İçeriğe Yönlendir

Terbiyesizler Ortalıkta Aman Dikkat !

Murat Yalçın

Recommended Posts

Murat Yalçın

Arkadaşlar  Selamlar ,

Az önce   yaklasık 10-15  dk kadar önce  bir olay yaşadım , ideal tepe  ,süreyya paşa kavşağını  geçince  Alfemo  Mobilya  vardır  Maltepede  ve  yol içeri doğru  döner ... en sağ  şerit  trafik sıkışık yavaş yavaş giderken  sağ'a  sinyalimi  verdim  yol'dan ayrılmak üzere emniyet  şeridinden  gelen bir AYI hafif  ticari  doblo vb gibi  bir araç  geçmeme izin vermedi ,  yan yana   geldigimizde de  hafif üzerime   dogru gelince   kornaya bastım napıyosun diye  ... arkadaş  artist ya biraz  hızlanıp direksiyonu önüme  kırdık !  Asıldım frene  orda  baya bir bipp li  söylemlerde bulundum fakat  sonra  yoldan ayrıldım ...

Şimdi diyorum ki keşke  altımda  şöyle  sağlam bir araba  olsaydı  bir  girseydim it'e de hem  emniyet şeridinden  gitmek hem de  aracı  önüne  kırmak  nasıl olur  göreseydi.

Tşklr.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
ümit kobuz
(düzenlendi)

Öncelikle geçmiş olsun..Aynısı geçen yaz bnm başıma geldi.Basit bir mevzudan dolayı küfürleşmeyle başlayan (tekmeyle)  tartışma yumruk yumruğa bitti :) .ben tektim karşı taraf üç kişi önüme kırınca arabayı bende sinirlendim iyice indiler arabadan arabaya vurma  eyleminde bulundular bende fırladım arabadan dışarı bende onlara daldım derken ortalık çok fena karıştı.olay büyüdü kimse ayırmaya cesaret edemezken baya bi süre sonra bir arkadaş geldi o girdi araya bana yardım edince onlar kaçtı bu sefer bendede hasar oldu kaşım şişti burnuma yumruk geldi ama yine az hasarla atlattığıma inanıyorum üç kişiden birisi en basiti bıçaklayabilirdi beni bunlara hiç gerek yok ama bazen kavga kaçınılmaz oluyor.

Bence siz vurmamakla o şahsın aracına iyi yapmışsınız.Çünkü bunlardan güzel Türkiyemde binlerce var ne sen döverek bitirebilirsin nede ben nede hiç birimiz ancak Devletin cezai yaptırımlarının sert olması lazım Polisin bu tarz şikayetlerle ciddi bir şekilde ilgilenmesi lazım belki ozaman önüne geçilebilinir.

tarihinde ümit kobuz tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tamer Akkan

Sürüş kamerası alın,bu tür olaylarda trafiğe bildirin siz stres olacağınıza onlar olsun :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Doğan Can Demir

En guzeli uzerine surmek sen manyaksan bende manyagim mesaji verince cok ise yariyor bizim burda da saga donus icin kuyruk oluyor soldan cakal cok oluyor ama bende yol verecek goz yok :) gecen bi focus tam atlicak kornaya yapisip ustune surdum duz gidip yolunu 1 km uzatmak zorunda kaldi

Yorum bağlantısı
Misafir

Sürüş kamerası alın,bu tür olaylarda trafiğe bildirin siz stres olacağınıza onlar olsun :)

benim çok başıma gelir trafikte böyle olalar

bi kamerada ben düşünüyorum bu aralar araştırıyorum

uygun fiyatlı iyi bişi bulursam alıp takacam

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Böylelerine uymayacaksın..Senden uzak olsunlar.

Yorum bağlantısı
Oktay Demirağ

Trafikte bu tip şeyler başıma geldiğinde elimden geldiği şekilde yol vermemeye çalışıyorum. Vuracaksa buyursun vursun. Tek şeride 2 araba sokmaya çalışanmı, emniyet şeridini kullanan mı vs.vs. Sonra çoğu yanıma geliyor bir de haklıymış gibi laf etmeye başlıyor. Camı bile açmam. Müziğin sesini açar gülümseyerek eyvallah diyorum...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Araç kameranız olsaydı olayı görüntüleyip polise başvurmak en medeni çözüm.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Murat Yalçın

Çok teşekkürler  arkadaşlar yani ne  cesaret aracı önüne  kırmak , aracı  önüne kırdığınız adam  nedir kimdir acemi midir , durur mu panik olur  vurur mu ? yani bunları hiç düşünmeden üstelik  sanki normal bir şeritte yol alıyormuş gibi efe'lenmesi  vallahi pes. Bunlardan  bir tane olsa  toplanalım hakkından  gelelim herkes kurtulsun ama öyle degilki  hadi bunl uğraştın  3 5  km sonra  bir tane   daha çıkıcak  karşına. Araç kamerasını en kısa  zamanda  hemen  sipariş  geçiyorum  ve  görüntüleri  plaka araç marka  model  hemen emniyete ... artık emniyet görevlilerinde   iş'leri yapacaklarını umut ederek tabiki.

Yorum bağlantısı
Gökhan Aksu

Geçmiş olsun öncelikle.Bence ayı'ya hakaret olmuş biraz :) .Kurban olsun böyle mahlukatlar ayı'ya.Bence de bulaşmamakta fayda var.

Yorum bağlantısı
Abdurrahman Balaban

Ben hiç emniyet şeridini ihlal etmiş ayı yada it görmedim , gördüklerimin hepsi insana benziyordu..Çoğu kere aynı havayı teneffüs edip aynı dünyada yaşadığım için üzüntü duyduğum tipler bunlar..Ne canlısı nede ölüsü beş para etmez fakat aramızda ve trafikteler..Mümkünse bulaşmamak lazım 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ümit Mavigöz

benim çok başıma gelir trafikte böyle olalar

bi kamerada ben düşünüyorum bu aralar araştırıyorum

uygun fiyatlı iyi bişi bulursam alıp takacam

forumdan necati abi önerdi öncesinede lokman abi vesile oldu ürün bu daha elime ulaşmadı ancak fiyat performans olarak iyi bi ürün

http://www.ebay.com/itm/131034278490

Çok teşekkürler  arkadaşlar yani ne  cesaret aracı önüne  kırmak , aracı  önüne kırdığınız adam  nedir kimdir acemi midir , durur mu panik olur  vurur mu ? yani bunları hiç düşünmeden üstelik  sanki normal bir şeritte yol alıyormuş gibi efe'lenmesi  vallahi pes. Bunlardan  bir tane olsa  toplanalım hakkından  gelelim herkes kurtulsun ama öyle degilki  hadi bunl uğraştın  3 5  km sonra  bir tane   daha çıkıcak  karşına. Araç kamerasını en kısa  zamanda  hemen  sipariş  geçiyorum  ve  görüntüleri  plaka araç marka  model  hemen emniyete ... artık emniyet görevlilerinde   iş'leri yapacaklarını umut ederek tabiki.

http://www.ebay.com/itm/131034278490

Yorum bağlantısı
Misafir

Az önce yemekte haberleri seyrettim. Sadece dün İstanbul da emniyet şeridini ihlal eden 5.000 araca ceza eksilmiş.. Demek ki ücret yüksekliği yetmiyor, caydırıcı olmuyor. Röportajda kime sorsalar "acelem var, işe geç kaldım, hastam var" deniyor..

Yorum bağlantısı
Ümit Mavigöz

hocam ürün gelince bana bi bilgi verir misiniz gece çekimi falan nasıl

birde hareket sensör ümevcut mu bu üründe

sanırım mevcut ürün geldiği zaman daha detaylı anlatırım...

Yorum bağlantısı
Bayram Aktaş

Hocam burası İstanbul adım başı ayı kaynıyor hangi biri ile başa çıkacaksınız ee inip dövdünüz yada dayak yediniz kimse size aferin demiyecek o yüzden sabır.

Yorum bağlantısı
Misafir

Hiç bulaşmamak en iyisi...Nasıl bir yaratık oldukları pek belli olmuyor çünki...

Yorum bağlantısı
Ali Eren

Boşverin. Eninde sonunda emniyet şeridinde park etmiş bir tırın altında bulur kendini. Ben eskiden arabaları sürttürmek pahasına yol vermiyordum ama değmez. Ben vermesem arkamdaki yol veriyordu. İte bulaşacağına çalıyı dolaş demişler.

+1000

Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter

Abi boşgeç dikkat et ne çıkacağı belli olmaz. İki dakika sabrediver bazen niyeti bozmuş insanlar oluyor. Onun için bulaşmamakta fayda var hele arabada çoluk çocuk varsa hiç gerek yok.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

İstanbul'un sorunu kiralık şirket araçlarıdır, şirket aracçları vergiden gider olarak düşüldüğü müddetçe ve sigorta bedelleri bu kadar cüzi olduğu müddetçe bu devam edecektir.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...