İçeriğe Yönlendir

Lastik Olarak Ne Önerirsiniz?

Burak A. Hayri
Çözüme git Muhammed İkbal Dübek tarafından,

Recommended Posts

Burak A. Hayri

Arkadaşlar merhaba. Lastiklerin artık değişme vakti geldi. Önerisi olan, kullandığı lastikten çok memnun olan var mı? Yardımlarınız için teşekkürler şimdiden.

Yorum bağlantısı
Cengiz Koşak

Arkadaşlar merhaba. Lastiklerin artık değişme vakti geldi. Önerisi olan, kullandığı lastikten çok memnun olan var mı? Yardımlarınız için teşekkürler şimdiden.

Ilk olarak Michealin energy lastikleri oda olmadi starmax v taban performans lastikleri kullandim ikisindende cok memnunum

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ümit Mavigöz

Ilk olarak Michealin energy lastikleri oda olmadi starmax v taban performans lastikleri kullandim ikisindende cok memnunum

starmax  :unsure2:  :nea:  benim araçta da var çok sert lastik ısıtmak zor oluyor ısıtınca idare eder... 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cengiz Koşak

starmax :unsure2::nea: benim araçta da var çok sert lastik ısıtmak zor oluyor ısıtınca idare eder...

Benim ikinci kullanisim ve isinmasi cok rahat 5 yada 10km icinde isinmis hala geliyor ve sakiz gibi yeri tutuyor ilginç

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ayhan Asil

Şu anda Michlen kullanıyorum şiddetle tavsiye ederim, olmadı Petlas da kullandım ve memnun kalmıştım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hasan Sancak

Bende 205 55 16 michelen primacy 3 kullanıyorum ama kasisleri falan çok hissediyorum lastikten mi araçtan mı bilmiyorum bu beni çok rahatsız ediyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ümit Mavigöz

starmax 195 45 16 v desen lastik var bende sizde de  aynı ürün var sanırım ben pek memnun değilim heleki yağışlı havalarda normal takip mesafemden 2 kat fazla  mesafe takip yaparım. sizin yağışlı havalarda nasıl ?

Şu anda Michlen kullanıyorum şiddetle tavsiye ederim, olmadı Petlas da kullandım ve memnun kalmıştım.

ayhan abi profil fotosu yakıyo valla  :)  

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Misafir

Abi ben mondeoda Petlas imperium kullanıyorum hiç memnun değilim, suyu görünce yağ gibi kayıyor :(

Yorum bağlantısı
Devrim Kara

bütçeniz nedir ona göre araştıralım petlas starmax kullandım v desende ses olayı oluyor bu sadece starmax da değil tüm v desenler sesli şuan petlas pt741 kullanıyorum gayet güzel özellikle yol tutuşu ve kasislerden geçerken zıplamaması hoşuma gitti

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cengiz Koşak

starmax 195 45 16 v desen lastik var bende sizde de aynı ürün var sanırım ben pek memnun değilim heleki yağışlı havalarda normal takip mesafemden 2 kat fazla mesafe takip yaparım. sizin yağışlı havalarda nasıl ?

ayhan abi profil fotosu yakıyo valla :)

225 / 40 / 18 v taban starmax var benim mondide yagisli havada hic bir mesafe artisim olmadi aksine daha iyi hale geldi bundan önce kumho kullandim hondamda suyu görsün sanki buzlu hava varmış gibi kayiyordu ayrica fren mesefaleri berbatti ben starmax a 10 üzerinden 8 verebilirim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ümit Mavigöz

225 / 40 / 18 v taban starmax var benim mondide yagisli havada hic bir mesafe artisim olmadi aksine daha iyi hale geldi bundan önce kumho kullandim hondamda suyu görsün sanki buzlu hava varmış gibi kayiyordu ayrica fren mesefaleri berbatti ben starmax a 10 üzerinden 8 verebilirim

benim taban 195, senin taban 225 aradaki fark çok yüksek muhtemelen bu yüzden lastiğinden memnunsun...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cengiz Koşak

benim taban 195, senin taban 225 aradaki fark çok yüksek muhtemelen bu yüzden lastiğinden memnunsun...

Haklisin olabilir etkisi vardir illaki ama yinede starmax 2.sirada herzaman benim için ilk sirada michealin energy ler var
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ayhan Asil

Abi ben mondeoda Petlas imperium kullanıyorum hiç memnun değilim, suyu görünce yağ gibi kayıyor :(

Anladım kardeş tamam doğrudur.

starmax 195 45 16 v desen lastik var bende sizde de  aynı ürün var sanırım ben pek memnun değilim heleki yağışlı havalarda normal takip mesafemden 2 kat fazla  mesafe takip yaparım. sizin yağışlı havalarda nasıl ?

ayhan abi profil fotosu yakıyo valla  :)  

Dalga geçme kardeşim başka işin yokmu senin :biggrin:  :D Lastik hakkında yorum yap..... :flowers:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Özet

Benim taban 205 50 17  kullandığım lastik GT RADİALchampıro hpy tüketim sınıfı:C Yağışlı zemin:B SES :70 db gayet memnunum.bunun yanısına size önerim Goodyear efficientgrip performance tüketim sınıfı:B Yağışlı zemin:A  ses:68 db.    

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ümit Mavigöz

Anladım kardeş tamam doğrudur.

Dalga geçme kardeşim başka işin yokmu senin :biggrin:  :D Lastik hakkında yorum yap..... :flowers:

:tirs:  :tirs:  :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Erdoğmuş
(düzenlendi)

Goodyear EfficientGrip Performance... 205/55/16 için tüketim sınıfı:B Yağışlı zemin:A SES :68 desibel.. Kesinlikle tavsiye...

tarihinde Emre Erdoğmuş tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hidayet Gökdere

aracımda 25000 km dir (205 55 16) continental c5 kullanıyorum memnunum

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Görkem Karakaş

4 Mevsim continental kullanıyorum. Çok Çok güzel Tavsiye Ederim .Continental Kış Lastikleri tükendiği için Good Year (UP 8 ) Aldım . Ballance ayarları yapıldıktan sonra yola çok iyi tutunuyor. Tabii Kış Lastiklerinin Dönemi bitti . Ama Bir Dahaki sene Kışlıklar Good Year veya Continental tavsiye ederim.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Selahattin Topçu
(düzenlendi)

GOODYEAR 205/55 R16 91V EFFICIENTGRIP Performance   A-B sınıfı lastik...Şuan en iyisi bu... michelinde  de var bu modele benzer 1 tane daha...800 lira 4 ü...takma balans içinde+jant düzeltme 

tarihinde Selahattin Topçu tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ümit Mavigöz

yeni bişeyi fark ettim lastik ölçülerim 195 45 16 goodyear yada michelin de böyle bi ebatta üretim yok  :shok:  :shok:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...