İçeriğe Yönlendir

Ford Sierra 2.0 Ghia & Gls Almalı Mıyım ?

Abdülkadir Demirci
Çözüme git Serhat Böcek tarafından,

Recommended Posts

Abdülkadir Demirci

Gardasim şubat ayinda 93 Sierra GLS efi doch aldim memnunum hic bi sikntim yok hatta super zevkli bi araba yanlarken bakislari görmelisin yolda gitmem demez sundukce Suner 200 e hiz demez ufak yedek parca sikintilari yasayabilirsin ama en önemlisi gerçekten bu arabadan anlayan usta bulmandir .. Temiz araba bulursan hic kacirma al derim hatta Ghia al o daha havali ben bunu satarsam yine Sierra alirim ama Ghia alirim Paylastigin arabaya taa mersinden gidip vaktim.motor yağ yakiyo hic bulaşma derim

Çok teşekkür ederim verdiğin bilgiler için

Sevgili abilerim, arkadaşlarım,

Bu aralar piyasaya bakınca sierraların fiyatlarının düştüğünü ve sayısının arttığını gördüm ve sempatim yine arttı tekrar soruyorum günümüz şartlarında bir öğrenci için uygun mudur ? Yorumlarınızı bekliyorun :)

Yorum bağlantısı
Abdülkadir Demirci

eski fiesta daha mantıklı olur.

yok fiesta hiç olmaz sevmiyorum yine de teşekkür ederim

Hala golf2 de israrciyim :)

ya tamam ben de şuan golf2 düşünüyorum da ama sierra başka be abi :) hem daha konforlu hem de daha güçlü. şuan tek sıkıntısı parça sıkıntısı gibi ama parça da illa bulunur ya.

bu sierra ilgimi yeniden uyandıran da bu araç fiyatı çok uygun ve temiz gibi duruyor ;

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-cok-cok-acil-emeklilik-parasi-icin-165945432/detay

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...