İçeriğe Yönlendir

Navking 5,0" Hd I-66 Alamayı Düşünüyorum

Serdal Soysal

Recommended Posts

Serdal Soysal

Sitede ömür boyu ücretsiz güncelleme ibaresi var ama?

Yorum bağlantısı
Aydın Akdeniz

5 inç piranhalardan kullandım ve tam bir hüsran . 

bir kere piranha ne yaparsa yapsın navigasyon firması dahil . taklitçi bir firma .

navking piranhaya göre daha iyi . 

tabi navigasyonda üst sıralardaki isim tomtom .

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Serdal Soysal

Harita anlaşılırlığı nasıldır?

Yorum bağlantısı
Aydın Akdeniz

route66 güzel abi fiyata göre iyi ürün . 

ömür boyu güncelleme gibi şeyler satıcıların yazdığı garip garip yoktan varolan özellikler . marka model girince kendi sitesinden yada herhangi bir siteden

ücretsiz güncelleme yapılıyor zaten . 

haritalarında birbirinden farklılığı ; yeni yapılan yolları , benzinlik hastane gibi yerleri ve şehiriçi şehirdışı hız sınırlarının yenilenmiş olması . 

o güncelleme işinide markadan çok route66, igo8 gibi yazılım firmaları yapıyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serdal Soysal

Route66 alınır diyorsun yani, teşekkürler.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Çayır

abi al birini gitsin. ben yılda yaklaşık 1000 adrese gidiyorum. 3,5 yıldır. navking kullanıyorum. sıkıntı yok. ama navitech daha iyi.harita yapımcısı yani :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serdal Soysal

abi al birini gitsin. ben yılda yaklaşık 1000 adrese gidiyorum. 3,5 yıldır. navking kullanıyorum. sıkıntı yok. ama navitech daha iyi.harita yapımcısı yani :)

Seni mi kıracam aldım gitti:)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Çayır

Seni mi kıracam aldım gitti:)

al tabi ya. 5" kocaman ekran. fm transmitter özelliği bile var :) sanki nereye gidicen? tatillerde lazım olacak sadece sana ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serdal Soysal

Yok hacım taksicilik yapacam ek iş yani;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Çayır

Yok hacım taksicilik yapacam ek iş yani;)

taksici adamın neyine gerek abi navigasyon? Eskişehir gibi bi yerde :) bulamayınca sor bana ben söylerim sana ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serdal Soysal

Yinemi olmadı ama ben acamiyim yanlız :D

Yorum bağlantısı
Mustafa Çayır

Yinemi olmadı ama ben acamiyim yanlız :D

ciddi misin abi sen? yapacanmı hakikaten taksicilik? zor iştir :) ben yaptım ordan biliyorum ;) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serdal Soysal

Yok Mustafa m bizimkisi can sıkıntısı. Ama araba kullanmayı seviyorum düşünmüyo da değilim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Çayır

Yok Mustafa m bizimkisi can sıkıntısı. Ama araba kullanmayı seviyorum düşünmüyo da değilim.

sen niye uyumuyon abi bu saatte? gel kahve ısmarlıyayım :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serdal Soysal

Sabah işe gidecem. 16-24 Vardiyası çıkışı ben yemek söylerim sen kahveleri söylersin. Olur mu?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Çayır

Sabah işe gidecem. 16-24 Vardiyası çıkışı ben yemek söylerim sen kahveleri söylersin. Olur mu?

nasıl istersen abi. ben daha diğer işyerindeyim. kahve yapem bari kendime :D 

Yorum bağlantısı
Serdal Soysal

nasıl istersen abi. ben daha diğer işyerindeyim. kahve yapem bari kendime :D

Afiyet olsun.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Ben olsam bu haritalı bir cihaz tercih etmezdim.. Bence başarsoft en iyisi bu alanda..

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Misafir

Son İzmir seyahatimde forumda bir arkadaştan aldığım Navking cihazı çok yoğun olarak kullandım. Hiç bir caddesini bilmediğim bir yerde beni istediğim  her yere (Sabri Usta'nın servise dahil :D ) sorunsuz götürdü. Başka bir cihaz kullanmadığım için kıyaslama yapamıyorum ama benim için yeterliydi.

Güncelleme olayı ise, 2014 yılı başında ilk güncellemeyi Navking'in sitesinden ücretsiz olarak yaptık. Üye olmak yeterli.

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Misafir

Aynısından aldım kullandım tavsiye etmem 2 ay sonra bozuldu hurdası hala duruyo  :biggrin:

Garanti?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...