İçeriğe Yönlendir

2005 C-Max Rot Başı Tavsiyesi

Tufan Günaydın

Recommended Posts

Tufan Günaydın

arkadaşlar gecen sene alt düzeni yeniledim rot başı rot mili z rotları değiştirdim markaları bsg idi. parçaları taktırdıktan 6 ay sonra z rotlar boşluk yaptı değiştirdim şimdide rot başları boşluk yapmış marka olarak ne tavsiye edersiniz piyasada ets,votto gibi markalar var delphi var ama biraz pahalı geldi yan sanayi rot başında tavsiyelerinizi alabilirmiyim.

bsg den hiç memnun kalmadım ucuz olduğu için piyasada genelde bsg satıyor galiba

Yorum bağlantısı
Kenan Koç

Ucuz etin yahnisi olmaz.orjinalden şaşma.Nede olsa sürekli hareketli çalışan parça

Yorum bağlantısı
Tufan Günaydın
(düzenlendi)

Ucuz etin yahnisi olmaz.orjinalden şaşma.Nede olsa sürekli hareketli çalışan parça

orjinalı tanesi 80 tl yan sanayide de orjanal kadar olmasa da kaliteli parçalar var bulabilirsen

tarihinde Tufan Günaydın tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Murat Akaloğlu

teknorot,yerli üretimdir,kalitelidir....

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
mehmetsönmez

arkadaşlar gecen sene alt düzeni yeniledim rot başı rot mili z rotları değiştirdim markaları bsg idi. parçaları taktırdıktan 6 ay sonra z rotlar boşluk yaptı değiştirdim şimdide rot başları boşluk yapmış marka olarak ne tavsiye edersiniz piyasada ets,votto gibi markalar var delphi var ama biraz pahalı geldi yan sanayi rot başında tavsiyelerinizi alabilirmiyim.

bsg den hiç memnun kalmadım ucuz olduğu için piyasada genelde bsg satıyor galiba

Tufan bey selam . aracınız kaç km de acaba.

ben 10 yıl ve 190.000 km boyunca ön yurur aksamda ön amortisor hariç hiçbir parçayı daha değişmedim. Herhangi bir sorunum da yok . c max yürüyen aksamı çok başarılı bence.

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Tufan Günaydın

Arac 100 binde ama bulundugum yerde yol yok denecek durumda galiba bende biraz sert kullaniyorum

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Kemal Arslan

Benim aracımın da Z-Rotları değişmesi lazım dedi usta. Orjinali pahalı diye biliyorum ama fiyatları nedir acaba ? Başka sağlam marka öneriniz var mı ? Tufan Bey bsg markasından sonra hangi markayı kullandınız ? Connectlerin Z-Rotları daha sağlam diye Tufan Bey 'in açtığı bir topicte konuşulmuştu ama deneyen var mıdır, doğruluğu nedir, bizim araçlara oluyor mu ? 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...