bakalım ne cevap verecek.

Eline saglık ama cok üstüne gitmeyelim :p

Yorum bağlantısı
Misafir
(düzenlendi)

Resim test resmi olduğu açık ve resmen dalgasına yapılmış olduğu açık.

Fakat ben 240 ve  260km hızda giderken canlı kanlı bu marka aracın içinde idim ve epey bir süre arka koltukta seyahatim oldu.Araç chiplendikten sonra bu hızlara gelebiliyor.Fakat devir saati sonda olamıyor tabiki.

tarihinde Oktay Toker tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Resim test resmi.Fakat ben 240 ve  260km hızda giderken canlı kanlı bu marka aracın içinde idim ve epey bir süre arka koltukta seyahatim oldu.Araç chiplendikten sonra bu hızlara gelebiliyor.Fakat devir saati sonda olamıyor tabiki.

270 yazısı sanırım montaj abi. Zaten o ekranda iken o üstteki kutular olmuyor. Araç gerçekten görebilir evet. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Onur Bulut

Ağa hayal aleminde 270 km hız yapmış. Buranın linkini gönderde meşhur sun artık yazsaydın Ahmetcan  :biggrin:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Araç dynoda olabilir, teker çevirmiş yoksa dijitalda hız yazmazdı.

Abi montaj gibi yahu. Veya yazılım ile bağlanılıp yazılmış. 

Yorum bağlantısı
Ahmetcan Yiğit

Araç dynoda olabilir, teker çevirmiş yoksa dijitalda hız yazmazdı.

Bahtiyar Abi adam izmir otoban yazmıs ya :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...