İçeriğe Yönlendir

Aselsan Navigasyon Cihazı

Serhat Böcek

Recommended Posts

Serhat Böcek
Tahir İlter

Haritası Başarsoft,özellikleri de oldukça iyi bence bu fiyata alınabilecek f/p ürünü.

Yorum bağlantısı
Mustafa Kayaalp1

Hem ucuz, hem yerli, düşünmek bile gereksiz.  Bence alın hemen...

Yorum bağlantısı
Cihangir Elbasan

Fiyatı,haritası ve özellikleri güzel.Şu ömür boyu ücretsiz güncellemeyi daha önce koysalardı daha çok satabilirlerdi.

Yorum bağlantısı
Misafir

Hiç niyetim yokken alasım geldi.

Ama dokunmatiği ile ilgili yorumlar çok iç açıcı değil. Kalemle kullanın vs diyen var.

Yorum bağlantısı
Ali Eren

Geçen gün navigasyon sistemleri bölümünde konuşmuştuk bu cihazı. Harita başarsoft, iletim sistemi igo, fiyat çok uygun. Markanın önmei kalmıyor bu durumda ama aselsan da zaten kötü bir marka değil. Ben olsam düşünmeden alırım. 

Yorum bağlantısı
Misafir

Harita başarsoft bu yeter zaten. Markanın da aselsan olması güven verici. Sıkıntı yaşanacağını sanmam fiyatı da çok iyi

Yorum bağlantısı
Serhat Böcek

Bu fiyata bu özelliklerde hem de yerli malı.Almayı düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Yorumlar çok güzel, sadece ekranı biraz küçük gibi görünüyor.

Hepsiburada'nın yorumlarının objektif olduğuna inanmıyorum abi.Bir ürün almıştım ama ürün vaad edilen gibi gelmedi.Ben de gayet medeni bir dil ile eleştirilerimi sundum ama yayınlamadılar. :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Mehmet Demirci

Aselsan navigasyon cihazlarının bazılarında geri görüş kamerası bağlanabilmesi için av-in girişide mevcuttu . 40-50 TL lik kamera farkıyla çok güzel bir + katmış olusunuz aracınıza . Link bulursam atarım .

Yorum bağlantısı
Murat ÜNAL

Önermiş olduğunuz cihazı sırf av-in girişi için almayı çok düşündüm fakat android de igo-primo kullanıyorum ve nette gezinirken android cihazlar için markette progaramın ve ebay da wifi kameraların olduğunu gördüm.

Sormak istediğim telefondan nagigasyon kullanıyorken buna harici geri görüş kamerası bağlayarak kullanmak bu tarz av-in girişli navigasyon cihazlarını (sayılı marka modellerde mevcut) kullanmaktan iyi olur mu?

http://www.ebay.com/bhp/wifi-car-camera

https://play.google.com/store/apps/details?id=app.liteon.parkingassistant

Bu iş için seçilecek kameranın özellikleri nasıl olmalı gece görüşlülerden mi seçmek lazım. Bu tarz kameraların hangi özelliğine bakılır?

Bu soruların cevaplarını da bilmiyorum.

Yorum bağlantısı
Mehmet Demirci

Kamera çok önemli değil. Geniş acılı olsun yeter. 140-170 derece gibi. 15-20 dolarlık bişey işini görür. Birde ışık illumunasyonu 0 a ne kadar yakın olursa okadar iyidir gece icin.

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Tahir İlter

İş yerinde ki arkadaşlara 2 adet ASELSAN navigasyon aldık . Navigasyonlar bugün geldi ve biri arızalı ćıktı . Ekran dokunmayı algılanıyor ve cihazın garanti bandı yırtılmıştı. Hemen iade işlemlerini başlattık ve hepsiburadaya geri gönderdik. Cihaz parası kadar bir cihaz çok birşey beklememek lazım. 99.00 lira olandan almıştık.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
(düzenlendi)

Ben youtube yasak sayfası alıyorum yukarda idari tedbir kararı varmış TÜB başkanlığının ...  (VINN ile bağlanıyorum şu an)

soundcloud2.png

tarihinde Mehmet G&#246ktürk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Alper Aksakal

Bana da tır navigasyonu lazım. Arkadaşlar Var mı önerebileceginiz bir marka veya tirlara özel program ?

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Piranha Quatro kullanıyorum çok memnunum. Ayrıra dahili Tuneri sayesinde TV izleme olanağıda sağlıyor ve oldukça iyi .

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Bana da tır navigasyonu lazım. Arkadaşlar Var mı önerebileceginiz bir marka veya tirlara özel program ?

Tırla normal arabanın navi'de farkı nedir ki?

Yorum bağlantısı
Alper Aksakal

Tırla normal arabanın navi'de farkı nedir ki?

tünel girişlerinde yükseklik ve tünel uzunluğunda, bölünmüş yollarda daha doğrusu tırin gidebileceği yollardan götürüyor. Sani bu işi nasıl çözeriz ?
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Ben youtube yasak sayfası alıyorum yukarda idari tedbir kararı varmış TÜB başkanlığının ...  (VINN ile bağlanıyorum şu an)

soundcloud2.png

Ben de kapalı olduğunu dün telefondan bir video izlemek istediğimde fark ettim.. Ne saçma ya..  

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

tünel girişlerinde yükseklik ve tünel uzunluğunda, bölünmüş yollarda daha doğrusu tırin gidebileceği yollardan götürüyor. Sani bu işi nasıl çözeriz ?

Cihaz degil yazilim lazim ki, Türkiyede bu tür bir harita olduğunu düşunmüyorum. Her kopru yuksekligini yazsalardi kullandigimiz navigasyonlarda da olurdu. Ancak su cozum olabilir, haritada en hizli rota secildiğinde muhtemelen sorun olmaz.

Saygilarimla.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...