İçeriğe Yönlendir

S3 Mini Veri Yedekleme.

Ali Ozan Yurtsever

Recommended Posts

Ali Ozan Yurtsever

Selamlar. . .

Telefon bu aralara garipleşti biraz zaman zaman donuyor çekmiyor ve asıl problem alarmı sabahları çalmıyor ya da 1 sn çalıp sonra kendini erteleyip çalmıyor. Bimeksten almıştım. dün gittim sordum yazılımsal sorunlar bunlar hep oluyor. Bilgisayar gibi düşünün zaman zaman format atmak gerekir gibi bir ton açıklama falan derken sonucunda fabrika ayarlarını geri yükleyin dedi bana. resim falan ok. onları yedeklerim de Telefona kayıtlı  olan rehberi nasıl yedekleyeceğim. ? Var mı pratik bir yolu ?

Yorum bağlantısı
Fatih Taktak

Bende de buna benzer sıkıntılar var. iki gmail hesabı da aktif durumda ve birini iptal etmek istediğim zaman fabrika ayarlarına dönülmeli uyarısı veriyor ve yedekleme nasıl yapılabilir bilmiyorum. iki hesaptan birini başka telde de kullanıyorum ve birbirine rehber senkronize ediyor. senk. kapatsam bile ara sıra bakıyorum yine aynısı olmuş. Veri ve rehber kaybı olmadan hesap kaldırma veya fabrika ayarlarına dönüş nasıl yapılır yardım bana da lazım ???

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

https://www.google.com.tr/#q=s3+te+telefon+rehberini+google+birle%C5%9Ftirme

Bende de buna benzer sıkıntılar var. iki gmail hesabı da aktif durumda ve birini iptal etmek istediğim zaman fabrika ayarlarına dönülmeli uyarısı veriyor ve yedekleme nasıl yapılabilir bilmiyorum. iki hesaptan birini başka telde de kullanıyorum ve birbirine rehber senkronize ediyor. senk. kapatsam bile ara sıra bakıyorum yine aynısı olmuş. Veri ve rehber kaybı olmadan hesap kaldırma veya fabrika ayarlarına dönüş nasıl yapılır yardım bana da lazım ???

Telefonu kurarken eklediğiniz ilk hesabı iptal edemiyorsunuz. İkinci eklediğiniz hesapı iptal edebilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Ali Ozan Yurtsever

Şimdi sim karta kayıtlı numaraları içe/dışa aktar kısmından sim karttan al google a yolla yaptım , gmailimde görünüyor liste sıkıntı yok.  O kısım ok. Ama telefondakileri nasıl aktaracağım. Görünen hafıza telefon dedim. içe dışa aktarda telefondan al yok google birleştir var onu yapınca görüntülenecek liste google kişiler seçilince telefonda görünüyor. Gmail hesabımda sim karttan aktardıklarımın içinde telefondan aktarılanlar görünmüyor. ?

Yorum bağlantısı
Volkan Doğrular

Kies yardımı ile pc ye yedekleseniz ?

Yorum bağlantısı
Misafir

Tiatanyum Backup diye bi program var. Olmazsa olmaz. Telefonun rootlu olması lazım tabi. İstediğin herşeyi yedekleyebilirsin, geri yükleyebilirsin. Kiesten yüklerken zamzunga fena kaydırabilirsin :)

Yorum bağlantısı
Tamer Geveci

telefondaki numaraları sim e kopyalayın ve telefona reset atın

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Ozan Yurtsever

Dün itibariyle işlemi yapabildim. Öncelikle telefondaki tüm rehberi sime kopyaladım ve oradan gmail hesabıma aktardım. tabi kişi sayısı fazla olduğu için tek seferde olmadı iki seferde yaptım. Daha sonra fabrika ayarlarını yükleyip gmailden tüm listeyi gereksizleri de eleyerek sim kartıma geri kopyaladım. Telefon gerçekten kendine geldi her şey normale döndü. :) Teşekkürler tüm öneriler için. . 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...