İçeriğe Yönlendir

Exa Veresiye Programının Eski Versiyonları Lazım

Aydın Akdeniz

Recommended Posts

Aydın Akdeniz

merhaba ,

işyerimde kullandığım veresiye proğramım vardı . geçenlerde bişey olmuş birisi yanlışlıkla silmişte olabilir proğram silinmiş .

exa'nın sitesinden güncel proğramı indiriyorum 5.0 . fakat yedeklediğim dosyalar farklı bir sürüme ait olduğundanmıdır nedir

5.0 açık, geri yükleme yaptığımda hata veriyor ve yüklemiyor . 

geri yükleme ekranında bir kaç tane versiyon seçeneği var . yani yedeklediğim dosyanın versiyonunu seçmemi istiyor ve en

son 4.2 ye kadar var . 

benim aradığım 5.0 değilde daha eski versiyonlar . 4.0 , 4.2 gibi . 

yada farklı bir çalıştırma şekli varsa onuda deneyebilirim . 

exa ile iletişime geç diyenler olabilir . 

mail attım ücretsiz dağıttıkları proğrama 50 tl uzaktan yardım ücreti istediler. 

veresiye kaydından ziyade müşteri bilgilerinide oraya yazıyordum bana o lazım . 

teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Misafir

Kara kaplı defter en sağlamı  ;) Bunun bile programı mı çıkmış yaf :unsure2: Kesin bulan Türk tür  :D  :D

Yorum bağlantısı
Aydın Akdeniz

Kara kaplı defter en sağlamı  ;) Bunun bile programı mı çıkmış yaf :unsure2: Kesin bulan Türk tür  :D  :D

olmazmı abi çok güzel kullanışlı bir proğram . evet türk yapımı :) 

defter daha sağlam tabi . ama ben pek veresiyeden yana değilim zaten . çok bir kayıt yok hepsi aklımdada  günlük gelen giden tamir işlerini müşteri

bilgilerinide buna kaydediyordum . onun için açmam :)

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

merhaba ,

işyerimde kullandığım veresiye proğramım vardı . geçenlerde bişey olmuş birisi yanlışlıkla silmişte olabilir proğram silinmiş .

exa'nın sitesinden güncel proğramı indiriyorum 5.0 . fakat yedeklediğim dosyalar farklı bir sürüme ait olduğundanmıdır nedir

5.0 açık, geri yükleme yaptığımda hata veriyor ve yüklemiyor . 

geri yükleme ekranında bir kaç tane versiyon seçeneği var . yani yedeklediğim dosyanın versiyonunu seçmemi istiyor ve en

son 4.2 ye kadar var . 

benim aradığım 5.0 değilde daha eski versiyonlar . 4.0 , 4.2 gibi . 

yada farklı bir çalıştırma şekli varsa onuda deneyebilirim . 

exa ile iletişime geç diyenler olabilir . 

mail attım ücretsiz dağıttıkları proğrama 50 tl uzaktan yardım ücreti istediler. 

veresiye kaydından ziyade müşteri bilgilerinide oraya yazıyordum bana o lazım . 

teşekkürler.

Paket programlarda maalesef yazılımına mecbur kalınır.  Bizim de kullandığımız paket bir program var ve bilgi işlemciler yapamadı.  Paşa paşa 50 tl ödenmiştir. 

Yorum bağlantısı
Aydın Akdeniz

Paket programlarda maalesef yazılımına mecbur kalınır.  Bizim de kullandığımız paket bir program var ve bilgi işlemciler yapamadı.  Paşa paşa 50 tl ödenmiştir. 

eski sürümü bulamazsam kullanan bir kaç arkadaşım var birde onlarda denemeyi düşünüyorum abi . yine olmazsa yapacak pek bişey yok . mecbur dediğin

gibi.

Yorum bağlantısı
Murat Gök

Desenize veresiye isi bitti diye....Bi bakimdan iyi bir gelisme sanki he... ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tolgay Bilge
(düzenlendi)

silinen dosyalari geri getiren programlar var onlari kullanip programi recover yapabilirsin hocam recover pro vardi sanirim gecen sene format attiktan sonra bile bazi fotolari kurtarabilmistim!!

tarihinde Tolgay Bilge tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Hakan Yurtal

Aydın bey bu işinizi görecektir Eski kullanılan Exa Veresiye Programı Data yı değiştirip kendi yedeğinizi atarsanız sorun çözülür. Bir esnafın kullandığı programı upload yaparak rar halinde sıkıştırdım. İndirip direk exe den çalıştırabilirsiniz.

http://www.dosya.tc/server25/1g5Zbr/exaveresiye.rar.html

İlaveten ilk giriş şifresi 6 tane 0 dır :) yazmayı unutmuşum

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Aydın Akdeniz

şimdi gördüm abi Ramazan abi burdaydı ( turan) . teypdi hoplarlördü okuma lambasıydı derken yeni müsait oldum . hemen verilen linki deniyorum 

Yorum bağlantısı
Aydın Akdeniz

hüseyinim proğram işe yaradı :) kendi yedeklerimi görebiliyorum :) ama verdiğin bilgiler kime aitti bayaa merak ettim . özellikle kişileri kaydederken lakablarını yazarak kaydetmiş ve açıklama olarak dolaşık vermez gibi açıkamalar yazmış :D :D:D 

teşekkür ederim  :flowers:

Yorum bağlantısı
Hüseyin Hakan Yurtal

Bir arkadaş kullanıyordu programı bulunduğumuz ilçe de hep lakap kullanıldığı için o yüzden öyle :) o bilgileri silmen benim için yeterli işin görüldüyse sıkıntı yok güle güle kullan

Yorum bağlantısı
Aydın Akdeniz

Bir arkadaş kullanıyordu programı bulunduğumuz ilçe de hep lakap kullanıldığı için o yüzden öyle :) o bilgileri silmen benim için yeterli işin görüldüyse sıkıntı yok güle güle kullan

o iş çoktan tamam hüseyinim , kendi bilgilerime ulaştımya gerisi boş  :flowers:

Yorum bağlantısı
Hüseyin Hakan Yurtal

Eyvallah güle güle kullan yardımcı olabildiysem ne mutlu bana

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...