İçeriğe Yönlendir

2010 Ford C-Max 1.6 Tdci Titanium İlanı Hakkında

İbrahim Yılmaz

Recommended Posts

İbrahim Yılmaz

İyi Günler arkadaşlar, 

2006 fiesta TCDİ Comfort aracım var artık iki çocukla küçük gelmeye başladı. İlanlara bakarken başlıktaki aracı gördüm. 

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-satlik-temiz-araba-157515374/detay İlandaki araç hakkında yorumlarınızı bekliyorum. Bu araç alınacak olursa kaç TL eder ?

Yorum bağlantısı
Misafir

Ben 44.000 km de x paketlisini daha düşük fiyata aldım. 2. El piyasasıda arttı sanırım bugünlerde. Bu araç için 40.000 tl verilebilir bence.

Yorum bağlantısı
İbrahim Yılmaz

Evet gösterdiğiniz araç daha diri ve canlı duruyor. ilandaki araç oturduğum ilçede, fiyat bana bariz bir şekilde fazla gibi geldi. Siz değerli arkadaşların öneriler doğrultusunda araç sahibi ile irtibata kurayım diyorum.

Arac fazlaca dökük geldi bana.

Araç temiz olmadığı için sanki yılların vermiş olduğu bir yorgunluk varmış gibi gözüküyor. Fiyat konusu kafama yatarsa güzel bir temizlikten sonra alıcı gözü ile bir daha bakarım.

Yorum bağlantısı
Erdem Bozkurt

Evet gösterdiğiniz araç daha diri ve canlı duruyor. ilandaki araç oturduğum ilçede, fiyat bana bariz bir şekilde fazla gibi geldi. Siz değerli arkadaşların öneriler doğrultusunda araç sahibi ile irtibata kurayım diyorum.

Araç temiz olmadığı için sanki yılların vermiş olduğu bir yorgunluk varmış gibi gözüküyor. Fiyat konusu kafama yatarsa güzel bir temizlikten sonra alıcı gözü ile bir daha bakarım.

ilk gösterdiğiniz araca göre düşük km düşük fiyat ve daha güzel bir araç.aceleniz yoksa araştırmakta fayda var elbet..

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Göğüste yamukluk var mesela ki oynanmiş olduğunu gosteriyor bence. Marspiyeldede bir sürü ezik var. Bizim 2004 bundan daha düzgün ve temiz duruyor. Bence başka araca yonelin. :)

Yorum bağlantısı
Yildirim Karaca

Göğüste yamukluk var mesela ki oynanmiş olduğunu gosteriyor bence. Marspiyeldede bir sürü ezik var. Bizim 2004 bundan daha düzgün ve temiz duruyor. Bence başka araca yonelin. :)

maşaallah dikkatiniz baya iyiymiş siz dedikten sonra bende dikkat ettim hakikatten göğüste oynama var başka araba bakması daha sağlıklı olucak
Yorum bağlantısı
İbrahim Yılmaz

maşaallah dikkatiniz baya iyiymiş siz dedikten sonra bende dikkat ettim hakikatten göğüste oynama var başka araba bakması daha sağlıklı olucak

Mert kardeşim C-Max ile özleşmiş gibi en ufak detayı fark edebiliyor. Dikkatli bakınca göğüste yamukluk fark edilebiliyor. Uyarıların için teşekkür ederim Mert Kardeş...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...