İçeriğe Yönlendir

Fizik Tedavi İçin Kondisyon Bisikleti

Umut Taşlı

Recommended Posts

Umut Taşlı
(düzenlendi)

Merhabalar,

İmzamda gördüğünüz üzere, Symbol'ümüz perte çıkmıştı. Şanssızlık, o gün sadece bu vardı evde, bir de annem sağ önde oturuyordu ve göğüs kafesinde, boynunun sol tarafında, omurgasında, omuriliğe çok yakın bir bölgede, sağ bacağında olmak üzere toplam 6 tane kırığı vardı. Bunlardan, omurilik çevresindeki ve bacaktaki parçalıymış. 7 saat kadar ameliyatta kaldı, platinler yerleştirildi ve ve 3 gün yoğun bakımdan sonra, 2,5 ay kadar hastanede kaldı ve hala evde kendisi.

Bahsettiğim kazayı 21 Kasım 2013'te yapmıştık. Annem tam 2 aydır ayakta, yürüyor. İlk bir ay koltuk değneği ile takviye edildi kendisi. Bugün de kontroldeydi, geldiğinde kondisyon bisikleti alacakmışım dedi, ben de sizlere danışayım dedim:

Bu tür ürünlerde, hangi markaları tavsiye edersiniz, hangilerini tavsiye etmezsiniz?

Fiyat olarak normali nedir bu ürünlerin? İnternetten araştırmaya kalksam, ne olduğu belli olmayan binlerce ürünün ilanına denk geleceğimi bildiğim için, ilk sizlere danışmak istedim. 

Alırken nelere dikkat etmemiz gerekiyor?

Şimdiden sağolun,

İyi günler.

EDIT: 1 saat kadar bilgisayar başında olmayacağım. Hemen cevap veremeyeceğim yani, şimdiden kusuruma bakmayın.

tarihinde Umut Taşlı tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Yalçın Dağlıoğlu

VOIT derim,  biraz daha uygun fiyat derseniz ALTIS

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...