İçeriğe Yönlendir

Astra 1.6 Dizel Geldi.

Abdullah Aladı

Recommended Posts

Akan Belen

Sapitmislar artık valla.100 k c sınıfı arac yuh be yuh.Nerde bu devlet :)

Yorum bağlantısı
Övgü Gürşen

Bence piyasaya göre normal. Artık adam gibi donanımlı, C segment bir aracı 70-80 bin Tl den aşağıya zor alıyorsun..

kesinlikle katılıyorum. bu durum çok kötü. orta gelir grubuna dahil insanları 301 kılıklı araçlara mahkum etmekten başka bir şey değil. Allah kolaylık versin.

konuya döneyim. ben astrayı tasarım olarak çok beğeniyorum. içi de gayet güzel. yaşı büyük olsa da hala "yeni astra" diyebiliyoruz ki bu mevcut sahipleri için güzel bir şey (classic ayrı konu). boyutları biraz küçük kalıyor günümüz c sınıfı için belki ama gerçekten belli bir kalitenin üzerinde bir marka aslında opel. yere göğe koyamadığınız vw'dan daha sorunlu değil bence. içinde gürültüsü yok, malzemesi kaliteli, tasarımı güzel, mokka, adam, meriva gibi özel ihtiyaçlara uygun cesur modelleri var. insignia şu an rakipsiz bir iç ve çok şık bir dış tasarıma sahip.

AMA otomatikleri kötü ya da yok. benzinli motorların yeni modelleri ve 1.6 dizeller çok geç geldi. servisleri çok kötü ve pahalı. bunların da farkındayım.

Yorum bağlantısı
Guest Mehmet Artar

Bence beklenen motor geldi. 1.3 dizel yetersiz kaliyordu benzinlilerin de ülkemizdeki yeri malum. Bence tutar bu. Ben kasasini zaten oldukça beğeniyorum bu motor ile güzel olacaktır

1.3 dizel motorlu astra j kullandınız mı hiç? Bence konforlu ve güven veren tam bir aile otomobili, çekişide bazen beni şaşırtıyor ve sanki 5 kişi ve bagaj dolu yayla yolunu çıkarken daha güçlü gibi geliyor bana bilmem nedendir

opel  in kullandığı 1.3 diesel motoru fiat ın multijet motoruyla aynı. Şanzıman farkıyla performansı daha iyiydi opel in bu yüzden 1.6 diesel koymadıklarını sanıyorum. Bu arada vergiyi de göz önünde bulundurmak lazım. 1.3 diesel motorda vergi düşük yakıt düşük performans şanzıman farkıyla iyi. O yüzden 1.6 diesel kullanmaması normal yoksa fiat linea serisinde 1.6 diesel de üretti ve fiat motoru kullanan opel 1.6 diesel motorunu da kullanırdı. 

Kesinlikle katılıyorum

Yorum bağlantısı
Misafir

1.3 dizel motorlu astra j kullandınız mı hiç? Bence konforlu ve güven veren tam bir aile otomobili, çekişide bazen beni şaşırtıyor ve sanki 5 kişi ve bagaj dolu yayla yolunu çıkarken daha güçlü gibi geliyor bana bilmem nedendir

Kesinlikle katılıyorum

Evet teyzemde var 1.3 dizel. Elbette yeterli sonuçta bir mühendislik çalışması yapılmış hesaplanmış ancak beklentiler önemli herkese göre tabi :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...