İçeriğe Yönlendir

Stres Testi Yapalım Mı :)

Ali Ozan Yurtsever

Recommended Posts

Ali Ozan Yurtsever

Sayısı belirsiz kimyasal silah kullandım :crazy:

:D

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Şaka bir yana üsttekiler dışa doğru alttakiler içe doğru dönüyor ? Ne durumdayım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Ozan Yurtsever

Şaka bir yana üsttekiler dışa doğru alttakiler içe doğru dönüyor ? Ne durumdayım.

Biraz daha bekleyelim :) Korkulacak bir şey yok. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İbrahim Maslak

Hocam sabit olarak baktığımız zaman baktığımız şekil dönmüyor ama göz ucuyla görülenler sanki hareket ediyormuş gibi oluyor, dönüş yönü baktığın yöne göre değişiyor sanki su üzerindeki bir cisimin hareketi gibi ... 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Karadağ

Hangi çembere baksam o dönüyor. Diğerleri duruyor.Banan bi halley oluyo Garip oldum valla

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Şekiller :)

hımm, Bakırköy'ün acil hattını arıyayım :biggrin:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Emin Önal

Resmin tam ortasına bakınca çok yavaş, sağına soluna bakınca biraz daha belirgin hızda dönüyorlar. Dönüş yönleri bana farklı geldi şöyle ki:

sola - sağa - sola - sağa

sağa - sola -sağa - sola 

Doğruyu söyleyin doktor bey deli miyim, stresli miyim, ne kadar ömrüm kaldı? :)

Sabit bakınca dönme olmuyorda,birazcık başka yere bakacak olsak dönecek gibi.

Sola,Sağa,Sola,Sağa

Sağa,Sola,Sağa,Sola

Bende de aynı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Oktay Demirağ

Özellikle üstündeki yazdığınız yazıyı okurken onlar aşağıda dönmeye başlıyorlar. :)

Yorum bağlantısı
Safak Acar

Döndürenler ümtisiz vaka :crazy:

Döndüremiyenler şanslı :D

sabit bakınca dönmüyor, ancak dalıp giderken hepsi ufaktan kımıldıyor. :D Ben yönlerini tespit edemedim :D :D

Yorum bağlantısı
Uğur Samyeli

Gözün odaklandığı yere göre sağa-sola(göz bebeğinin hareket yönüne ) göre dönüyorlar.Sabit baktığınızda hareket yok...

Yorum bağlantısı
Cihan Beliceli

Çok acayip şeyler görüyorum, su değirmenleri,rüzgar değirmenleri çok hızlı dönüyorlar. Ürettikleri elektrikle elektrikli aracımı şarjlıyorum. Bütün gördüğüm bu kadar. :yildizlar: :yildizlar: :yildizlar:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Kadir Türkeli

Yahu hiç kıpırdama bile yok, delimiyim acaba :biggrin:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Serkan Ünsalan

dönüyor habire bunlar sağa sola.bu testi biz pazartesi yapalım hemen daha sağlıklı olur bizim için

Yorum bağlantısı
Ali Ozan Yurtsever

Aslında öfke de stres gibi doğal ve olması gereken hatta belirli bir düzeye kadar bizi motive eden bir duygu. 

Şekle gelince şekil aslında dönmüyor sabit yani. Ama stres düzeyimize göre biz onu sağa veya sola dönüyormuş gibi algılıyoruz. Yani döndüğünü söyleyen arkadaşlar biraz streslisiniz bugün ben de dahil olmak üzere bana da biraz dönüyor (Akşam uçak yolculuğumdan olsa gerek :) ) Amerikada seri katiller bu şeklin çok hızlı bir şekilde döndüğünü söylemişler. Kaygı düzeyleri çok yüksek olduğu için :)

Biraz çıkıp nefes almak, güzel bir koku sıkmak, dolaşmak, sevdiğimiz bir müziği dinlemek ,bir 5 dakika mola verip açık hava yürüyüşü, hoş sohbet, kafa dağıtmak, güzel bir yemek yemek yemek. Varsa imkan bir duş almak, gözlerinizi kapatıp güzel bir anı 5 dakika kadar düşlemek, nefes egzersizi yapmak v.s v.s. İşe yarayabilir. 

İyi Çalışmalar herkese. . . 

Yahu hiç kıpırdama bile yok, delimiyim acaba :biggrin:

Bu ne rahatlık yahu :D

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Misafir

Aslında öfke de stres gibi doğal ve olması gereken hatta belirli bir düzeye kadar bizi motive eden bir duygu. 

Şekle gelince şekil aslında dönmüyor sabit yani. Ama stres düzeyimize göre biz onu sağa veya sola dönüyormuş gibi algılıyoruz. Yani döndüğünü söyleyen arkadaşlar biraz streslisiniz bugün ben de dahil olmak üzere bana da biraz dönüyor (Akşam uçak yolculuğumdan olsa gerek :) ) Amerikada seri katiller bu şeklin çok hızlı bir şekilde döndüğünü söylemişler. Kaygı düzeyleri çok yüksek olduğu için :)

Biraz çıkıp nefes almak, güzel bir koku sıkmak, dolaşmak, sevdiğimiz bir müziği dinlemek ,bir 5 dakika mola verip açık hava yürüyüşü, hoş sohbet, kafa dağıtmak, güzel bir yemek yemek yemek. Varsa imkan bir duş almak, gözlerinizi kapatıp güzel bir anı 5 dakika kadar düşlemek, nefes egzersizi yapmak v.s v.s. İşe yarayabilir. 

İyi Çalışmalar herkese. . . 

Bu ne rahatlık yahu :D

Tamam işte. Kalp atış hızı, nabız.. Nefes kontrolü.. Bende bunu dedim  :biggrin:  :D Stres yok yani. Nabzınız hızlı atıyor. Sakin, relax, be cool...  :good1:  :flowers:

Yorum bağlantısı
Ali Ozan Yurtsever

Tamam işte. Kalp atış hızı, nabız.. Nefes kontrolü.. Bende bunu dedim  :biggrin:  :D Stres yok yani. Nabzınız hızlı atıyor. Sakin, relax, be cool...  :good1:  :flowers:

:biggrin:  :good1:

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Sağlı sollu dönmeler var..dış taraflar dönüyor bende..

Yorum bağlantısı
Serkan Engin

sabit bakınca dönme yok farklı yönlere dikkatli bakıldığında

sol-sağ-sol sağ

sağ-sol sağ-sol

dönüşler çok yavaş

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Ozan Yurtsever

sabit bakınca dönme yok farklı yönlere dikkatli bakıldığında

sol-sağ-sol sağ

sağ-sol sağ-sol

dönüşler çok yavaş

Yavaş dönüş az stres :)

Yorum bağlantısı
Serkan Engin
(düzenlendi)

Yavaş dönüş az stres :)

Teşekkürler hafta sonu olmasından kaynaklı galiba  :biggrin:

tarihinde Serkan Engin tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serdar Göktaş

yüzde doksan oranında dönüyor denmiş, benim de dönüyor. çok stresli bir toplum olduk çıktık...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Öztürk2

Ben resmi bile göremiyorum.  :unsure2:

websense sağolsun.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...