İçeriğe Yönlendir

Açık Hava Filtresi Muayeneden Geçer Mi?

Hasan Kuru

Recommended Posts

Hasan Kuru

Arkadaşlar 2000 focus ghia muayenesine kısa bir süre kaldı. Açık hava filitresi var muayenede sorun yaşarmıyım hava filitre kutusuda yok..

Yorum bağlantısı
Ali Eren Alper

Tahminimce ağır kusur sayarlar dolayısıyla da yaşarsınız. Bence tamir ettirip gidin, boşu boşuna git gel yapmayın.

Yorum bağlantısı
Misafir

Bu parçalar Sanayi ve Ticaret Bakanlığı, Ulaştırma Bakanlığı ve Türk Standartları Enstitüsü tarafından (Kurum isimleri değişmiş olabilir) denetlenmeden, onay verilmeden mi ülkemize ithal edilebiliyor. Yoksa bu modifiye parçalarının hepsi kaçak mı geliyor? Her sokak arasında nasıl montaj ve satışı yapılabiliyor.

Muayeneden geçip geçmeme sorunundan önce devletimizin bakanlıklarının ve ilgili kurumlarının ağır kusurlu sayılması lazım o zaman. İlgili devlet kurumlarının muayeneye girmesi lazım.

Size kişisel tavsiyem, muayeneden önce eksik parçanız varsa, sanayide parça satanlardan en azından Çin mallarıyla ucuza uydurun, muayeneden sonra değiştirirsiniz.

Arayan yok soran yok nasılsa.

Yorum bağlantısı
Önder Başböyük

ben honda civic ile filtre kiti ile geçmiştim fakat elemana bağlı

Yorum bağlantısı
Misafir

Nahit bey devletin asli görevi zaten denetim yapmaktır. Hiçbir şey yapmayacak denetim yapacak, düzenleyecek. Yoksa herkes günümüz Türkiye'si gibi kafasına göre yaşar.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Evren Erakçora

İşi sıkı tutuyorlar galiba, kamyoncular arkaya ,yana metal koruma yaptırıyorlar ,küçük araç altına girmesin diye, güzel olmuş.  Gerçi dandik yaptıranlar da gördüm ama hiç yoktan iyidir.

Yorum bağlantısı
ozkanzorlu

hava filtresi hafif kusur olarak geçer, daha önceden hafif kusur olarak geçen katalitik konvertör de artık ağır kusur olarak muayeneden geçmiyor.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...