İçeriğe Yönlendir

Arabada Şarj Sorunu

Özcan Keskin

Recommended Posts

Özcan Keskin

Merhaba arakadalar Lumia 920 telefonum arabada çok yavaş şarj oluyor net bi ölçüm yapmadım ama yarım saatte %5 felan sarj oluyor. navigasyon açık ise harcadığı şarj aldığı şarjdan daha fazla. çakmaklık girişine takılan dandik bir şarj cıhazı vardı onu attım resimdekinden aldım ama durum yine aynı.  evde sarj olmasında sıkıntı yok ama arabada çok yavaş sarj oluyor yani arabada 5 evde 15 :D

WP20140317004_Small.jpg

WP20140317005_Small.jpg

Yorum bağlantısı
Rifat Şeker

Ben orijinal samsung şarj cihazı kullanıyorum. Aynı zamanda telefon şarj olurken video kayıt yapıyor. Şarj olayında bir sıkıntı yaşamadım. Orijinal her zaman iyidir.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Üzerinde birde çince birşeyler yazıyor.Bence bunu değişin..uyduruk birşey olduğu çok belli.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Özcan Keskin

önerebileceğiniz bir ürün varmı çakmaklık kısmı ufak olursa güzel olur

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

2.1A akım verebiliyormuş. 210ma akım versin, öpüp başımıza koyalım :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ergin Ertuğrul

önerebileceğiniz bir ürün varmı çakmaklık kısmı ufak olursa güzel olur

İstanbulda yol kaybedip şarjım,ve benzinim bittiğinde kendimi bir benzinliğe atmıştım, Üzerinde samsung galaxy s4 yazıyordu 30 liraya aldım,hiç bir sorun yaşamadım. O günden beri her benzinliğe girdiğimde gözüme çarpar,hemen hemen hepsinde var

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emrah Altun

Çakmak girişine soktuğunuz aparat ço mühim değil. Kullandığınız ara kablo kalın olacak. Ben mesela migrostan aldığım şarj cihazının kendi kablosu ile telefonu zar zor şarj ediyorum ama kendi orjinal kablosunu taktığımda gayet güzel şarj ettim. telefon Samsung Galaxy S3

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...